Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takze tak mozna za 2 roky (a 200+ dolacu) tu budeme mit kompletni hru (vcetne vsech DLC) ... mno pak si to mozna v nejaky ty goty edici za 500 koupim.
  • s takovou bude jeden z dalších Assassinu o 3tí pražské defenestraci:D
  • Von_Ljonborg
    Grygare, ty liško ryšavá, proč jsi mi smazal komentář *9*
  • Už jsem toho z té hry viděl tolik, že ani nemám potřebu si ji pořizovat.
  • odstrante prosim tie skurvene reklamy,je to horsie a horsie,najprv kocka s HP a potom zacne hrat ten trapak.Fakt hruza!!! *16*
    • Si je blokuj, ty šuline
  • Stillson
    Tady je to někdy opravdu sranda číst ty komenty. Jednou lidi nadávají,že je to tu samé WoW,potom zase CoD,BF,AC atd.
    Vy nechápete,že tohle je herní web? A snaží se nám předložit a hlavně pro neangličtináře i přeložit novinky ze světa her? To jako web o autech píše lidem věci o nové Škodě,BMW,Audi,Prosche,Dodge atd. A taky tam lidi nepeskují tolik,že ježiš to už je další Octavia? Oni nemohou za to,že toho a toho nebaví číst o téhle a tamté hře. Dávají vám co skoro každý herní web zahraniční. Oni taky hází všechno na své stránky co je nové, ikdyž pro někoho nezajímavé. Tak nebuďte pořád takový rejpalové.
  • Piratez rulez - ano myslim Warez
    - ukamenujte ma ale je pravda ze hodnoteniam a recenziam sa verit neda a demo - to uz polka hracov ani nevie co je.
    • Mě osobně vadí třeba uPlay, kvůli tomu sem ani nehrál ten novej Splinter Cell co sem dostal zadarmo ke grafice. a u AC mě to taky úplně irituje.
      • Aspon ze Steam uz nieje sr4cka ako byvala.
      • Jack1947
        Pak bych sem zase tahal konzole, vy byste mne ale "odpalily" s pixelovatou zubatou grafikou. Lets war begin. *15*
        • Jazz
          Už nepiš anglicky.... A víš co?
          Radši ani česky, nejde ti ani jedno. *12*
    • Jack1947
      Spise v dnesni dobe az na vyjimky nejsou... nespada to do te rubriky o W@rez, W@rez to by byla uz nuda. *4*
  • Menorri
    Nejvyšší čas na ohlášení AC 5 *1* *1* *1*
    • Tilwaen
      A rovnou s aspoň třemi DLC! *2*
      • Menorri
        Jéje.... *1* *1* *1* ...když už rejžujou tak alespoň pořádně...
  • Jak se to mohlo stát? Hrál jsem první Assassins Creed a po 15 minutách hraní mě začal strašně nudit. Zkoušel jsem ho pak o pár dní později a prostě mě nebavil. Nebyla to hra pro mě. Má přeci jenom rád jiné žánry. Ale tady se pořád objevovali články o AC 4. Pořád dokola a dokola až jsem to nevydržel a musel běžet do obchodu, kde jsem koupil Assassins Creed 2. Doma nainstaloval a ani nehrál, jen si oddychl, že můj vymletý mozek dostal svou dávku assassína a může mít klid. Nicméně zkusím si to zahrát, snad mě to bude bavit, ikdyž jsem tu hru vůbec nechtěl a nebavil mě předchozí díl. Stal jsem se ovcí a navíc u série, která mě absolutně nezajímala. A nezajímá mě ani teď ale já to musel vyzkoušet. Tech článků a diskuzí o AC bylo tolik, že si člověk občas musel nějaký přečíst až mě dostalo do situace kde jsem teď. Mám pocit, že všechny ty články o AC narušili mojí dětskou psychiku. Chtěl jsem Vám milá redakce na závěr ironicky poděkovat zato, co se stalo. Ale můžu si za to sám, že jsem podlehl. Jsem unaven a jdu raději spát. Snad usnu a nebudou mě pronásledovat sny o AC.

    Mějte se.
    • Kludne si kup aj Black Flag, a potom mi ho posli, OK?
      • Klid, byl to jen trapnej trolling. Sebereflexi mám dobrou.
    • sorry ale pokud sis koupil hru o kterou nemáš zájem, ze série která tě nezajímá. tak jsi očividný labilní blázen a měl by jsi zvážit návštěvu psychiatra. Za ještě za svoje rozhodnutí ručíme každý sám, to je tvoje chyba žes za to vyhodil prachy do luftu, k tomu obvinit články že tě k tomu donutily? *1* možná bys měl dobrovolně podniknout rovnou výlet do bohnic kámo
      • Dyť tam píši, že si za to můžu sám, tak nevím proč se o tom zmiňuješ?
  • TheGGG
    Počkám a koupím PS4 verzi, to bude teprvé skutečná kvalita *14*
    • PravyMonty
      Když si představím jak "vysokých" kvalit to dosáhne na PC, tak nevím proč by si za to někdo chtěl připlatit 500, aby si to zahrál s horším ovládáním?
    • Ristoro
      Viděls rozdíl mezi PS3 a PS4? :D Téměř nulový :D
      • TheGGG
        No tak rozdíl jsem viděl a je obrovský, obávám se že grafika na PS4 překoná i tu na počítač. Navíc se nemusím bát o špatnou ubisoftí optimalizaci na PC a poje*ané ovládání na myši a klávesnici. Jak já to vidím, konzolisti zase přechytračili PCčkáře.
        • Chlapcek, pozri si hardware specifikacie PS4 a svojho TV a ...- alebo vies co chod na zakladnu skolu a nechaj si vysvetlit preco je 8 viac ako 2.Ak ti tam nepomozu, nestracaj hlavu su aj tzv. specialne skoly.
        • Ristoro
          Kamaráde ty fetuješ a to dost. Graficky se konzole hodně dlouho(jestli vůbec) nevyrovnají PC. Co se týče ovládání, to je čistě o tom, kdo je na co zvyklý. A porty AC na PC? Jedny z nejlépe portovaných her. Zvlášť AC:BH. To byla ukázka dokonalého portu na PC.
        • to už není ani vtipný, jak si vypatlanej. Ty snad těm sračkám co pořád meleš dokola snad i věříš.
          • Dyť má pravdu, ubisoftí hry jsou na PC na houby
            • ach jo:D
      • Nemas pravdu, pozri na cenu :)
        • Ristoro
          To je to téměř :D
    • Ano, vsetci s PC ti zavidia grafiku a krepy gamepad .)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit