Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dva posty a hned o Tobě vím jednu věc dvakrát.
    Řešíš ,,mínuska" - palec dolů. Nějakým nepochopitelným způsobem si nejenom myslíš, že je Tvůj názor natolik dechberoucí, že musí být zveřejněn (to je to nejhorší, co internet do moderní společnosti přinesl), ale také čekáš že s ním budou ostatní souhlasit - druhý palec dolů.
    A teď mi třeba můžeš dát ono ,,mínusko", nějak jsem ve svém životním vývoji nikdy nedospěl do fáze, kdy by mi na nich záleželo.
  • No teď už ti ani minuska dávat nikdo nemusí když si nám ukázal jakej si maňas :D

    Možná by sis měl nejdřív ujasnit že k sobě přiřazuješ žánry, který toho mají společnýho asi tolik co ty s inteligencí...
  • mínuska si dávejte jak chcete, ale vypadá to jak vietnamskej teken na tom nic nezměníte
  • Tak to je solidní kravina podle gameplaye :D
  • jnsCZ
    Jak Asura vychází v porovnání s Bayonettou (kterou jsem v Čechách "pochopil" snad jenom já *1* ) ?
  • DarkHawk
    To s těma bijcema souhlasím. Asura je tak silný, že se mu nikdo z nich nemuže rovnat. Ale s poslední doby je tu i Starkiller Jedi a bijec dohromady, který byl v SW:TFU2 ztvárněn tak ohromně mocný, že by měl Asura kandidáta na vyrovnaný fight.
  • Společně s Final Fantasy XIII-2 aspirant na GoTY 2012 - přirozeně ještě nechci nic zakřiknout, ani jednu jsem ještě nehrál.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit