Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tos blbe pochopil, oni nedostali ban od valve, oni si sli stezovat na fora ArcheAge, ze si zaplatili na steamu a nemaji nic. Valve tu hru stahlo kvuli tomu, jakym zpusobem byla prezentovana a prodavana, coz vyhodnotili jako podvod.
  • LOL :) Vzdyt PS4 je DRM. Zjisti si co to znamena, to neznamena ze musis byt online, ale ze muzes pouzivat pouze originalni software. Muzes pouzivat na PS 4 paleny hry? Nemuzes, protoze ti to neprehraje konzole. PROTOZE TO JE HW DRM *1*
  • TheGGG
    ty si teda řádný uc*yl *1* *1*

    LoL na slovo uch*l je cenzura? Co potom kumda tady kumda tam
  • 2 Flash : Jojo driv to bylo lepsi *1* Co se vratit jeste dal? Driv se chodilo pesky, dnesni generace nema vubec zadny spojeni s prirodou, vsude jezdi auty. Zrusime antibiotika atd :) Boze to jsou zase nazory, krabicka je ti bez aktivace uplne k nicemu, tak nevim jakou ma hodnotu. Skrin mam plnou takovejhle krabicek, jen par jich mam vystaveno, ty ktery stoji za to, vetsina docela stara ;)
  • Jiste, a hra stazena ze steamu se vubec nepatchuje ... lol.
  • Dmnt jako ty samo vubec netusi, ze ted objednam, za minutu zaplatim, za 10minut mi prijde do mailu odkaz, sosnu, hraju ... a pristi tejden mi k tomu prijde krabice s plackou.
  • Nemusi se nahodou xbox jednou zacas nahlasit online?
  • Jack1947
    Ti co hackují ostošest tak ti ne co? *3* jo je to formát no. ta Valve.
  • Hnisavec
    lol....v pondelok objednám a utorok ráno to mám doma...skor ako tebe Steam stiahne 50 GB prenajatých dát za eurodolár....nakupovanie za lacnejšie je obchádzanie pravidiel steamu a riskovanie nefunkčnosti hry alebo nejakého kradnutého ruského bazmeku.

    Alebo ešte lepšie sadnem do auta, vezmem už prejdenú hru, odrátajú mi z novej a mám to lacnejšie o polovicu ako ty dáta zo Steamu s ktorými si na po prejdení možes vytret anus a do hodiny hrám...tebe zatial akurát steamíček prebehne súkromné dáta počas toho ako sa akože každý týžden musí updejtovat *14* *3*
  • jindra.veliky
    typicke jednani Valve

    to je jako, kdyz desitkam tisicu hracum Global Offensive udelajou bany a pri patrani zjistis, ze za zcela nahodny kicky muze VAC a musis si sam neco zmenit v prikazovem radku. A jeste maji tu drzost si napsat, ze bany nehodlaji resit. A to ten problem maji lidi o po nekolika letech vydani CS. *3*
  • Jack1947
    Konzole asi nemají žádnou ochranu *7* , ty si uplně ztvrdlý... z toho vztekání se a nadávání na všechno. To si na Sectoru dělal taky? to se divím že ti to tak dlouho trpěli. Umíš i něco jiného než jen nadávat na steam atp... ptám se tak se hned neurážej a nenič mi pohled na slováky.
  • species
    ano, presne tak. Diky na ten oser s patchovanim jsem zapomel. Mimochodem ja uz ani nemam mechaniku doma Oo
  • Jack1947
    malejpepa ještě potřebuje vyrůst. *4*
  • Koupí hru na placce třikrát dráž než digitálně, týden na ní čeká, pak dvě hoďky hledá a instaluje patche, aby si potom celou hru užíval hučící mechaniku,- ovšem jen do doby než placku poškrábe....a ještě se tím chlubí...
  • jen ho nechte bejt, dnesni mlada generace nemá zadnou uctu k hmotnym hodnotam, vse mají online..i život..holt se s tim neda nic delat, uz to nepochopi..
  • Doporučuju posílat ty tvoje plky na fórum přímo do redakce telegramem, přece jenom -co kdyby se ty jedničky a nuly na tom internetu někde ztratily.... *3*
  • Firingo
    Zkušenej uživatel PC že nepotřebuje antivir? Kamaráde nechtěl bych vidět v jakém stavu je tvůj komp *1* Můžeš být sebezkušenější ale zaviruješ si to stejně. Hry stažené z ulož.to ti to samozřejmě bude blokovat protože tam buď ten vir opravdu je nebo považuje za vir crack. A nikdy nemaže nic v počítače bezdůvodně...
  • Hnisavec
    na konzoliach nemusíš nič online potvrdzovať....
  • Hnisavec
    v čom je PS4 DRM? konzola nemusí byť od kúpy nikdy pripojená k internetu a všetky hry si môžem zahrať singláč bez onlinu keby som bol nejaký paranoik alebo ho mal niekde na chate.....
  • Firingo
    Y? To jako really? Dneska už ty děti neumí ani nadávat *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit