Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no, 400 tisic eu neni zrovna malo:) a do pul roku:) nevim, nevim - to by se spis meli obratit na naky vetsi firmy, vydavatele apod.. Nicmene to nevypada zle a trosku jsem si zavzpominal na battlestar galacticu:)
  • Přispěl jsem, tak uvidíme, co se z toho vyklube...
  • Nexus byla skvela hra.
    Vesmirnych RTS neni moc, drzim palce.
  • Je fakt, ze Nexus je dodnes jedna z nejlepsich vesmirnych strategii. A to i pres to, ze je ocesana oproti tomu, co mela obsahovat puvodne. Jen nevim, na co chteji tolik penez. To halvni, engine, prece maji.
  • Jen tak mimochodem tento trailer vyšel pár měsíců po první hře představte si co možná dokážou dneska, jestli jsem se na něco hodně těšil tak to je nexus 2 a už jsem ztrácel naději.
    Bravo
  • A jako člen moderské komunity hry říkám, že tvrdé jádro moderů se určitě bude přesouvat na Nexus 2 až vyjde. Komunita také začíná hře i dělat propagandu kde se dá.

    Jinak, tady najdete seznam všech Nexus:TJI modifikací: http://www.moddb.com/groups/nexus-tji-fan-group

    Najít tam můžete StarGate, Star Trek, Freespase, Battlestar Galacticu a mnoho dalších.
    • Black_Hand
      ja si rikal, ze na moddb narazim pravidelne na nejakeho DreamorCZ. moc dobrou praci odvadite (predpokladam, ze vas je vic).
  • videem jsem si nostalgicky zavzpomínal na Freespace 2. jo, bejvávaly tenkrát časy.... :-)
  • smejki
    hráč jako investor? proč ne?
  • chá chááá
  • Podil na zisku, zajimave ... ale zajimalo by me kolik by covek musel do hry investovat :-) pocitam ,ze pro bezneho smrtelnika je cifra nedosazitelna
    • Black_Hand
      aspon 2,500 euro tedy asi 62500 korun.
      • Ak by to bol kazdorocny vyplach co si ludia napriek poradovemu cislu na kopnci nazvu ajtak kupia, tak by som tam take peniaze nemal problem vrazit :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit