Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Francis

    Presne niečo také som chcel už v Ghost Recon Wildlands. Dúfam, že to časom pridajú do Breakpoint. Military arkáda s editorom misií tu sakra chýba...

  • Jez3vec

    Ta hra byla po určité době tak strašně nezáživná. To umělé odpojení hráče od hlavního děje skrze nucené lvlování a grindování pomocí generických a opakujících se sidequestů je něco otřesnýho. 

    • A přesto to hráči žerou, stejně jako jiné generické cypoviny od Ubisoftu, to mi fakt hlava nebere.....

  • TheGGG

    meh, proč si ubisoft hraje na nějakého učitele dějepisu, když si fakta dle potřeb překrucuje jak zrovna udává trend? Opět tam budou antické sochy zcenzurované? Díky nechceme

    • Vidíš to, já mám nahráno zatím 30 hodin a vůbec jsem nezaregistroval, že sochám chybí štencly. Ale aspoň je vidět, jaké má kdo priority, toto je asi to poslední, co bych na téhle hře řešil. Slovo HŘE zdůrazňuji pro jistotu ještě jednou.

      • TheGGG

        oni ovšem cenzurují sochy i v tom edukativním modu co byl v origins... ne hře, ale výukovém modu... tzn. asi to stejné, jako kdyby zamalovali nahé sochy v učebnicích... ovšem v dnešní společnosti, je možné všechno....

        • Aha, tak to je horší, ale bohužel žijeme v době kdy jsou cecky a šulíny největší tabu....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit