Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tenkrát v AC 3, když se děj přehoupl z Haythama na Connora, tak jsem byl trochu zklamán (nevím nějak mne lépe seděl) Za lemply bych si rád zahrál, ikdyž v tom opravdu asi nebude výraznej rozdíl. No a což tak jsou tam lodě a moře, to k té době taky patří, a mít loď byl sakra bonus *3* Tohle se asi nelíbí lidem, co mívají na šlapadlech mořskou nemoc :D Obrovský města, honosný lodě, pevnina asi taky nebude malýho rozměru (to už nebude karibik) nezní to špatně...hele i kdyby se to jmenovalo Jája a Pája lovci assasinů tak si to stejně zahraju.
  • Magister_Peditum
    Koukám, že už ty AC hry už taky frkají jak na běžícím páse. *1*
  • Tak koukám, že Activision se má s CoDkem od Ubisoftu ještě co učit, co se týče dojení značky.
  • Jack1947
    Osamely namornik co sam brazdi vody? ja jsem pro... *4*
  • Anno.
  • Xcomik
    To tu budu asi jak tak koukám jediný koho AC vůbec jako série neoslovila až s posledním 4 dílem který byl na mé téma o pirátech a námořních plavbách. Nový AC Unity mě tak defakto vůbec neláká za to mě trošičku začlo lákat ono Comet. Jak říkám každý máme asi chuť na něco jiého jen doufám že Comet bude na PC a že ve hře bude mořnost změnit loď což byla jedna z věcí co mě na Black Flag iritovala
  • Poslední AC které jsem dohrál bylo Brotherhood. Tahle série jde bohužel kvalitativně ke dnu rychleji než CoD. Jeden díl vydají a hned oznamují další. Místo vypilování hratelnosti hry působí uspěchaně, viz Black Flag, která se pokusila vyhnout repetitivní hratelnosti zaměřením na jednu z mála aktivit, které byly v AC 3 zábavné, aniž by vyřešila problémy celé série (extrémně jednoduché souboje, primitivní stealth, repetitivní mise).
  • tonnymontana
    veta "Universum AC" je stejne usmevna jako titul "hra roku" :D silene ale nedivim se. Dnes prodavavaji najvice lidi zamereni na vekovku 11-18 let. Smrdelo to uz v dobe kdy se zacal rozrustat Disney kde jen mohl. Simulaci muzete shlednout ve filmu silent hill, krasne se tam meni jedno zapadle mestecno na disney world pri kazdem poplachu:D
  • Pokud to bude i na PC, nemám s tím problém. Spousta lidí možná na AC nadává, ale mě zatím každý díl bavil a nemám důvod si stěžovat. Každý díl je trochu jiný, prostředí jsou rozsáhlá a nádherně zpracovaná, na rozdíl od mnohých mě i ten souboj asasíni-templáři baví a zajímá. Historie je dost bohatá, aby utáhla více dílů AC ročně a Ubisoft si na značce dává záležet, tudíž nemám důvod si stěžovat.
  • to mame hrat za templaře no toje teda konec

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit