Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91
    I Ade má víc charisma než pozlacenej Eduardo...
  • Freedom Cry mi nevyjde na Xbox? Ať už 360 nebo One? To mě kluci docela vypekli, teda *1*
    • Sorry, až teď mi to došlo. Žádné obavy, urazím se sám - jsi osel! *1*
  • KIMCID
    Néé
  • kam se hrabe Call of Duty :D
    • Jako AC mám rád ale u tohle mi fakt hlava už nebere. Dyť to nemá ani smysl. *1*
  • At radeji udelaj dalsi dil a to v Egypte a budu spokojen.
  • A bude se to jmenovat "AssAss in Greed".
  • Nejsem priznivcem milionu DLC ke kazde hre, ale zrovna tomuhle se zde dost krivdi. Je to naprosto samostatna hra, nic co by bylo vytrzeno z hlavni hry a zpoplatneno navic. Je tam novy hlavni hrdina, zcela nova mapa, nove herni funkcionality, za tech par Euro to stoji. Proc to vydavaji i samostatne netusim, je mi to sumak. Dost pochybuju, ze by si to koupil nekdo, kdo nehral hlavni hru.
    • 4h? A to jeste pritom, ze si na 3 odskocis na obed? Plna hra? lol
    • GlaDOS
      Já tomu docela věřím. Nic vytrhávat potřeba není, protože veškerou práci mají hotovou. Jen v editoru jinak naskládají domečky a stromy a hned mají jinou mapu. Model hlavní postavy je taky hotov, jen mu přiřadí sadu animací pro hráče. Na mise mají snad nějaký generátor, jak nezajímavé byly. Snad jen nějaký ten scénář museli napsat čistě od základů.
    • Jdeš třeba o to, že do teď to bylo součástí annual passu pro AC4 a teď , i ty co si koupily annual pass budou muset znovu zaplatit za něco za co už jednou platili.
      • Proc by si to znovu kupoval nekdo, kdo uz to ma?
        • Protože teď je to samostatná hra a už to do anual passu nespadá takže chceš to plať.
          • Ale v season passu je to samozrejme dal.
    • "nic co by bylo vytrzeno z hlavni hry"

      A tím seš si jistej proč? Pracuješ v Ubi$oftu?
      • Staci si to zahrat. Toto opravdu nemohlo byt zakomponovano nijak do hlavniho pribehu. Je to proste uplne o necem jinem. Udelat to urcite stalo nejake prachy, nevidim duvod proc to nezpoplatit. Stve me pokud vyjde hra a k tomu placene DLC, co prida 2 mise do hlavniho pribehu, ktere proste autor vytrhl, aby je zpoplatnil. Ale pokud nekdo udela novy pribeh, nove prostredi atd, tak se to nijak nelisi od datadisku, ktere vychazely ke hram uz pred 20ti lety a placene byly taky.
      • Vzdyt vysvetluje proc, neumis cist?
        • Umím, ale koukám, že ty neumíš myslet v širším měřítku. Ano, "nová" postava tam je, "nová" mapa tam taky je, dokonce i "nové" herní funkcionality tam jsou. Mám být ještě víc obvious, abys mě pochopil?
    • No, DLC = less money. DLC jsou za par euro to mas pravdu, ale myslim, ze tady to bude za vic :D
  • Myslím že tady tenhle link co sem dám vystihne úplně cop si o tom myslím :
    http://www.youtube.com/watch?v=y5QsA0OsFEY
  • yohoho, shiver my timbers
  • Aneb vyždímat z toho nejvíc peněz!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit