Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslim ze recenzia je fajn a vitam hlbsi rozbor HW narokov vratane porovnavacich obrazkov. Koniec koncov vacsinu ostatneho o AC serii uz aj tak kazdy zna. Nicmene kritizovat nepodporu 16:10 primarne konzolovej hry stavanej pre TV`s a navyse v roku 2015 ked sa uz dlhsiu dobu take monitory takmer ani nevyrabaju je dost od veci :).
    • 16:10 je nejlepší pracovní formát a slyším prvně, že se nevyrabí Dyť např. jediný 5K monitor, ten co má Apple u iMacu je v 16:10.
      • 16:10 JE najlepsi format o tom neni pochyb, bohuzial dnes sa vyraba uz len ojedinele - < 10-20%. Navyse nemyslim ze AC Rogue bol robeny pre iMac. ;)
  • nejaké info o češtine?
    • Psal jsem do playmena a odpověděli mi jen toto:

      Dobrý den,

      rozhodnutí, zda bude hra lokalizovaná do CZ nebo ne, není bohužel vždy na nás. V případě hry AC ROGUE Ubisoft rozhodl, že tato hra do CZ lokalizovaná nebude.
    • čeština nebude a asi ani amatérská - údajně je na češtinu zákaz kvůli možné konkurence pro Unity
    • Český jazyk neboli čeština je západoslovanský jazyk, nejbližší slovenštině, poté polštině a lužické srbštině. Patří mezi slovanské jazyky, do rodiny jazyků indoevropských. Čeština se vyvinula ze západních nářečí praslovanštiny na konci 10. století. Česky psaná literatura se objevuje od 14. století. První písemné památky jsou však již z 12. století. (zdroj: Wikipedia)
      • dik, takéto info som síce nemal na mysli, ale pobavilo *1*
  • Vše o AC: Rogue http://www.abcgames.cz/?p=hry_zobraz&id=16542
  • Na to že Ubisoft zřejmě nemá ani šajnu že existují monitory formátu 16:10 jsem si už za ta léta zvyknul a neřeším to ale ve spojitosti s tím mě pobavilo když se chvástali že pro FC4 přidali v rámci jednoho z patchů podporu pro monitory 21:9. Kolik lidí to asi tak využije?! *6*
    • jakubc
      Na rozdíl od 16:10 čím dál víc. :-)
  • Ach jo, další recyklát.
    • Kdo, ty?
  • vysplhal jsem na 30ti metrovou vez ve meste, během 20 sekund, v podrepu jsem rentgenovym zrakem zjistil pozice strazi. V dali jsme videl ze nam nesedi matrix a videl Meg jak sedi u stolu a lakuje si nehty a posloucha nejakou muziku na svém ipodu, mela by to hlidat a ne se flákat. No nic, skocil jsem dolu z veze do kupky sena,blesklo mi hlavou ze pad dolu trva mozna dele nez se vyšplhat nahoru. Prosmeknul jsem se bocni uličkou na namesti, a vrazil do dvou straznych, Hned me poznali, aby taky ne když mam bilej mundur a tu kapuci. Ale stacil jsem se vmisit do davu tri starsich cinanek, takze me strazni ve vterine ztratily z dohledu. Dobehl jsme az k domu navladniho kde je nekde ukryta mapa s pokladem. Bohuzel ze dveri vybehlo 30 straznych a zadne cinanky v dohledu, budu muset bojovat. Strazni na me jdou jeden po druhem, ti tri co stoji za mnou jen preslapuji, mají strach ze by me zezadu ve trech nezvladli. Pootevrenym oknem jsme zahledl zablesk, vystrel a jsem zpet u Meg ve studiu..prohlizi si nehty..uz ji asi doschly.....
    Další Assasin..slava mu:)
    • Keyz
      Kvalitní popis *15*

      Sláva kvalitnímu herní designu! (chtělo by to zvláštní podkategorii u AAA her "extra tupé"). Tohle srovnávat s něčím, kde borci zamyslí a udělají to věrohodně, zajímavě a vůbec uvěřitelně je komické.
    • Tohle mě fakt pobavilo *1* *8*
  • Chudak Olejnik, zase jednou musel hru hrat a ne na nu cumet a takhle to dopadlo.
    Tim se nijak nezastavam Rogue.
  • Ristoro
    Grafika je určitě znatelně horší, než Black Flag, jenže gameplay je pecka, ne - li zábavnější, než v Black Flag a příběh, to je asi nejdůležitější část celé hry a řekl bych, že od AC2ky je tady nejlepší. Shay je výborná postava, sedl mi o dost více, než Arno, lokace jsou parádní, objeví se tam staří známí, souboje na moři jsou opět klasa. Určitě potěší i více možností pro stealth přístup (s novou puškou a různými druhy nábojů se dají dělat divy). Největší zápor Rogue je určitě AI nepřátel, ta je dost špatná. Grafika mi vůbec nevadí, hraje se to fakt parádně, nicméně 1300 za port z konzolí je fakt hodně, počkal bych na slevu :).
    • Komentář informativnější než samotná recenze.
    • Sr_Lobo
      Ja to hral asi tri hodky, nacez sem nad tim zlomil hul, ale jak to tak popisujes tak tomu asi jeste dam sanci *4* kdyztak budu mit aspon komu nadavat *3*
  • Jack1947
    Hmm, přeci jenom je to více pro fanoušky Black flag ale ale to neznamená že by se nemohli bavit i ostatní... nevím jak je na tom pc verze asi špatně jestli to pan Olejník nehrál na gamepadu ale na klávesnici... každopádně za 8mičkou si stojím.
    • Hmm, přeci jenom čtu nebo nečtu, stojím i na klavesnici pomocí pc verzí a to pan Olejník také, poté a pak.
  • Autor je začátečník? Hra prostě nepodporuje 1920x1200, tak je tam černý okraj, co je na tom divného?
    • To je prostě nepřipustné, aby my Master Race měli černé pruhy, už kvůli tomu bych 1/10...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit