Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ti, co si tu stěžují jsou pouze uřvané kachny, které hledají záminku k nadávání. Jako fanoušek série AC jsem za PC verzi jenom rád. Hráči chtěli PC verzi, tak jí dostanou. A to, že si za ni řeknou o peníze snad sakra není nic převratného! Nevím, co s tím má vždy tolik individuí za problém. Stejně tak nevidím problém ve dvou hrách za rok, když každá má jinou cílovou platformu. Zajímavé, že u Bloodlines, Liberation atd. nikdo nedržkoval. Pokud jsou schopní to ukočírovat, což je při velikosti této firmy žádoucí, klidně ať jich vydají víc. Unity i Rogue vypadají fantasticky, takže zatím není důvod nadávat na nedodělky, rychlokvašky či neinovativnost. Jediné klopýtnutí značky byl třetí díl a i ten má velké množství příznivců. Kdo tu nadává, ten AC hry nehrál a nehraje a jeho názor je pouhým výkřikem do tmy či chabým pokusem o trolling.
    • Colby.Sawyer
      Naprostý souhlas ja jsem jen a jen rád za oba díly. Jednička se mi líbila nejmíň ale to asi proto že oproti 2 to byla taková beta. Osobně se nemůžu rozhodnout na který se těším víc.
    • UBI ► Nomad
      Kdyz nekdo neco hraje a prijde mu s novymi dily ze hraje furt to same dokola a ma z toho takovy pocit. Nevim jak je na tom dle Vas znalcu dvojka u ktere me tenhle pocit ovladl a od te doby me neoslovilo zadne "nove AC" Tak nedelej zes nikdy nevidel negativni komentar v diskuzi, nebo spis se smir stim ze tebou velebena oblibena hra se nekomu jevi i jinak.
      • Firingo
        Nás znalců? Chápu že každý má svůj názor ale když hra ani nevyšla a desítky lidí už tu řvou jaká je to sra*ka... Ty hry jsou v základu velmi podobné to je jasný to pokračování bývaj *1* Ale zároveň mi nikdy nepřišlo že hraju to samé vždy přijde zcela nový svět, grafika a hlavně úžasný příběh. Jediné co se nějak výrazně nemění je hratelnost... A proč taky měnit něco co dobře funguje?
        Ano dva díly za rok jsou hodně ale pokud budou kvalitní nic proti tomu nemám a nebudu tu hru okamžitě odsuzovat *3*
    • Právě že trojka je hned po jedničce druhý nejlepší díl.
      • CrocoRay
        Pro mě je trojka zase nejslabší, ale dost hraje roli i to, jak ti sedne prostředí, do kterého je daný díl zasazený. Jednička byla na svoji dobu taková více revoluční a první hraní mě bavilo. Teď shodou okolností jsem si ji dal podruhé (dnes ve 2 ráno dohráno) a přišla mi taková osekaná, neúplná, prostě taková kostra, na kterou se postupně s každým dílem přidělávaly další věci.

        Ale čtyřka mi přišla zatím asi nejlepší. Jednak mi sedlo prostředí a dále tam byla spousta vedlejších aktivit, které mě bavily, že jsem u hry strávil téměř 30 hodin a pěkně si "vytunil" loď skoro na max :-)

        Rogue je, co se týče prostředí, zase návrat ke trojce, takže nejspíše budeš s tímto dílem spokojený. Já ho dohraju už snad jen z principu, že jsem dojel všecky díly, co vyšly na PC a nechci, aby mi něco uteklo :-)

        Pořád ale posté opakuji, že za návrat k Princovi bych byl vděčnější a AC by mohli oživit zase, až bych se trochu přežral toho Prince *1*
        • souhlasím, a řekl bych, že Rogue bude mix trojky se čtyřkou, neboť lodní bitvy z BF budou přeneseny do zasněženého prostředí severní ameriky z AC trojky :) takové hezké zakončení Kenway éry
  • Mato1987
    Tak ubisoft si nenechá ujsť príležitosť vydať hru aj na nové konzole, v podstate sa bude jednať o PC port :D
  • *16* *16* neodsuzoval bych to.. uvidíme.. zase otázka názoru.. AC 3 byla suprová-- AC black flag byl hrozný.. z mého pohledu.. :) není třeba hejtů *16* *8*
    • Firingo
      Můj pohled na ty dva díly je přesně opačný ale jinak souhlasím *1*
  • Jack1947
    Což bylo očekávané.
  • Peníze, peníze a ještě jednou peníze
    • Tjn, zlej Ubisoft jako jedinej na světě hry dělá pro peníze. Ostatní společnosti (např. zde milovaný CDP RED) to dělají z lásky k hráčům bez ohledu na prachy...
      • No jasně, že chtějí všechny společnosti dosahovat zisku, ale už jich zase není tolik co chrlí pomalu 3 díly jednoho titulu ročně, Ubisoft tímhle stylem trumfl i Activision s CoD
        • Tak když jich není tolik, tak je vlastě vše v pořádku. (A jako obvykle, nemusíte to kupovat)
          • nekoupime neboj.....a vseho moc skodi .)
            • Nekoupíme? Ty už tady mluvíš za všechny, ty trotle? Např. já si to koupím, peníze neřeším. Hry stojí pár korun.
      • *1* *1* *1*
    • Jasný peníze jsou zlo, lepší nechat vývojáře krachovat a v chudobě.
      • jj toe presne pripad UBI ... krachujou v chodbe :D http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20080330150720/necyklopedie/images/2/28/Str%C3%BD%C4%8Dek_Skrbl%C3%ADk.jpg
        ale co... kdyz 100 a 1 her a datacu na jedno brdo ze uz se v tom clovek ztraci lidi porad radi predobjednavaji kupujou a neni jim pomoci, tak at si klidne zaplavou...
  • Jenže CDP nechrlí každý rok 10 DLC a 2 nové díly.

    Rogue je co? Já už se v tom ztrácím, to je předělávka nějakého staršího datadisku nebo DLC?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit