Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odyssey jsem kupoval až teď v akci a paradoxně díky bezplatnému přístupu do Discovery tour. Ty lokace jsou fakt perfektně udělané a hodně jich je skutečně velmi věrně zrekonstruvaných. Po Řecku jsme loni jezdili skoro měsíc, takže spoustu míst jsem viděl naživo a třeba Delfy, Olympie nebo Mykény jsou skutečně 1:1. Z mikrotransakcí mne mrzí jen pár legendary setů (většina z nich stejně do hry stylově vůbec nepsauje). Všude se kritizovala nutnost XP boostu, ale možná už je to ve verzi 1.5.3 jinak, ale s tím jsem měl problém možná tak do 10 úrovně - že jsem měl nalajnováno kam můžu a kam ne, ale pokud vymetáte všechny vedlejší úkoly a chcete se podívat všude, tak s XP není problém. Teď se blížím 40 a teprve se chystám do Argolidy. Spíš mám problém se surovinama, líbí se mi možnost upgradu zbraní, ale ceny začali po chvíli být mimo, ale naštěstí na tohle funguje cheat engine, takže se dá vylepšovat i bez surovin. Jinak mikro/mega-transakce v SP hře nemají co dělat obzvlášť když se prodává v relaci 60-120e.

  • KrPa

    Jeste ze nehraji zadne "single hry" kde jsou mikortransakce a lootboxy. Hnus.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit