Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cítim to dost podobně, dělám to dost podobně. Jasně rusové a všechny ty jejich satelity by se měly zvednout na odpor a tak trošku si to tam poměnit, jenže já prd vím jaké to je když vám někdo desítky let vymývá mozek... Ať si říká kdo chce co chce my tady máme takovou svobodu jako málokterý národ. A co se týče hry samotné. Tohle je opravdu web o hrách... Je prostě logické, že ta hra tu dostane prostor a recenzi a kdo chce si ji koupí kdo chce tak upirátí a kdo nechce nekoupí. Co si myslím, že je od games trochu zbytečně natruc tak je v kalendáři vykřičníček ( jakože tip games cz )....

  • Sallvator

    umeni melo vzdy k politice a valce hodne blizko a rozhodne to nelze oddělovat, vyvojari jednoho studia realne i umiraj rukou naroda jehoz vyvojari si v klidu dal vydavaj hry a lidi je snad i koupej? Stejne jako vse ostatni melo i ruske umeni dostat totalni stopku na zapadni trhy

  • Doporučuju světu hrdě nedemonstrovat, že jste propagandou vymletá statistika.

  • Ten nade mnou se těší, že tu hru bude review bombit, což znamená, že hře bude úmyslně dávat negativní hodnocení proto, že je ta hra RUSKÁ. Já mu OPONUJI. Lidi, co na netu mají potřebu hrát diplomaty, nemusím, ale aspoň se nauč číst.

  • Pavel Makal

    Já i všichni ostatní úplně respektujeme její pohled a on se ostatně příliš neliší od toho mého. Na druhou stranu samozřejmě recenzi mít chceme a vy si zasloužíte hodnocení hry jako takové, morální aspekt už bude na čtenáři.

  • Nechal bych to recenzovat Šárku😀

  • Nemám důvod stěhovat se do Ruska. A opravdu nepatřím k dezolátům či podobným typům lidí kterou se část naší společnosti rozhodla nálepkovat. Obecně mi přijde smutné že jsme začali hanlivě nálepkovat lidi kvůli jejich názorům. Pravidelně přispívám UA červenému kříži a invaze na Ukrajinu je podle mě jednoznačně špatně, na druhou stranu nesvaluji vinu na všechny Rusy, ale převážně pouze na Ruské oligarchy a politiky v čele s jejich největším führerem.

  • Souhlasím že například mnou oblíbení Ice-Pick Lodge se k invazi Ruska na Ukrajinu vyjádřili jasně a jsem jim za to vděčný. Vývojářský tým Mundfish neznám a kvalitou jejich hry mě mohou překvapit, a i přesto pochybuji že se bude jednat o studio které mi uvízne v hlavě jako například legendy Black Isle Studios, Rockstar, Irrational Games, Bethesda (v dobrém i zlém), a další.....
    T
    o že jednoznačně neodsoudili invazi je sice pravda, ale na druhou stranu ji také jednoznačně nepodpořili.

  • Pavel Makal

    Názorový článek rozhodně automaticky neznamená, že budeme hru všichni bojkotovat :) Recenze normálně vyjde, budu ji psát já. A nemám v úmyslu udělat z ní aktivistický pamflet, jako se to stalo s Hogwarts Legacy ve Wired, ať už si o autorech myslím cokoli.

  • Je jedno jestli jeli z donucení nebo s úsměvem. Výsledkem jsou města rozstrilena na srč... a statisíce mrtvých lidi. Mě jsou nějací mužici ukradení. Nakonec je to stejně prst konkrétního člověka, který mačká spoušť. Takže ano, s radostí je nahážu do jednoho pytle. 

  • Sierra117

    Nikdo neříká, že cokoli Ruskýho je špatně, ale vývojáři této hry měli dost času a prostoru aby adekvátně reagovali na to co se teď momentálně děje a neudělali to. Což prostě nelze v této době přehlížet. Trošku je mi líto MS, těm to bude házet klacky pod nohy, že hra takového kontroverzní pověsti vyjde v den vydání na GP.

  • Protože je to hra a toto je web o hrách a ne o politice? Bylo by fajn kdyby lidi uměli rozlišovat mezi uměním (hudba, hry, filmy) a politikou - s výjimkou her, hudby a filmů které se záměrně snaží být politické.

  • Cokoliv Ruského je nyní špatné? 😅 Skoro to zní jako byste za chvíli tvrdil že většina Ruských vojáků odjela na Ukrajinu dobrovolně a s úsměvem, to asi úplně ne, že? Takže tušíme alespoň z kterého konkrétního prohnilého místa v Rusku vítr vane? Říká se že nemáte házet všechny do jednoho pytle, Vy jste to právě svým komentářem udělal.

  • Carnage666

    Protože vypadá dobře. 🙂

  • Sallvator

    Proc tu vubec ta hra dostava prostor...

  • Musí to být fajn nemít nic lepšího na práci

  • haha doporucuju se odstehovat do Ruska jestli si tohle myslite 

  • Pověz. Jaké to je, být na špatné straně?

  • Karnvapen

    Na tuhle hru se opravdu těšim. Ještě jsem se nikdy neúčastnil review bombingu a tenhle fašistickej hnůj bude můj první <3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit