Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja jsem strasne rad, ze se objevuje tolik chystanych sdventur. Doufam, ze se nejaky z ceskych vydavatelu rozhodne a prinese nam alespon cast z nich v cestine. No taaaak, Comgade, s*r na vydavani simulatoru popelaru a vrhni se na adventury! *4*

    btw. Opravdu skvele jak presvedcit uzivatele se registrovat kdyz anonym si muze napsat co chce a registrovany musi 'cenzurovat' sve prispevky. *9*
    • nevím který anonym si může napsat co chce ale mě to cenzuruje také...
  • Pokud nekoho zajimaji podobne hry, tak jednoznacne doporucuju hru Amnesia: The Dark Descent... u ty jsem se bal jak svina a tohle Asylum na ni podle me nema ani nahodou..
  • system je to fajn, animace nadherna, dobre se to hybe, krasne na to kouka, ale ... mam pocit, ze tohle zpracovani by bylo lepsi pro jiny typ adventury nez horor, hororovou atmosferu nejlip navodi 3D. A souhlasim s golegou Grifusem, ze ta hlaska "A v realtime 3D takto detailní a propracované herní prostředí nikdy nevymodelujete.“ je nesmysl, kdyby za tim dodal kvuli prostredkum (v jejich pripade financim a i technickym skillum), kterymi kdyby disponovali, slo by vsechno ...
  • "A v realtime 3D takto detailní a propracované herní prostředí nikdy nevymodelujete.“ - Co to je za blbost?
    Jinak ten pohyb me pripadl jako sledovani zpomaleneho filmu. K tomu to staticke prostredi a ta animace probihajiciho panaci. Na me teda v tomto pripade pusobi grafika usmevne, zdaleka ne hororove...
  • Takže pohyb jako v Atlantis a dalších starých adventur od Crya, chápu to dobře?
    • RakeW
      Já to taky tak chápu, ale souhlasím se slovy v článku, že je ten systém dopilován k dokonalosti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit