Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • spook.y
    Já tedy nevím, ale systém námořních bitev mi přijde dost stereotypní a časem asi začne nudit. Tak to zatím vidím já(podle různých gameplay videjek). Hra určitě nebude špatná a rád bych si jí zahrál, ale nejsem veliký fanda a za tu cenu si to určitě kupovat nebudu. S politikou UBI si ji zahraji tak za 20 let, protože za tu dobu snad padne cena pod 800 Kč :D
    • Na aukru prodávají týpci kupony AC IV + Splinter Cell Blacklist kolem 500 Kč za oboje. Btw jsem to dneska "vyzkoušel" a hra se zdá bejt omezená na 30 fps, vůbec se to nehne, tak maxminálně na vteřinu na 29 fps a pak zas 30 fps. Zkoušel jsem to s Fraps. Tak nevim jestli to mám koupit nebo ne.
      • Jack1947
        Celkem naprd to omezeni to by mi lezlo na nervy.
        • PS : Jedu to na plný detaily akorát vyhlazování mám nastavený na SMAA, ale při rozlišení 1920x1080 na full HD TV to moc poznat není. :P
          • Jack1947
            Hmm, Vsync ze by takhle omezoval ? Vidim prvne, dobre ze uz to slape jak ma. *4*
        • Tak to byl vsync, měl jsem to zapnutý a omezovalo mi to na 30 fps. Vypnul jsem to a jede to pěkně 50-65 fps na moři, teď jsem v prvním městě a spadne to sem tam na 45 fps. Jinak grafika se nic moc nezměnila, nedávno jsem zapařil AC Revelations a vypadá to dost podobně. A to mám docela průměrnej komp : AMD Vishera 6300 6x4,2 Ghz, 8 GB Ram a GTX 660.
    • to si tu politiku asi mylis s Activison, ktory chces stale za prvy Call of Duty 20eur *12*
      • spook.y
        No ty od Activisonu jsou ještě horší :D Je to mazec.
  • Tak nevím.První dva díly Assassinu bylo o vízvě.Když jsem vyděl protivníky více jak dva.Tak to už byl oříšek.Jak postupoval čas, tak se z této serie stáva hra pro děti.30 nepřátel nepředstavuje skoro žádnou vízvu a to je nějaká hra.Úkoly se pořád opakují a jak jsem už psal, když úkol postrádá určité napětí, nepřátelé, které Vás můžou!dokonce"zabít.Nejde nastavit obtížnost taky docela problém hlavně v této hře.Tak proč to pořád hrát dokola ? Dále vliv konzolí je strašný, někomu stačí třikrát po sobě zmáčknou A,A,A, a pak E a boss je mrvej, to je úplná ubohost v žánru akčních her.Assassin má parádní grafiku, ale chybí mě tam výzva a strach z toho co mě čeká dál a tím pro mě hra strácí kouzlo a význam ji hrát.
    • poslední hra kterou jsem hrál a byla fakt o výzvě byli Dark Souls, a to už je fakt dlouho :)...
    • Jack1947
      Mozna ten 1dil byl troch o te "vyzve" jestli se tedy tomu tak rikat da, jinak samozrejmne naprosty nesouhlas a tady to je uplne mimo misu Ac nastesti nezacal trpet neduhy dnesnich her QTE, ci jinymi umelymi blbostmi a naopak se to celkem vse ztizilo a bez potrebneho vylepseni (ktere jsem zduvody k nelibosti chxtani zvirat) ani nepouzil a presto bavil. Pokud sae jedna o trolling tak prosim do priste, nastudovat a napravit toto je velmi velmi slabe. Dekuji. *4* Drzim palce.
      • Trolujes tu leda ty, v AC4 jsem doslova vyhladil cely mesta, uplne bez problemu ... vpohode vyvolam doslova valku, vojacci se pekne jeden potruhym napichujou na moje savle ... staci zmacknout E + klik ... a je na svete dalsi mrtvola. Pekne poslusne utoci jeden podruhym, a jeste pred utokem je hra pekne oznaci, aby hrac vedel, ze ted je ten spravny okamzik mackat to E ...

        To v drivejsich verzich neslo, vyvolat souboj s 2+ vojaky === umrit. Dtto namorni bitky ... po cca 50% vylepseni mam vubec problem udrzet enemaka "pri zivote", abych moh lod obsadit. Mensi lode jdou na jedinou salvu ke dnu.

        Taky nechapu, proc se pristavy loadujou a nejsou soucasti otevrenyho sveta ... nemam sice zakladnu vylepsenou na "max" ... ale misto fasady domecku bych spis cekal stavbu delostreleckyho postaveni u vjezdu ... roztrilet pevnos ... to uz je uplnej vysmech, kdyz ji jedina lod rozjebne na hadry par vystrely ... cekal bych nutnost utocit v aspon desitce lodi...
        • No trosku bych poopravil to ze v drivejsich dilech se rovnal boj s vic nez dvema vojaky smrti. Zezacatku dokud clovek nedostal do ruky naky dve finticky (uskok, kryti) tak sem strach mel ale kdyz uz se clovek nauci uskakovat tak vyvrazdi treba stoclenou armadu nejsilnejsich protivniku jenom dykou. Na konci hry byla moje nejvetsi zabava jit v Benatkach kolem ty obrovsky budovy a vyprovokovat tam fight s dvema hlidkama obrnencu plus jedny s kopinikem a clovek by je vymlatil i nasadou na koste jak utoci po jednom a vsemu se da uskocit. Fakt doufam ze jednou nastane AC kde budou hlidky utocit v kooperaci a clovek pred nima bude muset utikat.
        • Jack1947
          Chces toho moc a prichazis o to jedine dulezite o zabavu a tu si ja uzil. *4*
    • A teď mi tu prosím někdo vysvětlete, jestli je někdo skutečně tak hloupí a myslí to vážně, nechápe nejzákladnější pravidla českého jazyka (sloh i pravopis) .... či schválně provokuje, protože se v neděli nudí? Plodí dnešní doba taková nešťastná individua? Ani nevím, která z těch dvou variant je horší.
      • Ethy
        Když už jsi u toho, tak tam máš taky chybu - HloupÝ je správně. Hloupý = mladý. Takže asi tak.
        • děkuji za opravu
    • Jazz
      První dva díly o výzvě?
      Cože? *1*
  • michaliuz18
    porovnavat COD a toto uplne odveci ale dobre, AC ma aspon co ponuknut aj ked prvky su stale o tom istom aspon inovuju, lodne bitky su super spracovane, voda genialna asi naj zo vsetkych hier ,sice to ma slabsi pribeh ..ubisoft vzdy robi kvalitnejsie hry nez activision tak sa zamyslite
    sice ma novy AC uz slabsi pribeh, skoro ziadny, nudne stereotypne ulohy ,ale aspon bavi prostredie a zbieranie vsetkeho, klucov, vylepsovanie, AC ma stale svoje caro aj ked nie jak kedysi
    kdezto COD je trapina jedna za druhym a recenzie stale horsie a horsie cele je to jeden obrovsky skript a ctrl+C tak si otvor oci ,cod je odpad pre deti , AC je sice dojna kravicka ale aspon ma stale co ponuknut
  • Strašná recenze! Pc verze, ale máte tam záběry z Xbox. Střih je otřesný a nedává smysl, to vážně nejste schopní nahrát nějaký dechberoucí momenty ze hry místo rozhovorů? Komentář je skoro k ničemu, když ho neumíte podložit odpovídajícím obrazem. Toto je problém spousty českách recenzí. Chce to nějaký režijní dohled!
    • michaliuz18
      ti nedoplo ze to hraje na ovladaci?
    • Cosi
      Je to z PC verze, ale hráno na Xboxovém ovladači. To je na genia tvého kalibru moc složitá úvaha, co? Pane začínající rádoby režisére.
    • michaliuz18
      ta hra moc dechberoucich momentov nema, lebo je stereotypna hlavne misie su stale rovnako nasleduj nasleduj nasleduj a zabi zabi alebo eskortuj a zas nasleduj, co je obrovska skoda, ale aspon bavi ten pohlad na vodu a zbieranie bonusov klucov atd:)
  • Chvalit AC je asi jako chvalit CoD. Proste nemyslitelne. Jedna ze nejhorsich znacek na trhu.
    • Zrovna AC se řadí mezi dost kvalitní značky, akorát AC III se jim moc nepovedl a srovnání s výkal of duty je docela vedle
  • žiadny notebook nieje na hry kdo to pochopil tak vie o čom hovorím kvalita hovori za seba
    • Inquisitor
      No jo, ale když je člověk pořád na cestách, tak sebou bednu s monitorem tahat nejde.
    • Hraju velice pohodlně Armu 3 na notebooku.
      • slovo v pohode je velmi subjektivne...inak suhlasim s miki, NB su vazne na hry neni, za ten najvykonnejsi kusok, ktory sa honosi grafikou 780m das cez 2500e, to by bolo uplne v poriadku, keby to malo aspon priblizne vykon desktopovej GTX 780, ale ono nieje, ma vykon na urovni GTX 560, ktorej uz na dnesne hry dochadza dych, jedinou zachranou pre NB je obrazovka s nizkym rozlisenim, kde to taka grafika este dokaze relativne slusne potiahnut.
        Inak sa staci pozriet na velkost dnesnych desktop grafik a celeho herneho NB a hned musi byt kazdemu jasne, ktora bije. Tie giganticke chladice s rebrovanim ako polovica NB a niekolkymi 8 a 10mm Heat-Pipe trubicami, maju co robit, aby udrzali grafiku pod 80 stupnov a to v skrini s dobrym airflowom, co v NB vazne nehrozi uz len kvoli jeho konstrukcii.
        • 780M ma vykon 10% nad 660. To je dost na hrani temer vseho na full. Hacek je v tom, ze desktop s 660 vyjde tak na 16-17 tisic, tzn cca 640 euro. Netusim kolik stoji nejlevnejsi ntb s 780M ale pokud je to nejaky obyc mutlimedial, tak bych se bal chlazeni a vyblity nejlevnejsi tn panel taky neni zadna vyhra. Takze cena za nejakej lepsi bude jeste vys.
          Tzn na ntb se hrat da, ale s velkym kompromisem a za daleko vyssi cenu.
          • Keby si si prečítal, čo som napisal, vedel by si cenu. za 1400 nas Gecko od Asusu, Republic of Gamers, čo je kvalitativne super NB so super chladenim. Samozrejme že desktop máš podstatne lacnejší, ale cestuj s desktopom hore dolu. Desktop je pre ľudí, čo sa usadia a majú monotonnu pracu, každý deň na tom istom mieste, v tej istej fabrike trebarz.za flexibilitu,luxus a pohodlie si vsade musíš pri priplatit, čo už je to auto, služby, byt. Niet sa čomu diviť. Zložiť a vyriešiť NB je zlozitejsie, ako desktop, kde máš miesta koľko chceš.
            • pohodlie to ma z hladiska, ze si mozes zahrat kde chces.. na gauci, vo vlaku, v skole, na marse atd.. luxus? samozrejme, ze je luxus vysolit za NB 1500e. nemoze si to dovolit hocikto...
            • Samozřejmě souhlasím, že NB prostě flexibilitu má, ale rozhodně ne pohodlí a luxus.
        • NB s gtx780m dostaneš už za 1400e, tak tu netrep kktiny a prestuduj si benchmark testy..
  • Lawliet
    Jak tak testuju svůj notebook, tak nevím, jestli to má cenu kupovat. Nemáte někdo názor, jestli by můj problém se sekáním ramky vyřešily?

    Microsoft Windows 7 Home Premium 64-bit Edition
    ProcessorIntel Core i7 i7-2630QM / 2.0 GHz ( Quad-Core )
    RAM installed size4.0 GB
    AMD Radeon HD 6770M
    • V tvojom pripade pomoze len vymena grafiky, co na NB nejde, takze to mozes zahodit cele a kupit novy...nevyhoda NB a vyhoda desktopu, bohuzial.
    • kdepak víc ram ti v tomto nepomůže. Čili svaz to. Ale když vezmu v úvahu že Crysis 3 na mém PC jelo krom stínů a stínování to jsem mel jen na high jinak vše na Very High +- 50 fps a tonhle blivajs mi jede 10 - 25 Tak mě přešlo všechno. Prostě uz to začínají přehánět, z lidí by neměli dělat nemyslící entity donekonečna.
      • Lawliet
        Jak to myslíš kamaráde?
  • Navazuje to nějak na předchozí díly? Já jen jestli to má smysl hrát, když jsem ani jednu AC hru nedohrál.
    • Bezproblémů... Asi nebudes moc chápat sekvence ze soucasnosti ale ty jsou tu vedlejsi... a teda na konci ti asi nedojde ten "vtípek" *1* Takže klidně pař
    • v podstate mozes zacat s touto seriou rovno tymto dielom, v pritomnosti sice nebudes chapat uplne vsetko, co sa deje, ale s trochou vlastnej fantazie si to tak nejak domyslis a navyse ta to vobec nemusi zaujimat, dokonca je toto prvy diel serie, kde hra pritomnost (ktorej pribeh spaja vsetky AC hry) skor vedlajsiu ulohu. A pribeh v dobe piratov nema s predchadzajucimi dielmi prakticky nic spolocne, takze do toho mozes skocit bez vycitiek, ze by si nicomu nerozumel.
    • V případě této série se vřele doporučuje si předchozí díly zahrát, minimálně jeden. Jestli se ptáš na opravdovou návaznost na nějaký Cliffhanger- Ubi se tomu snažili vyhnout ale v podstatě nebudeš v jednom aspektu hry vůbec vědět která bije, pokud jsi trošku nesledoval děj když jsi to hrál
  • Fascinuje mne jak moc se hra zlepšila oproti Revelations či o dost horší III. Proměnlivé počasí, vychytaný pohyb na klávesnici, zatím nejlepší herní oceán s naprosto úchvatnými efekty, obrovská herní rozloha, loadingy do 10 vteřin, příjemné UI a fast travel. V podstatě jediné co bych mohl vytknout je stále se opakující úkony, ale takhle to bylo od AC I a nikdo se ničemu nedivil. Líbil se mi hlavní hrdina, příběh byl pravda trošku slabší a snad se až příliš táhl ale opravdu klobouk dolů za všechny ty detaily a krásnou muziku.

    Zrovna běží závěrečné titulky - opět asi 30 minut. Mazec kolik lidí už na této sérii pracuje.
    • Jazz
      Najednou to má perfektní ovládání i na klávesnici.
      Sprint se změnil z RMB na shift a už je to OK? *6* *10*
      • Ten sprint se změnil už v ACIII ale až teď to je konečně dovedené do nějakého stádia. Ovládá se to mnohem lépe, protože pravým tlačítkem můžeš volně zaměřovat palnými zbraněmi jako v jiných hrách a to dlouho chybělo.
  • MidnighT91
    Poradí někdo? Už jsem našel 2 truhly které nemůžu vzít protože jsou těsně u té vysoké trávy a on místo aby je otevřel tak se schová. Jedna je na ostrůvku na severu mapy a druhá na západě v pevnosti na moři...
    • myslis hned na zaciatku hry v tej dzungli?
      • MidnighT91
        Kdepak na volné mapě, ta na západě je v pevnosti hned vedle dodatečné lokace Sacrifice Island...
        • aha, tak to neviem, ja som sa dostal len do Havany na odskusanie hry, ale pametam si, ze v uvode v dzungli som tiez chcel najst poklad a tiez to bolo akoby vo vysokej trave a postava sa tam automaticky schovala, ale v skutocnosti bola ta truhla nizsie, musel som skocit dolu do vody a prejst za vodopad a nasiel som ju *5*
          Mimochodom som rad, ze sa zbavili toho neuveritelne otravneho pacenia zamkov, tuto drsnak Edward ju proste vykopne a je pokoj *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit