Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kkING

    To nepopiram. Pokud by to slo, tak Nintendu poslu za Zeldu klidne 200 dolaru, ale kupovat si dalsi a dalsi krabicku k TV uz je silene a PC to zvlada i bez krabicky.

    PC od NASA nemam (2070 a 2600x) a emulator se hrou spadnul pouze 2x za desitky hodin hrani.

  • TheGGG

    trapné emulátory (pirátství a zlodějna BTW), se kterými je moře problémů, člověk potřebuje PC od NASA a stejně nikdy neví kdy mu to krešne, o to fakt raději zájem nemám, to radši koupím ten switch

  • kkING

    Mozna se musi chvilku cekat, ale bude stejne jako https://www.youtube.com/watch?v=hyz5zG_txsA

  • flash789

    To urcite. Tam tak indie a pixel art priapdne porty z hlavnich konzoli a sem tam nejaka strategie. 

    Hry jako Astral Chain se tam nepodivaji ani omylem.

  • Derp_1337

    Nechval dne před večerem. Příští rok vyjde Bayonetta 3.


    Ale je pravda, že je to pořád lepší než prakticky totožný balast, který se vydává co rok (a nebo co 2. rok) ve stylu EA, Ubisoft, atd.

  • Derp_1337

    Cítím to podobně. Trošku mě láka Fire Emblem, Astral Chain a Bayonetta 2 (příští rok by měl vyjít 3. díl).

  • kkING

    Vzdyt vetsinu tech lepsich her si muzete zahrat i na PC ... 

  • Bumtaratabumbumbum

    To zní jako by už skoro bylo na čase si ten switch konečně pořídit. No, dlouho už se tomu asi neubráním.

  • zaslouženě. Jediné mínus je, že nemám Switch 😱

  • TheGGG

    tydle anime hry trochu obrušují mé opovržení nintendem... no kvůli fire emblemu a tomuto switch kupovat zatím nebudu

  • uher

    Souhlasím, je to neskutečná bomba.

    Na Platinum Games se mi strašně líbí jak nedojí pořád dokola svoje značky (až na Bayonettu, ale tam jim to asi těžko někdo může vyčítat 🙂) a pořád se snaží přijít s něčím novým.

    A když vidím teď miliontý díl Gears of War a hromadu balastu od EA, Ubisoftu, Activision atd... tak je mi smutno...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit