Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A kdo mi vysvětlí konec, moc jsem ho nepochopil.. :D
  • Ked to mozem zhodnotit tak je to uplne skvele pokracovanie!

    Zacalo to vlazne .. po instalacii a prvej misii som to mal chut vypnut. Bol som zvyknuty na krasne slnecne Taliansko a dostala sa mi nejaka uprsana hnusna zmoknuta pevnost kde predomnou utekal duch ....

    A potom to prislo ... lod do Istanbulu, spoznanie kolegov, zitenie ze Ezio je uz starsi pan!! Ale stale vie ako sa spravat k zenam a s tou charizmou, na ktoru sme boli zvyknuti z 2ky.

    Kus ma mozno mrzi obmedzenie "dungeonov", ale dokonale to supluju 2 "dungeon" misie, pricom z jednej dostanete brnenie, pri ktorom sa uz konecne mozte prestat obavat guliek ... teda, o poznanie menej.


    Assassins Creed ma pohltil, myslim ze ako este ziadna hra. A to nie len hrou samotnou, ale hlavne putavym pribehom, rozpravanim a tym celym, o com Assassins Creed je
    • Není co dodat.... *3*
  • Já tedy nevím, ale připadá mi to jako úplně jiná hra. Co je tedy podpásovka je úplně jiný Ezio/Desmond/Altair. To si toho nikdo nevšimnul, že je vypadá úplně jinak a asi o sto procent hůř? Takže teďko hraju AC, kde je hlavní hrdina Radim Uzel *9*
  • DOHRANO Dohral som to . Niekdo tu hovoril že Enzo zomrie . Ja som to dohral ináč. Enzo otvoril dvere, pomocou tých diskov ale jablko si nezobral , spojil sa myslov s Desmontom a povedal mu kde je jablko . Desmont sa zobudil s kresla a povedal že ide pre jablko Konec a išli titulky. Potom to ešte môžem hrať v Istambule . Takže neviem či to je ozajsný koniec alebo treba ešte hrať . Napište ake ste mali vy konce.
    • To kto je ten Enzo? Tak chalan taky tam nehra... bud fetujes alebo si hral nejake formule... Ak mas na mysli postavu Ezio Auditore, tak ten nezomrie.. A ozaj... bud sa nauc citat pocas hry alebo.... nefetuj..
      • Ezio umrie, ale v epilogu, ktory sa vola AC: Embers a ma 20 minut. Bohuzial Ferrari Enzo som v hre nenasiel, neviem ake ine bonusy si tam mal ty pribalene...
  • Hra vypadá výborně, mám v plánu o víkendu kupovat. Doufám že bude stejně výborná jako dvojka a Brotherhood, věřím že ano :)
  • Proboha! to ovládání! čokoláda na nervy nutná!
  • ficinho10
    Chtel bych se zeptat jestli po dohrani pribehu , muzu jen tak free behat po meste a kupovat si veci ?
    • j
  • Dobrá recenze, akorát jedna poznámka: "Mnohokrát se vám to vyplatí, protože ač nepřátelé stále útočí „tupě“ (ona by ale hra byla jinak nehratelná) po jednom" Soubojovým systémem má AC hodně blízko k Batmanovi a tam jsou dobrře zvládnuté souboje i s občasným útokem více nepřátel najednou. Hratelná by asi byla, ale tvúrci by měli nejspíš dost práce navíc.
  • ficinho10
    jaka je doba hrani ?
    • V recenzi bylo řečeno že cca 15 hodin bez side questů, 40 hodin s nimi
      • za 8 hodin to prejdes
  • Jak vypadá to pátrání po desmondových vzpomínkách? jeho příběh mě zajímá snad ze všech postav nejvíce. Dozvíme se v Revelations, jak se dostal do absterga, o jeho mládí atd?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit