Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pročpak jste milá redakce nedali možnost vyjádřit se k té inezerci na bigshock? :)
    • ale Mlho, vždyť tu o tom už dobrých 24 hodin hovoříme
  • mondzi
    "Bonus" k predobjednávke...pche. Niečo na protiváhu http://www.youtube.com/watch?v=mf5Uj4XIT1Y
  • Dam si Bigshock pak muzu hrat 3 dny v kuse jeto bomba lidi vyskousejte!!
    • to si pleteš s pervitinem, a ten si určitě nedávej! *3*
  • Protestujem proti tej reklame s energetakmi --- zmazte to, je to trapne!!!! *16*
    • nekromant33
      bóže...
    • Že jde o inzerci by mělo být více zvýrazněné! Píšou pravdu ale o negativních účincích mlčí: Kofein je nevhodný - zároveň dehydruje, pokud nebudeš stále pít nastane naopak útlum (a bolest hlavy), bohužel je potřeba víc pít tím pádem se ale i víc chodí na WC. Pokud si dá mladý člověk těhle energeťáků více naopak zvýšený tlak způsobí bušení v hlavě a vedlejší efekt předávkování kofeinem je roztěkanost a nesoustředění se! Sedět u matche, který trvá deset minut se zkříženýma nohama, že potřebuješ nutně na záchod.. to moc prima není natož totální ztráta soustředění. Taurin - u něj zatím nikdo nepotvrdil vyloženě tvorbu energie - je to hlavně antioxidant, takže maximálně na sport, ne na sezení u kompu! Energii dodají pouze sacharidy, zejména rychlé cukry, problém je, že tohle je dobré pro aktivní pohyb, ne pro nás dacany u kompu, tímhle se narvat a tu energii nepředat svalům - gratuluji, máš zaděláno na diabetes :-)
      Jsem rád, že před patnácti lety jsme zvládli propařit víkend i bez těhle srgor :) Vyhecovat a vyburcovat jsme se dokázali sami :)
      • FeebeEWN
        Muff: já teda aktivně cvičím a tyhle srágory nepiju a ani nikoho z mojeho okolí nepoznám, kdo by si tím dobrovolně k.urvil tělo. Pokud to někdo pije za komplem, tak potěš pánbů :D
    • No doufám že jim teda pošlete alespoň každý stovku *7*
    • Souhlas. A když už reklamu maskujete jako článek tak tam povolte diskuzi !!!! ať se k tomu můžem vyjádřit přímo na místě.
      • Overwatch
        Jaké maskování? Je tam jasně napsáno že je to Komerční sdělení/PR a že to je Inzerce.
        • vy tam date jeste obrazek z nejake herny jak maj na stole napoj, urcite to tam rozdavali zadarmo
        • Jasně jenže ten nadpis vezme skoro každej jako seriózní informaci od Vás. alespoň ja jsem to tak do teď bral. Možná jsem to nenapsal úplně vhodně, ale jde o to že si toho málo kdo všimne. Já tedy až když jsem chtěl přidat komentář a nešlo to. Když nekdo bude procházet články, tak prostě vezme ten nadpis jako fakt. Pokud chcete být seriozní, bylo by vhodné změnit styl nadpisu (napr. barva, kurziva, velikost), případně pozadí pod reklamním článkem aby bylo hned zřejmé že jde o komerční sdělení. Například viz. jak jsou označeny články z fanda.tv na serveru pctuning. Ještě jsem se tam nesplet protože je to na první pohled zřejmé. A pokud je v nadpisu "Trend dnešních hráčů – energeťák a chipsy" rád bych se k tomu u článku v diskuzi vyjádřil. Jo a propagovat mulťák a chipsy tak to bejt vámi bych se styděl. Proti reklamě na Evropu 2 ve videích naprosto nic nemam.
          • Myslis, ze to "propaguje" redakce? Ti o tomhle nerozhoduji...
          • Ještě bych upřesnil předposlední větu na "propagovat mulťák a chipsy tímto způsobem". Pokud by to byl baner na vrchu stránky tak proč ne, je to jasná reklama.
        • a to ti vůbec nevadi co je tam napsany a jak to na mladsi lidi muze působit? je to oznaceny jako inzerce ale zaroven je to nepodepsany takze to klidne muze vyznit ze ste to psaly vy. To na tu reklamu nestaci nejakej banner? ale todle co je schvalne napsany aby to vypadalo jako seriozni clanek? kam se podela zodpovednost
      • palcov
        U článku je jasně uvedené, že je to inzerce. A pořád 100x lepší než 9s reklama před videama, kterou nemůžete přeskočit...
      • FeebeEWN
        oni moc dobře vědí, proč k inzercím nepovolují komentáře :)
  • naprostá zbytečnost! *11* kdyby se radši soustředili na hru samotnou a ne na takovou kravinu..
  • To myslíte vážně s tou reklamou na energiťák na hlavní ploše? Chápu, že musíte z něčeho žít, ale toto mi už příjde moc.
    • Horst_Fuchs
      eh, prej energeťáky... *7*
      No nevím; mě se v jednom kuse u počítače válej piva. A když už potřebuju bejt bdělej volím radši poctivou guaranu nebo hodně silný maté. *5*
      • Mě tyhle nápoje nikdy nechutnaly, já piju u PC vodu z vodovodu, či když se dokopu tak si udělam Colu ze sodastreamu :D. Jednou sem pil Cola Energy, chutnalo to jako cola s redbullem , ale zásadně pochybuju, že to mělo stejnej efekt jako normální cola s redbullem.
    • a ještě BigShock, taková močka *1*
      • "... během hraní pije 76 % hráčů a nejoblíbenějšími jsou Big Shock! s příchutí Orange a Exotic... "

        Ano taky si píchám . Teď už pravidelně vždy po ránu , abych byl v kanclíku efektivní a nekonfliktní . Ehmm jo tak proto jsou těch džusových moček plný regály a po žlutým originálu bez bublinek se vždy zapráší ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit