Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejaké info o češtine?
    • Psal jsem do playmena a odpověděli mi jen toto:

      Dobrý den,

      rozhodnutí, zda bude hra lokalizovaná do CZ nebo ne, není bohužel vždy na nás. V případě hry AC ROGUE Ubisoft rozhodl, že tato hra do CZ lokalizovaná nebude.
    • čeština nebude a asi ani amatérská - údajně je na češtinu zákaz kvůli možné konkurence pro Unity
    • Český jazyk neboli čeština je západoslovanský jazyk, nejbližší slovenštině, poté polštině a lužické srbštině. Patří mezi slovanské jazyky, do rodiny jazyků indoevropských. Čeština se vyvinula ze západních nářečí praslovanštiny na konci 10. století. Česky psaná literatura se objevuje od 14. století. První písemné památky jsou však již z 12. století. (zdroj: Wikipedia)
      • dik, takéto info som síce nemal na mysli, ale pobavilo *1*
  • Řeknu vám jenom to, že je AC rogue stejný jako AC4 *9*
  • Právě sem dohrál tuto hru. Hrál sem i Unity a po všech stránkách lepší Rogue , příběh za templáře opravdu skvělý , smysluplný a příjemný. Grafika sice není "nextgen" ale hra vypadá velmi dobře za což jedině plus. Námořní bitvy jsou jako z black flag což je podle mne taky plus , navíc tu přidali i možnosti že nepřítel může napadnout a nalodit se na vaši loď.. Podle mne tato hra stejně jako AC:4 rozhodně plus protože rogue pro mne bylo jedno velké zklamání *3*
  • z článku jsem pochopil, že autor hru zapnul a v options si vyzkoušel ruzna nastavení, hrál ji ale? je to jako black flag? máte zase lod? nebo ne? nějake další schopnosti? nebo je to jakoby další kampan anebo jako v black flag prostě další mapa? hihi v dnešní době asi bude jednodušší místo čtení recenze podivat se na youtube..jak hra vypada *3* *3* *3*
    • Ty jsi játro. Tohle je samozřejmě jen recenze PC portu, recenze na hru jako takovou už tu dávno vyšla.
    • to je presne ta youtubova generace... neumej docist ani ke druhymu odstavci kde je napsano

      Dílu s podtitulem Rogue jsem se věnoval v listopadové recenzi, tudíž jen rychlé opáčko pro přehled

      ale hlavne ze hihi *3* *3* *3*
    • Ano, je ve hře loď, je ve hře vše jak v Black Flag, jen jiný příběh, jiný hrdina, jiné prostředí. Mimochodem - nevím sice proč, ale loď je mnohem ošklivější než v black flag - to je prosím můj subjektivní názor!!! Ale chybí mí ta vyvýšená záď a takové ty klasičtější tvary lodi, a tak nějak mě irituje, že teoreticky lze zajmout mnohem větší loď než je Morrigan, nicméně hráč má svou vlastní loď jen a pouze Morrigan a ty lepší si prostě hodí do flotily - což je stupidní. Nemám sice zdaleka všechno dohráno, ale už kolem 26% hry (a to zobu tak 60% vedlejšího obsahu, možná ani ne) jsem měl víc jak 80% všech upgradů lodi a krom craftu i hrdiny, takže prostě víc nevyroste. Posádka mi permanentně běhá přes děla a za jízdy se prostě teleportuje z místa na místo, nebo celou dobu koukáte na NPC, které skáče nahoru a dolů na jednom dělu.....časem je to hodně otravné. Ale jinak mi přijde, že sice změnili některé aspekty ovládání, ale mnohé k lepšímu, mnohem méně se zasekávám (s postavou) a pohyb je oproti black flag s hlavním hrdinou plynulejší. V Unity je samozřejmě lepší, ale zase ta mě díky mikrotransakcím moc nebere
    • Morraw
      V článku je odkaz na recenzi pro konzole, kde se můžeš dočíst všechno potřebné o obsahu hry.
  • Ach jo, další recyklát.
    • Kdo, ty?
  • blbečci neřešte detaily :D grafika vypadá skvěle a hra je zábavná a dokonce máte vlastní loď, prostě paráda! Lepší než far cry :-) *15*
    • Far cry4 je mnohem lepší !!!!!!!
      *16* *16* *16* *16* *16*
  • Na to že Ubisoft zřejmě nemá ani šajnu že existují monitory formátu 16:10 jsem si už za ta léta zvyknul a neřeším to ale ve spojitosti s tím mě pobavilo když se chvástali že pro FC4 přidali v rámci jednoho z patchů podporu pro monitory 21:9. Kolik lidí to asi tak využije?! *6*
    • jakubc
      Na rozdíl od 16:10 čím dál víc. :-)
  • Assassin’s Creed 4: Rogue se to mělo jmenovat, ať ti lidi drži hubu...
  • Vše o AC: Rogue http://www.abcgames.cz/?p=hry_zobraz&id=16542
  • Myslim ze recenzia je fajn a vitam hlbsi rozbor HW narokov vratane porovnavacich obrazkov. Koniec koncov vacsinu ostatneho o AC serii uz aj tak kazdy zna. Nicmene kritizovat nepodporu 16:10 primarne konzolovej hry stavanej pre TV`s a navyse v roku 2015 ked sa uz dlhsiu dobu take monitory takmer ani nevyrabaju je dost od veci :).
    • 16:10 je nejlepší pracovní formát a slyším prvně, že se nevyrabí Dyť např. jediný 5K monitor, ten co má Apple u iMacu je v 16:10.
      • 16:10 JE najlepsi format o tom neni pochyb, bohuzial dnes sa vyraba uz len ojedinele - < 10-20%. Navyse nemyslim ze AC Rogue bol robeny pre iMac. ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit