Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Haha, tak tohle bude mit s Wolfensteinem spolecny jen to jmeno. Blazkowicz je namluvenej docela slabe, a ty dialogy v traileru...no typicka americka klisovita s*acka, kterou jsme tu meli uz tolikrat, ze se mi z toho chce blejt. Bohuzel americkymu publiku a hracum tenhle trapnej cowboyskej styl sedi, a proto to pak podle toho vypada, me to prijde jako nejvetsi traparna uz. Jasne, muzete namitat ze Wolfenstein neni o dialozich, coz je urcite pravda. Ale to bych tam v tom pripade radsi tyhle trapny dialogy vubec nedaval. Akorat to kazi dojem. V Return to Castle Wolfenstein ze sebe Blazkowicz nevydal ani hlasku a melo to stokrat lepsi efekt nez tyhle traparnicky. Zrahraju si to, uz jen kvuli tomu abych si skrtnul dalsiho Wolfa ze serie, ale neocekavam od toho zadnou bombu, kterou byl ve sve dobe RTCW. Historie se opakovat nebude.
    • kubi-wan
      Tys asi nepochopil, že ta hra je schválně přepáleně běčková... takže z toho, co ty vyjmenováváš, si víceméně dělá srandu tim, že to dovádí do absurdních rovin (už jen to zasazení do nazi-šedesátek... a to je jen začátek).
    • Kozy
      Jak jsi z toho traileru zjistil že to bude americká s*acka? Respektive, jak by sis to představoval ty?
      • Precti si to poradne. Napsal jsem toto:

        ''Blazkowicz je namluvenej docela slabe, a ty dialogy v traileru...no typicka americka klisovita s*acka, kterou jsme tu meli uz tolikrat, ze se mi z toho chce blejt''

        Americka s*acka se tady vaze k dialogum, ne ke hre samotne kamarade. Tyhle drsnacky dialogy uz jsou dost trapny, objevuji se v kazdy akcni hre a je to uz otravny klise. Proto rikam, ze bych si radsi predstavil Blazkowicze nenamluvenyho, lip mi to k nemu sedi.

        Stojim si i za tim, ze hra samotna nebude bomba jako tehdy RTCW, podle vsech traileru co jsem videl, to proste nevypada na tak kvalitni titul. Zabava tu nejspis bude na nejakou chvili, vsechno to ustrelovani koncetin, vnitrnosti a tak dale, to je vsechno oka, a to k Wolfu patri, ale chybi tomu atmosfera. Shrnul bych to takto, z cele te hry mam dojem, ze se spis jedna o parodii na Wolfa, ne o Wolfa jak ho zname..
  • Kdyby to bylo jak ze stary školy jak tvrdí ALIENVIK, tak by tam nebyla tak divoká a nepřehledná akce v urputném koridoru. Herní doba bude max 8 hod a z toho bude pulka času videa, která nepůjdou přeskočit. Když si i dnes pustim Return the castle.. tak má pořád lepší atmosféru něž tento paskvil. A ze zvědavosti by mě zajimalo, proč maji nackové opancéřovaný oblek na celém těle, když je dostane jedna kulka z pistole ?
    • Kolik, ze toho mas nahrano? Srovnavas atmosku, tak to uz si to prosel ne?
      • wenceslaus
        Jasně, nikdo nemůže přesně posoudit atmosféru, když to ještě nehrál.... ovšem to včetně těch, co hru hodnotí pozitivně :-) Takže to rovnou můžeš zkopírovat a poslat tady Rimmerovi (ALIENVIK),
  • Mato1987
    Paráda, už sa neviem dočkať, o 5 dní to vypukne :)
  • ALIENVIK
    Z toho wolfa mam husinu az na zadku *14* konecně střílečka s identitou atmosférou a s nádechem starý školy. Pokud trailery nešálej moje hráčský smysly, tak mám červen plnej *5*
    • Ako sorry ale to snad nemozes myslet vazne. Ak je Duty calls prototyp fpska starej skoly tak asi mas 10 rokov.
      • Cocra
        *7*
  • Chce to nějakou sběratelku, už jen kvůli tomu soundtracku.
  • Pete.palis
    Juni 1959 *5*

    https://www.youtube.com/watch?v=vPgeE4sAlMc
  • Pěkný. A ta německá verze house of the rising sun je brutální:)
    • hause in neu berlin a k tomu ta truba, to je proste bomba :D
  • Těším se jak malý dítě :)
  • KeanuX
    Kurňa, nějak ztrácim přehled o čase, já mam furt za to že to bylo nedávno oznámený a vyjde to až tak za půlroku-rok *1* *1* A ono takhle

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit