Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bude fungovat na x 360
  • Co se tyce prirodniho bohatstvi, pak amerika rozhodne vitezi, ostatne uz jen jeji rozloha tomu nasvedcuje...ale praha ma sve kouzlo, jde z ni citit historie... Amici jsou smeska vseho mozneho, narod bez historie..... Sam jsem za 6 navstev USA projel dost americkych statu, a i presto, ze mam rad spoustu veci, ktere jsou pro amiky typicke, tak jsem porad hrdy na to, ze jsem cech!! Nadavat u piva a stezovat si na cechy umi kazdy...
  • Právě jsi název toho mostu zmínil ve veřejném příspěvku, očekávej tučnou pokutu
  • Tak leda v Burnoutu :)
  • Vím víc než ty a to mi stačí
  • a kam jezdíš do zahraničí? na slovensko?
  • Vím o tý hře časem se na ní chystám.
    btw. to není o vlastenectví ,ale tohle auto by se nemělo opomíjet.Jinak značku Škoda moc rád nemám ,kdyby jo tak si koupím oktávku místo Subary *3*
  • aby nekralovala proti těm chudákům, co tam jezdili...
    Co to meleš? Ty fakt o rally asi moc nevíš.
  • nesouhlasim, vzdycky kdyz se vracim po delsi dobe ze zahranici, jedu po nabrezi a divam se jak zapada slunicko nad prazskym hradem, rikam si ze je to nejhezci misto na svete, bez ohledu na to kde jsem predtim byl :)
  • Prosím tě IRC byla fraška, která byla populární akorát tady kvůli barumce a kvůli tomu, že tam Škoda kralovala... Bodejť taky ne, když do toho sypali takové prachy, to by byla ostuda, aby nekralovala proti těm chudákům, co tam jezdili... Nikoho už pak nebavilo jezdit proti fabrice, tak to raději zabalili... Kdyby raději šli do MS, ale na to nemají koule po tom, jakou brutální ostudu předváděli s Octávií a Fábií. Jo počkej, za všechno vlastně mohli ti zlí Němci, i za to, že teď jezdí MS Volkswagen místo Škody...
  • Tobě bych doporučil se občas podívat za hranice, abys poznal co je krása... Nechci tím říct, že by Praha byla ošklivá, ale na světě jsou mnohem krásnější místa, dokonce i v té podle tebe betonové Americe *7*
  • Zahraj si rFactor, tam mas Skoda Octavia Cup, Brno, Most.. vlastenectvi co hrdlo raci :)
  • Možná proto že už od začátku kraluje šampionátu IRC a ve forze 4 už byli vozy S2000.Když už můžou tam mít značky zastoupený jedním autem tak nechápu proč tam nemůže být Škoda.
  • Abiczko
    Ano,s tím souhlasím.Je to jedině dobře.Líbí se mi,že něco jiného je právě Praha,už se nemůžu dočkat na ty nádherné scenérie,které vás donutí vykašlat se na závod,zajet ke kraji a kochat se na sluncem zalitou Prahu,jsem také zvědav jestli se bude měnit čas ve hře,aby jsme mohli okusit noční Prahu,Prahu při úsvitu i západu slunce.Mohli by přihodit i nějakou třeba jihočeskou okresku,Čechy jsou prostě krásné i pro nás,natož takovej Amík co v životě viděl jen beton,který vidí při pohledu z okna,ten z toho musí být zákonitě paf. *5*
  • Řekni mi jeden rozumný důvod, proč by ve hře měla být Škoda (Fábia) S2000?
  • Praha dostala přednost, protože všechno ostatní už tu bylo minimálně stokrát, tak se tentokrát rozhodli udělat něco jiného.
  • 15k3
    No to je špatný podání Karlova mostu... chybí jim tam 50 stánků kde jsou karikatury za 6 minut *1*
  • Abiczko
    Úplně první záběr a vzadu Žižkovská věž *14* ať si každý nadává na co chce,fakt,že Praha dostala přednost před Berlínem,Paříží,Londýnem,Římem,Tokiem,LA,Riem a ostanímy velkoměsty zahřeje snad každého Čecha bez rozdílu.
    A pro všechny co nadávají na nereálné silnice:Co by jste chtěly?Dlažební kostky,samé výmoly,uzavírky a uzoučké uličky?Musí zde fungovat poměr gameplay/realismus,pokud by jste chtěli ultra realismus tak vám povím kdo by vyhrál závod který je ve videu:ani jeden sporťák,ale Messenger na skůtru *2*
  • Nejhezci auta ever!
  • Doufám,že se ta trať bude propadat podobně jako ten tunel! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit