Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chlapcek, pozri si hardware specifikacie PS4 a svojho TV a ...- alebo vies co chod na zakladnu skolu a nechaj si vysvetlit preco je 8 viac ako 2.Ak ti tam nepomozu, nestracaj hlavu su aj tzv. specialne skoly.
  • Takze tak mozna za 2 roky (a 200+ dolacu) tu budeme mit kompletni hru (vcetne vsech DLC) ... mno pak si to mozna v nejaky ty goty edici za 500 koupim.
  • s takovou bude jeden z dalších Assassinu o 3tí pražské defenestraci:D
  • ach jo:D
  • Menorri
    Jéje.... *1* *1* *1* ...když už rejžujou tak alespoň pořádně...
  • Tilwaen
    A rovnou s aspoň třemi DLC! *2*
  • PravyMonty
    Když si představím jak "vysokých" kvalit to dosáhne na PC, tak nevím proč by si za to někdo chtěl připlatit 500, aby si to zahrál s horším ovládáním?
  • Von_Ljonborg
    Grygare, ty liško ryšavá, proč jsi mi smazal komentář *9*
  • Ristoro
    Kamaráde ty fetuješ a to dost. Graficky se konzole hodně dlouho(jestli vůbec) nevyrovnají PC. Co se týče ovládání, to je čistě o tom, kdo je na co zvyklý. A porty AC na PC? Jedny z nejlépe portovaných her. Zvlášť AC:BH. To byla ukázka dokonalého portu na PC.
  • Dyť má pravdu, ubisoftí hry jsou na PC na houby
  • Klid, byl to jen trapnej trolling. Sebereflexi mám dobrou.
  • Dyť tam píši, že si za to můžu sám, tak nevím proč se o tom zmiňuješ?
  • Už jsem toho z té hry viděl tolik, že ani nemám potřebu si ji pořizovat.
  • to už není ani vtipný, jak si vypatlanej. Ty snad těm sračkám co pořád meleš dokola snad i věříš.
  • Jazz
    Už nepiš anglicky.... A víš co?
    Radši ani česky, nejde ti ani jedno. *12*
  • Si je blokuj, ty šuline
  • TheGGG
    No tak rozdíl jsem viděl a je obrovský, obávám se že grafika na PS4 překoná i tu na počítač. Navíc se nemusím bát o špatnou ubisoftí optimalizaci na PC a poje*ané ovládání na myši a klávesnici. Jak já to vidím, konzolisti zase přechytračili PCčkáře.
  • odstrante prosim tie skurvene reklamy,je to horsie a horsie,najprv kocka s HP a potom zacne hrat ten trapak.Fakt hruza!!! *16*
  • Stillson
    Tady je to někdy opravdu sranda číst ty komenty. Jednou lidi nadávají,že je to tu samé WoW,potom zase CoD,BF,AC atd.
    Vy nechápete,že tohle je herní web? A snaží se nám předložit a hlavně pro neangličtináře i přeložit novinky ze světa her? To jako web o autech píše lidem věci o nové Škodě,BMW,Audi,Prosche,Dodge atd. A taky tam lidi nepeskují tolik,že ježiš to už je další Octavia? Oni nemohou za to,že toho a toho nebaví číst o téhle a tamté hře. Dávají vám co skoro každý herní web zahraniční. Oni taky hází všechno na své stránky co je nové, ikdyž pro někoho nezajímavé. Tak nebuďte pořád takový rejpalové.
  • Aspon ze Steam uz nieje sr4cka ako byvala.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit