Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tu recenzi psala nějaká pyča.
  • schumicrast
    Viděl jsem ten úvodní obrázek a v hlavě mi zaznělo Turrican!
    • Odulin
      Přesně. :)
  • Chim
    Odpudivé vzezření? (facepalmový smajlík)
    • Mistr příměr *15* Nechceš raději říct nějaký inteligentní příměr? Potřebuji se zasmát...
      • Sr_Lobo
        Ale prd, Chim byl dycky mistr gramar nazi *3*
        • jojo, nejlepší býl ten příměr, jak Olejník hrál Order 1866, to Chim ukázal svoji velikost *3*
          • Sr_Lobo
            Ten gameplaye sem videl, ale uz si to nepamatuju - tak nahod link na tvujtubu odky to zacina ? *15*
          • Chim
            Že jo? *1* Jsem rád že i po půl roce ti to vrtá v hlavě.
            • Chim
              Esterko? Proč jsou lidi tak zlý? *9*
            • přesně tak! Takhle se odpálit v přímém přenosu se prostě nezapomíná *3*
  • Rozhodne nie som odvareny z kazdej pixel art zalezitosti, ale tu je podla mna jasny zamer evokovat grafiku NES, ktorej stylu podla mna presne zodpoveda. A musim povedat, ze to na mna vcelku funguje - vidim v tom isty styl - na rozdiel napriklad od takeho grafickeho "blivajsu" akym je Cave Story.
    • nightborne
      Styl jistě, ale to automaticky neznamená plus... takhle, vizuál je strašně subjektivní věc, a pokud ti hra připadá koukatelná, je právě pro tebe poslední odstavec v recenzi =). Protože hratelnostně je to docela super věc, to nikdo nepopírá =).
      • Suhlas je to subjektivne :). Ja len ze mne sa zrovna tato hra paci od doby co som sa o nej dopocul ;)
  • Jasně, souhlasím - grafika má prostě dost extrémně nízké rozlišení a spousta prostředí se utápí v křeči nebo šedi, ale na druhou stranu - dělal to celé jeden člověk, je to dobrý výkon...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit