Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To označení MMO mi k tomuhle zrovna nesedí, nevím jestli 40 lidí na serveru je zrovna massively multiplayer online :D Je to survival, stejně tak se dá hrát jen solo v SP nebo si zaplatit vlastní server, nejlevnější pro 10 lidí stojí 410Kč atd..
  • Tak schválně jak dlouho toto obstojí na přehlceném a přeplněném MMO trhu ... dávám bolševikovi rok maximálně dva.
    • MMO hra s craftingem a budováním základny?? Jak by takový revoluční nápad mohl neuspět?!! ^o^
      /s
  • Pořád to vypadá jako přeskinovanej Ark?
  • Neodolal som a kupil som si to. Tato hra neni ani zdaleka gold. Je to beta jak hrom. Grafika je taka divna, pri zapnutom antialiasingu obraz jak cez tri pary siloniek...ale ok. Hra trpi divnym micro stutteringom. Mozno moj problem. HUD obrovsky, neda sa zmensit ani zvacsit. Boje divne, klzavy pohyb jak na lade. Skoda nedokoncenej hry.
  • Jack1947
    Tak schválně jak moxc vyladěené to bude *4*
  • a kupovat trapnejsi collectorku,kdyz samotna hra te nezajima zni dost vysinute :-)).asi ty prachy kakas :-).fakt sry.ja to hraju uz od zacatku mimo jine.
  • Rejsek
    Jak je to tam s pvp?
    • Stejný zlo jako jinde. Desítky hodin může padnout v minutové akci.
    • Máš tam PvP a i PVE servery.
  • Docela mě láká pouze obsah barbar edice... víc než celej exile :D
    • Jako jenom ta 500 strankova kniha s 13ti origos povidkama Howarda by sama o sobe mela cenu nekolika set korun :-).
    • Asi tak.
      Ta sběratelská edice je mnohem lepší než samotná hra, která považuje nápad "MMO s craftingem a budováním základny" za revoluční.
  • victor
    Žasnu .. Nedávno mne odrovnal naprosto sterilní trailer , který by sedl kdejaké onlinovce a dneska se mne snaží Tiscali nalákat na nějakého Conana ? .... Opravdu je někdo na něco takového dneska ještě zvědavý , když ani Elder Scrolls Online nejde považovat za kdovýjaký úspěch ?
  • no prave me prijde ze navic 20ecek za tshirt a bonusi k age of conan ktery uz skoro nikdo nehraje + nejake trapne soundracky,ktere je mozno ziskat jinde je predrazene.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit