Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Musím se přiznat - čtu komenty jen proto, že se u nich dost nařežu. A ty vaše výplody a skrytý narážky/ urážky jsou soo funny. *1* *1*
    • Jack1947
      Já se budu řezat až bude jen pro registrované aby už nemohl někdo podobný napsat podobný výplod.
      • A tobě ta registrace nějak pomohla?
        • Jack1947
          Nevíš jak moc *3*
  • Lukass
    Jo jako hra uz to stoji za prd nekolik let, tak aspon takhle vytriskat prachy
    • naopak, většina dílů byla hodně dobrá a takový black flag přímo geniální a toto vypadá zase dobře... a radši hrát špatnýho assassina než sebelepší izometrické retro pseudo-RPG hry...
      • Jack1947
        To si povíme až nebudeš moct zabít bose protože nemáš za mikrotransakce pořízený lepší nůž *3*
        • to se ovšem nikdy dřív v AC nestalo, toto není p2w moba... *3* *3*
          • Kokotko = ggg
          • teď už je *1* *2* *15* *3* *5* *11*
          • Jack1947
            Jeden článek tu už byl minimálně budeš muset grindit abys vůbec měl ten lepší bazmek! to se mi celkem zajídá *7*

            P2w moba můžeš mi nějakou ukázat prosím ? nebo už jen klasická plácanda a bez argumentu ( navíc z anonymu protože nedávno byl ban?)
  • Tak před tímhle klobouk dolů. Nějaká práce navíc už se dneska moc nenosí (když nepočítam placený DLC).
    • práce navíc u desátýho recyklátu tý samý hry, tak určitě
      • jaký zas recyklát? Ty jsi vážně edgy hejhulo.,to spíš jsou recykláty ty izometrická RPG, či MOBA hry co jsou pořád na jedno brdo, AC alespoň díl od dílu přidal nějaké novinky a tento je kompletně nová hra
        • tenhle recyklát, Assasins Creed, hra o které se píše v čĺánku, jsi natvrdlý nebo co? mě je jedno, že tam přidaj velbloudy a místo věži budeš šplhat na pyramidy, hratelnost je stejně unylá a nudná už od prvního dílu, jednotlačítkový parkour pro autisty s downovým syndromem, souboje to samý
          • mimochodem příznakem downova syndromu je opožděný mentální vývoj... to zřejmě bude i tvůj případ *3*
          • ty jsi recyklát ementále... jedno tlačítko na parkour rozhodně nestačí a nikdo nemá zájem o padest kombinací tlačítek, jen aby přeskočil jeden plot. Navíc soubojový systém se od prvního dílu dost změnil a v novém díle je úplně jiný a o tom, že v novém díle vůbec systém věží a odkrývání mapy jako ve starších hrách není, asi nemá cenu mluvit. Diskuzní ementálek co hraje na win XP p2w moba hry a assassina nikdy ani nezkusil se už rozhodl... AC vždy nabízel dost velkou škálu věcí co dělat a postupů jak hrát...
          • ZvacA
            A tak, já třeba jako autista s downovým syndromem co nadělám, když se u toho recyklátu docela rád bavím.
  • Čau je tato verze hry i na Xbox? syn by ji moc chtěl
    • Assassin's Creed: Origins má rating od 18 let. Tak ať si to mladej užije :)
      • Tak syn má 14 tak to už asi zvládne ne? od 18 už snad bude mít rozum a bude se věnovat něčemu jinému :-D
        • Ahoj, až budete kupovat synkovi tuto, nebo i jinou hru, tak doporučuji se dívat na www.herni-svet.cz, mají tam spoustu her v akci, a hlavně skoro vše skladem, takže jsou objednávky rychle vyřízeny :-)
          • Super našla jsem tam spousta starších her z mého dětství konečně si můžu zase něco zahrát :-)
        • Alkoholu a erotice *1*
    • je i na xbox one a xbox one s
  • mikezz
    Už nech to tu je. Teším sa, ale to som sa aj na Andromedu...Okrem Prey (a možno Wolfa II) je to jediná "AAA" hra, o ktorú mám tento rok záujem, tak to snáď dopadne slušne.
  • MickeyMutant
    "Milé děti, templář, kterého v první ukázce dnešní hodiny Honzík právě zavraždil, (děkujeme, Honzíku, můžeš si jít sednout,) reprezentuje významný středověký Řád templářských rytířů. Řád byl založen po první křížové výpravě s cílem ochránit křesťanské poutníky na cestě Svatou zemí. Jeho jméno se odvozuje od latinského Templum Solomonis, což byl název..."
    • chápu pokus o vtip, ale pedagogická pomucka bude samostatný titul bez souboju, pribehu atd.
      • Ano. A DOOM by bez te rezniciny mohl byt vlastne simulator zivota na Marsu.
        • Tilwaen
          Co ty víš, co inspiruje Elona Muska.
        • Jestli něco takovýho v Německu ještě nevydali, nebude to trvat dlouho.
      • ty ses fakt takova mrkev ....
    • Špatně, každý člověk co je dost chytrý na to, aby se dějepis učil z her ví, že templáři jsou prastará organizace, která se snaží ovládnout svět získáním starodávných artefaktů vytvořených supervyspělou civilizací existující před lidstvem, přičemž jediný kdo jim stojí v cestě je sdružení parkuristů ověšených merchandisem od ubisoftu... takže vyházet starý učitele co nehráli assassina
      • MickeyMutant
        Naštěstí ne jediný. Nesmíme zapomínat na Roberta Langdona z Harvardu, věrně ztvárněného Tomem Hanksem, bez jehož důvtipu a schopnosti rychle přebíhat z místa jedné záhady ke druhé, a cestou vysvětlovat mladým sexy kolegyním, jak se věci mají, by Ilumináti už dávno zvítězili.
  • na hru se docela těším, ale ten novej combat system... nevím, nevím, to by se spíš hodilo do nějakýho dílu kde se bude hrát za templáře, taková rubanice
  • Jack1947
    Jo už to vidím jak se bude vyučovat na základních školách *1*
    • V učení na amerických školách nevidím problém, tedy pokud nevykoukne běheme hraní/učení bradavka.
      • Jack1947
        Assasins creed jako učební látka na školách lol? a co je tam nějak historicky přesné... to že templáři byli vím taky ale tady v africe si nejsem moc jistý.
        • V tomhle díle templáři nejsou ty jantare *3*
        • jamar28
          V tom vzdělávacím módu se vůbec nebude bojovat, budeš jen chodit, prohlížet si památky a běžný život ve starověkém Egyptě. Na některých místech si pak budeš moci nechat přehrát mini dokument třeba o mumifikaci atp.
          • Jack1947
            Boha, je to pořád asassin !

            No ano bez soubojů a prohlížení dokumentů a památek ? no, jo ale proč se to ppootom bude jmenovat sakra ASSASINs CREED *16* to by se mohlo jmenovat document creed a povyk by to sklidilo mnohem menší.
            • Jack1947
              Ok jak myslíš jen mi to prostě tady moc nesedí.
            • jamar28
              Moc nechápu, co se ti nelíbí. Hra je samozřejmě Assassin's Creed. Je to akční rubačka ze starověkého Egypta. A ta akční rubačka obsahuje i mód Ancient Egypt, po jehož zapnutí se z té akční rubačky prostě stane interaktivní dokument. Btw mně se ten nápad líbí, už třeba ve dvojce jsem rád chodil po italských renesančních památkách a jen si je prohlížel. Měli je udělané poměrně dobře.
      • Hektolitry krve a naporcovaná těla vůbec nevadí.
    • jamar28
      No se současným učitelským sborem asi moc ne...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit