Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Shenkster
    Připomíná mi to film Já Legenda...
    • uzivatel1982
      Ja legenda byl dobrej film, tak prvních 45min:). Nicméně hra na tohle téma by mohla bejt fajn.
    • Já legenda je holywoodská srá..slátanina. Atmosférou mi to připomělo spíš 28 dní poté. Ale tematicky stejně zaměřený.
      • Shenkster
        Nějak si nemůžu vybavit kde v 28 Dní Poté bylo město zarostlý trávou :) Já legenda je dobrej film a určitě si hoši z Naughty Dog vzali inspiraci právě z toho.
  • koukam na vsechny ty videa z VGA ale tohle me zvedlo ze sedacky.ukazka je hodne dobra,barevna paleta me pripomina uncharted a to je dobre protoze po graficky strance to bude super,pripada me ze snad jen naughty dog zvladne vyzdimat z ps3 opravdu maximum.doufam ze pujde o survival horor,uvidime.drzim palec
  • Tož jsem prošel Internety a nepřekvapivě nejsem jediný, komu ta slečna připomíná Ellen Page. Jsem zvědav, zda s Naughty Dog opravdu spolupracovala nebo jde jen o "in your face" inspiraci.
    • taky sem to chtel napsat...je ji strasne podobna :)
    • Kvuli tomuhle sem mrknul do diskuse jestli to někoho nenapadlo a koukám že nejsem sám :)
      • Jeeee a já chtěl bejt taky za chytrýho, bohužel jsem byl očividně pomalej :D
  • Moc se mi líbí myšlenka té holky jako hratelné postavy :) po všech nasteroidovaných frajerech by to byla příjemná změna, hrát za teenagerku v takovém prostředí (a bez manga kukadel)
  • God-of-War
    AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!! *8* *14* *14*
  • I Am Legend meets The Road v hávu Uncharted. Hmmmm.
  • mooc hezký jsem zvědav co z toho vzejde(určitě nic špatného)Naughty Dogs prostě uměj:)
  • jbenj007
    studiu Nautghty Dog má velké skušenosti a fantazii a to nejen se serii Uncharted,ale i se staršími hrami co vivijeli....ale podstatné je to že každá hra kterou za svoji existenci vydali byla velmi výborná.....tak že stímhle překvapí určitě....
  • yeeeeeeah.................hra roku, zombie film roku :-)
  • No Naughty Dog bych právě volil jako herní studio roku. Z různých těch videomateriálů o vývoji her mi přišlo právě tohle studio a jejich práce nejsympatičtější. Uncharted série je super a tohle určitě taky nezklame. Právě že ten trailer docela zapůsobil. Tohle nebude hra o zombících, ti tam budou spíše myslím jako křoví ;o) Doufám, že to bude i dost tak nějak méně výpravné a více kruté a hororové při zachování ostatních kvalit tohoto studia... Navíc právě naopak. Jde vidět, že i tak otřepané téma jako zombie lze uchopit zase jinak a zajímavě...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit