Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ristoro
    To je to téměř :D
  • Jack1947
    Pak bych sem zase tahal konzole, vy byste mne ale "odpalily" s pixelovatou zubatou grafikou. Lets war begin. *15*
  • Kludne si kup aj Black Flag, a potom mi ho posli, OK?
  • Mě osobně vadí třeba uPlay, kvůli tomu sem ani nehrál ten novej Splinter Cell co sem dostal zadarmo ke grafice. a u AC mě to taky úplně irituje.
  • Jack1947
    Spise v dnesni dobe az na vyjimky nejsou... nespada to do te rubriky o W@rez, W@rez to by byla uz nuda. *4*
  • Nemas pravdu, pozri na cenu :)
  • Piratez rulez - ano myslim Warez
    - ukamenujte ma ale je pravda ze hodnoteniam a recenziam sa verit neda a demo - to uz polka hracov ani nevie co je.
  • Ristoro
    Viděls rozdíl mezi PS3 a PS4? :D Téměř nulový :D
  • Ano, vsetci s PC ti zavidia grafiku a krepy gamepad .)
  • sorry ale pokud sis koupil hru o kterou nemáš zájem, ze série která tě nezajímá. tak jsi očividný labilní blázen a měl by jsi zvážit návštěvu psychiatra. Za ještě za svoje rozhodnutí ručíme každý sám, to je tvoje chyba žes za to vyhodil prachy do luftu, k tomu obvinit články že tě k tomu donutily? *1* možná bys měl dobrovolně podniknout rovnou výlet do bohnic kámo
  • Menorri
    Nejvyšší čas na ohlášení AC 5 *1* *1* *1*
  • Jak se to mohlo stát? Hrál jsem první Assassins Creed a po 15 minutách hraní mě začal strašně nudit. Zkoušel jsem ho pak o pár dní později a prostě mě nebavil. Nebyla to hra pro mě. Má přeci jenom rád jiné žánry. Ale tady se pořád objevovali články o AC 4. Pořád dokola a dokola až jsem to nevydržel a musel běžet do obchodu, kde jsem koupil Assassins Creed 2. Doma nainstaloval a ani nehrál, jen si oddychl, že můj vymletý mozek dostal svou dávku assassína a může mít klid. Nicméně zkusím si to zahrát, snad mě to bude bavit, ikdyž jsem tu hru vůbec nechtěl a nebavil mě předchozí díl. Stal jsem se ovcí a navíc u série, která mě absolutně nezajímala. A nezajímá mě ani teď ale já to musel vyzkoušet. Tech článků a diskuzí o AC bylo tolik, že si člověk občas musel nějaký přečíst až mě dostalo do situace kde jsem teď. Mám pocit, že všechny ty články o AC narušili mojí dětskou psychiku. Chtěl jsem Vám milá redakce na závěr ironicky poděkovat zato, co se stalo. Ale můžu si za to sám, že jsem podlehl. Jsem unaven a jdu raději spát. Snad usnu a nebudou mě pronásledovat sny o AC.

    Mějte se.
  • TheGGG
    Počkám a koupím PS4 verzi, to bude teprvé skutečná kvalita *14*
  • Jack1947
    To by bylo poprve, ja nikdy zadne krom (Brotherhood to bylo uz u hry aspon na pc) nehral takze proc ne. *3* Armada to jeste u serii AC neni zvykem i kdyz zmena je zivot.
  • Vy ste retardi *1*
    Keby vyslo piate pokracovanie - Papers, Please, tak pisete to iste, ako teraz na AC, lebo by to tu uz bolo piaty krat a to predsa uz musi byt hovadina *7*
  • Inquisitor
    Moc se netěš, po vydání přijde armáda DLC :)
  • nekromant33
    jen počkejte, ještě bude jeden nextgen/pc features a potom launch trailer... a pak bude v galaxii mír
  • Klid? *1* tak na měsíc než oznámí AC V *1* *3* ale mě to nevadí *1* je to tu od ubisoftu už něco jako telenovela
  • Jack1947
    Konecne, a humbuk kolem slavneho AC bude tentam. *3* Oddych pro vsechny fanousky/nefanousky hatery ... jen do doby nez nebude vydani neceho jineho treba... COD? ... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit