Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Derp_1337

    1.) Zajímavé, že autor článku si mezi prvníma "special" zombíkama vzpomněl zrovna na Boomera. Jako Witch je snad jasný vítěz, ale Boomer byl celkem nuda. Osobně mi v paměti utkvěl spíš epický Tank nebo třeba Hunter.


    2.) Doufám, že finální verze hry bude zábavná. I kdyby grafika byla trochu horší, tak nejdůležitější bude, jestli to bude zábavné hrát s přáteli.

    • Za mě je tu problém, že narozdíl od L4D, ten design ten monster je jaksi... nevýrazný. Mnohdy splynou s obyčejnou zombie. Možná to byl záměr, ale výsledek je... nuda. Taky bych řekl, že i celkově zvuky  těchto "SI" má L4D mnohem lepší a vlastně se na nich i tak trochu hra zakládá.

  • LiarForHire1

    Gratuluji předplatitelům Gamepassu k dalšímu skvostu, ale hlavně, že je to za jednu dobrou cenu.

    • Sierra117

      Děkujeme! Naštěstí B4B není jediná hra v seznamu, takže stejně jako u dalších titulů, které mě (libovolného předplatitele ) nelákají,  jen pohnu páčkou vedle a zvolím si něco na co mam chuť.. ostatně o tom ten GP je, že ? :)

    • twicer

      Zášť je potvora...

      • LiarForHire1

        Zášť ano, ale né z materiálních důvodů, pod které se to jistě pokoušíš podřadit. Gamepass prostě kazí trh, protože vývoj her se doopravdy nedá sponzorovat za 260 Kč měsíčně. Filmový průmysl už na to příchází, že bez kinosystému nelze žít. Vystřízlivění z téhle předplatitelské diskotéky bude hodně tvrdé.

        • twicer

          Chápu tě, ale na nějakej kodex cti vtomhle případě fakt házim bobek. Trh kazí kde co a často je to i naprosto mimo můj vliv, navíc v naprosto jiném měřítku. Mají mít svou službu nastavenou tak, že jsou ji schopni uživit a vývojáři to mají mít spočítané taky tak, aby se jim to vyplatilo to do game passu prodat. Úplně bych nespojoval přeplácení filmů a her, obě ty média jsou dost odlišné a profitují jiným způsobem.

        • Tukabel

          To mi však muže bejt u hnedky, zatím funguje, tak proč ho nevyužít. Až nebude, tak nebude.


    • Maxianimal

      Teď hraju Ascent, Curse of the dead god a Desperadost 3 na Game Passu, já si nemůžu stěžovat ;)


      • radim.zaty

        A není lepší Despesmutek 1?

  • TIRsk

    Grafika pohode, tak aby slapala aj na priemernom PC.

    Ale ta hratelnost je na urovni datadisku L4D

    Nie je to zle, len pocitovo... rovnake.

    Chcelo by to dake WAU momenty.

  • Jack1947

    Kdyby to mělo kampan bylo by to super... když dvojka měla i zbytečné "DLC.

    EartRise se mi líbilo jiné se mimozemštany ale docela podobné... saice jsem to nedohrál páč mi klekl disk a už sem se k tomu nikdy nevrátil ale stejně to stále za to.

  • Seraphim

    Takt toto si jednoznačne a s veľkou radosťou zahrám, touto recenziou sa odradiť zbytočne nenechám :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit