Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • h0p3
    Tady je z Varrica docela habán.
  • Těším se jak malý dítě :)
  • Jack1947
    Video pekne, nevim proc ale dychla na me z toho atmosfera konce 90let. Filmove spravne beckove.
    A ta hudba proste paradni... skvele se k tomu celemu hodi. *5*
  • někdo by je mel zažalovat za propagaci nacizmu
    • hakenkreutzy ve hre sice jsou, ale to, ze jsou symbolem nacizmu, muze napsat jen id*ot. staci do google napsat svastika a hned se budes divit, kdo vsechno tento znak pouzival a jak je historicky stary. kdyby se adolf tehda rozhodl mit ve znaku srdce, tak dneska davas svoji babe misto pernikoveho srdce pekne ozdobeny kosoctverec s carkou uprosted
    • Mne teda hákoš nevadí.A jediní rozumní Maďaři symboliku maji pvolenou .Páč vědí že co je zakázané o to je zájem.
      • wenceslaus
        Tak ty bych, v tomhle případě, za vzor nedával... Očividně je tam zájem i o to, co je povolené.
    • Mato1987
      http://s10.postimg.org/lozjrtae1/tumblr_inline_n0y0a20y_V31rxy35b.gif
    • spíš by někdo mel tebe majznout po hlavě za propagaci demence...
    • Spíše bychom se měli bránit před lidmi jako ty, kteří se nám snaží vnutit názor, že jde o propagaci.
    • Pilgrim66
      Si to zajeď zahrát do Reichu, tam nebudou smět bejt ve hře hakenkreutzy
  • Kdyby to bylo jak ze stary školy jak tvrdí ALIENVIK, tak by tam nebyla tak divoká a nepřehledná akce v urputném koridoru. Herní doba bude max 8 hod a z toho bude pulka času videa, která nepůjdou přeskočit. Když si i dnes pustim Return the castle.. tak má pořád lepší atmosféru něž tento paskvil. A ze zvědavosti by mě zajimalo, proč maji nackové opancéřovaný oblek na celém těle, když je dostane jedna kulka z pistole ?
    • Kolik, ze toho mas nahrano? Srovnavas atmosku, tak to uz si to prosel ne?
      • wenceslaus
        Jasně, nikdo nemůže přesně posoudit atmosféru, když to ještě nehrál.... ovšem to včetně těch, co hru hodnotí pozitivně :-) Takže to rovnou můžeš zkopírovat a poslat tady Rimmerovi (ALIENVIK),
  • Haha, tak tohle bude mit s Wolfensteinem spolecny jen to jmeno. Blazkowicz je namluvenej docela slabe, a ty dialogy v traileru...no typicka americka klisovita s*acka, kterou jsme tu meli uz tolikrat, ze se mi z toho chce blejt. Bohuzel americkymu publiku a hracum tenhle trapnej cowboyskej styl sedi, a proto to pak podle toho vypada, me to prijde jako nejvetsi traparna uz. Jasne, muzete namitat ze Wolfenstein neni o dialozich, coz je urcite pravda. Ale to bych tam v tom pripade radsi tyhle trapny dialogy vubec nedaval. Akorat to kazi dojem. V Return to Castle Wolfenstein ze sebe Blazkowicz nevydal ani hlasku a melo to stokrat lepsi efekt nez tyhle traparnicky. Zrahraju si to, uz jen kvuli tomu abych si skrtnul dalsiho Wolfa ze serie, ale neocekavam od toho zadnou bombu, kterou byl ve sve dobe RTCW. Historie se opakovat nebude.
    • kubi-wan
      Tys asi nepochopil, že ta hra je schválně přepáleně běčková... takže z toho, co ty vyjmenováváš, si víceméně dělá srandu tim, že to dovádí do absurdních rovin (už jen to zasazení do nazi-šedesátek... a to je jen začátek).
    • Kozy
      Jak jsi z toho traileru zjistil že to bude americká s*acka? Respektive, jak by sis to představoval ty?
      • Precti si to poradne. Napsal jsem toto:

        ''Blazkowicz je namluvenej docela slabe, a ty dialogy v traileru...no typicka americka klisovita s*acka, kterou jsme tu meli uz tolikrat, ze se mi z toho chce blejt''

        Americka s*acka se tady vaze k dialogum, ne ke hre samotne kamarade. Tyhle drsnacky dialogy uz jsou dost trapny, objevuji se v kazdy akcni hre a je to uz otravny klise. Proto rikam, ze bych si radsi predstavil Blazkowicze nenamluvenyho, lip mi to k nemu sedi.

        Stojim si i za tim, ze hra samotna nebude bomba jako tehdy RTCW, podle vsech traileru co jsem videl, to proste nevypada na tak kvalitni titul. Zabava tu nejspis bude na nejakou chvili, vsechno to ustrelovani koncetin, vnitrnosti a tak dale, to je vsechno oka, a to k Wolfu patri, ale chybi tomu atmosfera. Shrnul bych to takto, z cele te hry mam dojem, ze se spis jedna o parodii na Wolfa, ne o Wolfa jak ho zname..
  • Tak nerikam ze trailer se mi nelibil ale to s tim kradenim technologii z vychodu se mi nejak nezda...
  • Šokujicí video, které ukazuje naprosto otřesnou úrovneň AI ve hře.
    https://www.youtube.com/watch?v=JFyi_DAuYEM

    Záběry jsou z PS4 verze, takže místním natěšencům asi nezbývá než si začít bláhově namlouvat, že to na PC bude lepší.
    • k čemu ti je ai v tuneloidni hre?
      • C-BEAM
        pre lepší pocit z hry ? ale tvoja reakcia ma neprekvapuje, teba by bavilo hrať aj basketbal s vozíčkárom.
    • C-BEAM
      asi blbo nastavená nejaká hodnota v tejto grupe enemákov, dávno sú preč časy keď AI reagovala všade rovnako, dnes vývojári nastavujú AI v rôznych lokalitách a v rôznych fázach rôzne, niekde im niečo uberú, niekde pridajú... Jednoducho zlyhal betatest.

      Ale čo som pozeral gameplay videá tak AI je v tejto hre skutočne slabá a nacisti sú dosť na smiech. Ale tak vzhľadom na to, že dnes musí hernú masovku dohrať každý od 8 ročného sopláka po dementného starca s parkinsonom ma to nijak neprekvapilo.
      • Mato1987
        obe sú to konzolové verzie, kde ai zvykne byť nastavená menej agresívne, z toho dôvodu, že sa to hraje na nepresnom gamepade.
        • Takže první doufatel. *1*
  • KeanuX
    Kurňa, nějak ztrácim přehled o čase, já mam furt za to že to bylo nedávno oznámený a vyjde to až tak za půlroku-rok *1* *1* A ono takhle

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit