Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proc uz rovnou neudelat VGA kombinaci 4 karet? Bude to jeste vetsi vykon! Toto mi pripada nesmyslne a pro bezne i HC hrace nepouzitelne, aby si pomalu clovek koupil case a zdroj ciste jen na vga :)
    Takove dve 6870 v CF vykonem nijak neurazi a je to podstatne cenove i energeticky stravitelnejsi nez toto :X
    • Mechwarrior_bw
      http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20060506205303/uncyclopedia/images/5/51/CaptObviousTitanic.jpg
  • tak tak,taky se přidávám k názoru že Obr je jenom zainteresovanej zelenej šašek co tady nemá co dělat. Jsem na toho člověka alergickej a ted se bude s..t i sem na solidní web,no snad ne *16*
  • Ježíší kriste, tak to si snad děláte prdel? Tohoto zeleného anti-AMD zaslepence necháte sprasit váš solidní web? V den kdy všichni publikovali recenze Radeonu 7970, on vydal recenzi na tuhle starou předraženou blbost, kterou si nikdo normální nekoupí. Hnus, hnus, hnus.
    • smejki
      Recenze na 7970 je venku a Obr se z ní udělal. Asi tak.
    • Asi tak,ten chlap je úplně mimo(nebo to úspěšně hraje),ono by ani nevadilo,že na AMD nadáva na každém rohu,ale je naprosto zaujatý a ještě si pamatuju jak všechny okolo masíroval ,že 480GTX bude pecka a pak to dopadlo jak to dopadlo :-)
      • smejki
        >špatná reakce<
  • Nechápu proč spolupracujete s bulvárem.
  • Marketing Asusu pracuje na plné obrátky. Bohužel výrobky této značky jsou jen průměrný, ale i podprůměrný šmejd, který se různým pozlátkem snaží prezentovat, jako mnohem lepší výrobek ve své třídě. Mě investice Asusu do marketingu neovlivní. Mám s jejich produkty a servisem za posledních několik let jen ty nejhorší zkušenosti.
  • blahorodie
    Hm... zberatelsky kusok ? blbost, nakoniec to bute len trapny srot.
    Mal som Nvidia 9800 GX2, Nvidia GTX 295, Ati 5970 , na svoju dobu jedny z najdrahsich
    grafik a nakoniec len UPGRADE.Teraz mam GTX 580 a cakam na normalneho nastupcu,
    mozno AMD 7970, ale neviem vykonovo to asi nema zmysel oproti mojej GTX 580 /920MHz,2100 MHz/ vec nazoru.Hram 1920x1200.
    Moj nazor : Ako uz bolo pisane: Reklama pre Asus,ale pre nas dobre sak hardware nas tesi,
    je nasa vasen a na graf o vykone sa pozera krasne.Ale hrat BF3 pri 100 alebo 140 fps,hm...
    Killov mi to asi neprida *4*
    • Asharak
      Pokud si člověk, kterej upgraduje každý nový relase, tak určitě bych upgradoval (když GTX790 má vyjít ke konci roku). Ten výkon 7970 o 20-25% nad 580 je podle mě dobrý :) (teda pokud taková bude skutečnost). Taky záleží jaký bude výkon po slibovaném brutálním přetaktování, ale co sem slyšel tak nic moc. Ikdyž, na PCT psali, že takty dobře škálují s výkonem, nevím.
      Jinak nemá cenu nic upgradovat :D Sám mám 460 a chtěl bych 560 (Ti) ikdyž tam je "jen" 20% , přitom vyjdou nové řady zanedlouho. *4*
  • Uff a to jsem si myslel, že na nic horšího než na levise na games nenarazím. Ještě by to chtělo spolupráci s AAworldstachem a doskočilem aby byla sbírka magorů kompletní. *16*
  • skoda ze za exkluzivni cenu neni exkluzivni vykon 20% navic oproti karte co stoji pulku az tretinu je vcelku ostuda...
    Stejne tenhle segment jak spravne uvadite neni vubec o cene, tak proc neudelat kartu za 50k ktera to tem ostatnim fakt natre?
    • Asharak
      Protože si můžeš koupit dvě za 60k a zkusit je dát do SLI *15*
  • metro 2033 2560x1600 8x af GTX560 TI 18fps ? to co je za vtip a celkovo ta tabulka fps je nejak mimo
    • GTX 560ti má jen 1 GB video paměti. Při maximálních detailech a teselaci se potí už při 1920x1080, zaplněno má kolem 900 MB z cca. 980, co jsou k dispozici. V tomhle nastavení jede hra krásně a plynule, až asi na 5 míst ve hře, kdy prosvítají paprsky. Tam klesne framerate o polovinu. V 2560x1600 a plných detailech to ale s 1 GB vRAM hratelný nebude na žádný kartě, i kdyby měla výkon sebevětší. Proto dává 560ti jen chabých 18 fps. Vsadil bych se, že při užití 2 GB verze, co dělá MSI, by byl framerate citelně vyšší.
    • Co se vam na tom nezda? Na GTX580 je to opravdu jen tesne nad hranici plynulosti, takze by to odpovidalo docela presne. Metro je sice stare, ale se vsim na max bylo ve sve dobe na cemkoliv krome SLI nehratelne.
      • som hral metro na posahanej 5 rocnej HD 4850 512mb medium/high 1920x1080 30+ fps tak wake up roflmao
        • ale tady se hovori o uplne jinem rozliseni a detailech, jen teselace je 50% fps dolu.
  • MickeyMutant
    Proč 36 000 korun, když http://www.hardwareking.net/product_info.php?currency=EUR&info=p102505_ASUS-MARS-II-2DIS-3GD5--2x-GeForce-GTX-580--2x-1-5GB-GDDR5--2x-D.html ?
    • Že by to někoho ještě mohlo překvapit ? :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit