Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jnsCZ
    Jak Asura vychází v porovnání s Bayonettou (kterou jsem v Čechách "pochopil" snad jenom já *1* ) ?
    • Zase si tak nefandi *1*
      • jnsCZ
        Rád najdu někoho dalšího podobně zvráceného :)) Ale zatím každý kdo Bayonettu viděl, reagoval stejným stylem "wtf, to je kravina" A to jenom proto, že je tam pěkná brejlatá ženská, která oblečením z vlastních vlasů drtí nestvůrné anděly na kaši, zatímco všude létají pusinky, srdíčka a hvězdičky...
        • DarkHawk
          A už si viděl Lollipop Chainsaw? Blonďatá kundička, lízatka, srdíčka, motorovka, zombíci. Sex blood a rock and roll. *1*
          • jnsCZ
            Samozřejmě :) Ale brejlatá Bayonetta se mi teda líbí víc než blonďatá roztleskávačka :)
  • DarkHawk
    To s těma bijcema souhlasím. Asura je tak silný, že se mu nikdo z nich nemuže rovnat. Ale s poslední doby je tu i Starkiller Jedi a bijec dohromady, který byl v SW:TFU2 ztvárněn tak ohromně mocný, že by měl Asura kandidáta na vyrovnaný fight.
    • a co alex mercer z prototype? *1*
      • To je žebrák...
  • Společně s Final Fantasy XIII-2 aspirant na GoTY 2012 - přirozeně ještě nechci nic zakřiknout, ani jednu jsem ještě nehrál.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit