Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No jo, slzička mi také ukápla. První na PC, co jsem hrál byl Golden axe. Pak různé další pařičky,  na lance vzpomínáme na souboje v Terminal Velocity. Ovšem zásadní zlom nastal v okamžiku, kdy kámoš hrál nějakou divnou klikačku, kde bylo 6 ksichtů a uprostřed krajinka. Při soubojích dole lítala divná číslíčka a jednou za čas v tajemných tabulkách zvyšoval staty. Ano, Wizardry 7 mě učarovalo natolik, že definovalo mou až do současnosti trvající slabost pro RPG a jako klenot má vždy místo na mém disku. 

  • TheGGG

    snad první věc kterou jsem ve škole viděl běžet byl původní prince of persia... pak šli i další hry jako prehistorik... tenkrát sranda, ale vracet bych se do těch dob herně nechtěl, jsem rád, jak hry pokročily po všech strnákách a už to není maglajz o pár texturách

    • Princ a prehistorik 2 byly za nás snad nejřešenější hry ve školních lavicích. Dostat se o level dál a říct ostatním co jsem viděl, to bylo tajemné!

  • Derp_1337

    Ty největší turnaje jsme měli v původním Unreal Tournament. Důležité bylo hrát v okně, aby se hra dala rychle minimalizovat 😂Občas se dostalo i na Bulánky a Counter-Strike.

    Good times.

  • Tak naše první učebna měla špičkovou techniku jako pmd-85 a Ondra ale spíše byl hlouček kolem učitelova PC XT se zeleným herculesem kde jsme se pokoušeli neznaje angličtinu hrát Larryho. Pak už se to ale začínalo podobat článku a hlavní pecky na které vzpomínám byl Aklabeth, Titus the Fox a ugh.

  • twicer

    Dobré ohlédnutí ;) Nás zasáhla až ta další vlna v podobě simulátoru olympiády, elasto manie, bulánků a halfa1

  • chargeBR

    Na zakladce Duke nukem 3D vladl, potom jeste ze zahadneho duvodu demo Sin, tedy jen jeden level :) nekteri zkouseli si strategie jako AoE 2, ale na to zpravidla nebylo moc casu, za to na poradnej deathmatchik cas byl dycky :) Pozdej na stredni uz Half life a Q3 Arena :)

  • Já pamatuji na super pařbu Scorched Earth pro až 9 hráčů na jednom PC a North and South pro 2 hráče.

  • houmrhoumr

    scorch, nibbles, gorilla, jumpjet

  • readyxx

    jojo to byla pecka vzdy sme se tam dost tesily ,,moje prvni seznameni s warcraft 2 pres lan . GTa 1 kde jsme s otevrenou hubou cuceli co je to za pecku a hl muj 1 email na  volny.cz ..pak uz jen o par mesicu diky tomu pc doma  se spoustou  "leganich" disket a cd  kde se tenhle konicek rozjel naplno .. DN3d , shadow warrior , doom1 perverze, heretic, hexen ,w2,red baron ,nfs1-3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit