Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lycan and Vampires perk tree hmmm to si necham líbit. Ostatně nějaký to zlepšení grafiky jako voda atd. nebo to ohýbaní větví, jak je vidět když jde skrze stromy fat giant je good. Ale ne jen to, na videu je vidět docela dost zajímavých nápadů. Když samy vývojáře i modeři budou takhle produktivní , tak budou ve skyrimu věci zcela nevídané a hru to hodně obohatí. *4*
  • Mě by stačil jen jeden zlepšovák, aby se z toho konečně stala zábavná hra.
    Předělat celé questy pro temné bratrstvo a cech zlodějů, protože to je vážně hrůza.
    Finální úkol v oblivionu? Prolez celý císařský palác a ukradni svitek prastarých.
    Finalní úkol ve skyrimu? Probij se přes jeskyni plnou duchů a najdi mluvící fontánu.
    Kdyby dali do skyrimu i questy jiného typu než bez do jeskyně, tam zabí y pajtašů a něco/někoho najdi.
    V9m že v oblivionu, či morrowindu to nebylo jinačí, ale ve skyrimu je to fakt jak pěst na oko.
    • rancor1223
      Já bych zase ocenil kdyby Temný Bratrstvo nebyla taková banda úchyláků. V Oblivionu byly v pohodě, prostě vrazi. Ale ty šílence tady jsem musel vybít...
    • *SPOILER*
      Tobe zabiti cisare jako posledni Q za Dark Brotherhood neprisel dostacujici?
      • Ty myslíš ten extrémně lehký q ve kterém jsem měl vyvraždit tu loď?
        Přiznávám že to vypadalo docela fešně, ale provedení bylo na ****.
  • Co vše se stihne za jeden týden , když se vývojářům popustí uzda managementu ....
    Tak snad v dalším DLC ne ? NE !
  • vim ze to sem nepatri ale potrebuju poradit nechci davat temer 2000 za dve hry tak si chci vybrat jednu bud to bude The Darkness 2 nebo Skyrim co by mi kdo poradil? (nekolik her od Bethesdy vlastnim takze s nejakym velkym vysvetlovanim co vsehcno Skyrim ma na me nemusite znam Oblivion a Fallouty ale oboje mi pripada jako solidni hry a nevim co si vybrat radsi :/
    • srovnavas nesrovnatelny... kup si Skyrim na aukru za 650kc a vrat se za sto hodin. jestli chces krve jak v darkness, tak si stahni nejaky mod. Darkness se s tim neda vubec srovnat (ostatne ani nema).
      • diky vsem myslim ze v tom mam vic jasno
        • Kup si zaklínače. Je to RPG, není to pro děti, má to hezčí grafiku, milionkrát lepší příběh a rozhodné je to větší sranda.
    • Stáhni si demo Darknes na steamu..
    • rancor1223
      Skyrim!
    • Di do zaklínače 2 :)
    • Mahcake
      Určitě Skyrim.
      Darkness II bude stát za houby, ledaže si nehrál první díl.
      • Jazz
        Darkness 2 samozřejmě.
        • kostejnesmrtelny
          Darkness je pro děcka. Takže vlastně u Jazze všechno v pořádku...
          • Jazz
            Tys mi chyběl nejvíc dědku.
            Gayrim je vlastně pro hyperinteligentní stařečky, že ?
  • Je silně nepravděpodobné, že i kdyby něco z toho vložili do hry, že by to tam vložili zdarma, ale jen a pouze jako placené DLC. Rozhodně bych chtěl boje s kopím (i když ta animace vypadá jak vykradená z Assassins Creedu 2), možnost vylepšení followerů, lepší vlkodlaky a upíry, prostě všechno, až na tu kill kameru (pokud by se neobjevovala jen extrémně vzácně). *3*
  • naprosto všechno je bomba :O zhasínání luceren vodním šípem? bomba, jako v thiefovy :) a neřikejte že se to tam nevejde :D jestli tohle všechno udělali za týden tak proč by to nemohlo ve hře být ??? chci to!!!
  • rancor1223
    Chci to! Všechno! Hned! Teď! *14* *1*
  • Jooo, vsechno je to super, vsechno to tam chci.
  • a kde jsou zachody?
    • KUŠ VÁVRO *1*
  • Cahir
    Škoda, že jste nebyli tak kreativní při vývoji...
    • Vývoj hry není zrovna o cool věcičkách co by se ještě dalo a nedalo udělat. Musí to mít nějaký systém a koncept... To že začali přemýšlet až teď jak tu hru udělat ještě více zajímavou je podle mne správný přístup...
      • Cahir
        Podle mě měli při vývoji klapky na očích, jelikož ve spoustě věcech je Skyrim tak zpátečnický až hanba. Jenže najednou přijde Todd Howard, ukáže sled fičurek, které jsou v každé druhé hře naprosto běžnou záležitostí a každý se z toho může posr*t...

        Ale nechme to být, o flame mi v žádném případě nešlo.
        • Mně taky ne... Jo spousta věcí je hodně zjednodušená...
    • Četl jsi vůbec ten článek, vocasi??? NE VŠECHNY NÁPADY SE DO HRY VEJDOU/JSOU SCHVÁLENÉ!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit