Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No každopádně nemůže být příběh tupější než v Unity, takže tomu dávám zelenou :)
    • Keyz
      FC 4 tomu šlape na paty. Borec co někam dorazí umí vše a na každou nebezpečnou žádost řekne "Já to udělám" *15*
  • Jo někdo uz od prvního dilu vedel ze to je konina, a někdo na to prichazi az ted. Ale faktem zustava ze se jedna o uspesnou serii která ma jiste mnoho fanousku, takze budiz jim prano a muzou jen doufat ze se to UBI pokusi zmenit k lepšímu.
    • Jack1947
      At to je pro pana flashe konina, on sám je celkem negativ ( rač si všimnout z jeho příspěvků)

      Já mu taky jeho názory neberu, neznamená že s nimi vždy souhlasím. Je to masová hra - tedy hmm pro někoho konina. Deal with it.
    • Ristoro
      Co je konina a co není, je v takovém případě dost subjektivní názor. Pro mě je konina třeba Witcher nebo Skyrim a neberu jiným lidem, že je to baví.
      • TES série je podle mě to nejkvalitnější co můžeme na trhu dostat, na každým dílu se pracuje roky, běžný rozestup mezi každým dílem je 4-5 let, také jde vidět, že na každým dílu si dali velmi záležet, všechno do sebe krásně zapadá, obrovský lore, poutavý příběh - Skyrim měl bohužel slabší, to uznávám
  • Teprve až to vyjde na PC, tak mě to začne zajímat. Jenže to Ubi beztak opět posere s optimalizací, protože jim na PC verzi hrozně záleží. Nezapomenout na 30 FPS lock pro filmovější zážitek. *7*
    • Krescz
      a cerne pruhy
  • Stejně pro mě je nejlepší AC.2 *3*
    • nightborne
      Dvojka byla skvela, paradne napsanej arogantni floutek jako hrdina, kteryho si stejne okamzite kazdej zamiloval, vyvoj charakteru, vypravnost, rozmanitost. A pro me osobne minimalne 50% zazitku taky nebeska hudba od Jespera Kyda, hrozne me mrzi, ze se na tom dal nepodilel.
      • Jack1947
        2Díl ten floutek byl tedy pro mne trochu šok naštěstí ezio postupem času dospěl a stal se z něho prvotřídní assassín jop ale na Altaira neměl, kéž by jeho příběh pokračoval.
        • Vidíš, a mě zase Altair ve srovnání s Eziem přišel hodně stoickej a nikterak zajímavej, k lepšímu se to obrátilo až v Revelations. Pořád je to ale lev salónů ve srovnání s neskutečně nudným Connorem *1*
          • Jack1947
            Nudnej hmm, takto nevím no. Hlavně ezio k tomu řemeslu přišel jak slepej k houslím. Pak se z něho stal takej drsnák. Zlomenej starej mužík proměnil se nám před očima k nepoznání.

            Altair neměl moc prostoru, Connorovic rodina zas naopak až moc.
            • Prave proto mam nejradeji Revelations, hlavni hrdina mi prisel vyzraly a nejsympatictejsi z cele serie. Krom toho v tomto dile krasne vygradoval pribeh
    • Pro me je AC 2 to same jako COD2. DIl ktery hru zmenil k nepoznani a z jeste pomerne stealthove hry udelal dobrodruzny masakr kde 10 nepratel neni vyzva. Dodneska pamatuju jak jsem v prvnim dilu skakal pul hodiny ze strechy na strechu a schovaval se do sena protoze me honilo par nepratel. Abych se vratil k tomu cod, to je zas retardovina ktera zavedla ten desnej autoheal a multiplayer byl delany pro.. dosto mladsi publikum. O singlu se radsi nezminovat. *13* No a hlavne se obe ty serie hrajou od tech druhych dilu uplne stejne.
  • species
    Obavam se ze technicka zastaralost teto hry je primo umerna technicke zastaralosti platformy na kterou vychazi.
  • Roge s Unity ted tvori pater podzimnich her. Level desing, steal akce, a pribeh, ktery hltam jednim dechem. Prijdu si pri hrani jako opravdovy assasin.
    Pro ty, co nadavaj na grafiku. Kupte si lepsi stroj!
    • hlavne ta "steal" akce *1*
      ty si radsej kup slovnik
      • nightborne
        steal akce je nenapadne plizeni, schovavani se za rohy a skok ze zalohy, abys nic netusici obeti ukrad penezenku... to neznas =D?
        • Ahaaa uz chapem, diky za vysvetlenie ;)
  • Inquisitor
    Ubisoft ždímání značky hodil na vyšší level. Na co chodit po schodech po jednom, když je můžeš brát po dvou. Před pár lety jsme se smáli, že budou vydávat co měsíc pokračování. No už se k tomu pomalu blížíme :D
    • Ježiš, jaký zas ždímání? Vždyť pokrývají poptávku od hráčů, kteří tuto serii chtějí hrát, protože jinak by se tak dobře neprodávala.
      Nebo mají být hloupí podnikatelé a nevydávat žádané hry jen proto, aby nějakej Inquisitor v diskuzích byl spokojen?
      • Inquisitor
        Však já jim to neberu. Vydělávájí na značce co to jde, prostě to ždímají do mrtě. To je prostě fakt, to není o mojí spokojenosti nebo nespokojenosti.
  • Celej vyveoj tehle hry byl levnejsi nez reklamni kampan k unity. A ano je to 5x lepsi hra nez prehypovane unity
    • Ristoro
      Je lépe zoptimalizovaná a není zabugovaná. Ale lepší, než Unity určitě není. Ono tam ani nebylo moc co zprasit když ctrl + c, ctrl + v New York a Karibik jen naskinovali na sníh a led. Že měl Unity vyjít o 3 měsíce později, je věc druhá.
  • A já se modlil ať AC nedopadne jako CoD :(
  • wizaard
    Až vyjde na Xbox One, přítelkyni Rogue koupím. Do té doby si ale dosyta vystačí s Unity (které mě mimochodem mile překvapilo, čili jeho kritiku nějak nechápu).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit