Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Morraw

    Používám to stejné a mám upřímně hodně dobře roztříděný backlog😀

    Jinak se řídím časy completionist a mnohdy to je +- 5h! Pokud teda neujedu v něčem jako Divinity:OS2 klidně i o 150h 😬

  • Derp_1337

    Tak samozřejmě, že je jednodušší dát nižší obtížnost.

    Ale tady jde o to, že Adria napsal, že "nemůžeš save scamovat" , což nebyla pravda. 😉

  • twicer

    To nevím, to bys nevyplouval zpátky.

  • A není pak jednodušší si navolit nižší obtížnost, která ti povolí víc savů, když to hra sama nabízí? I když, fake achievement je vlastně taky achievement. Zálohovat save file můžeš i u dalších her, ve kterých to normálně nejde (třeba Dark Souls). Aktivně jsem to využíval jen u FTL, kde byl finální boss vždycky trochu loterie a párkrát v KC:D, kde po příslušném updatu stačí hru regulérně vypnout a zapnout.

  • Díky za Tvou starostlivost, ale dobře vím, že funguje shodit hru popř. existuje mód, který to obchází. Za těch 600 hodin se nějaká ta chybička vždycky najde... :D

    Spíš to bylo myšleno, že budeš "dodržovat pravidla". Pár lidí např. umřelo na platformě v druhém actu, což muselo řádně naštvat. Mě se to naštěstí nikdy nestalo. :)

  • Derp_1337

    "Honour mod má pouze jen jeden save, takže nemůžeš save scamovat."

    Haha

    Nebuď naivní. Když se chce, tak všechno jde. Dokonce můžeš obejít to smazání save pozice, když umřeš. 😉

  • Taronyu

    Tak to je super. Ja som to na Honour mod práve pred pár dňami dohral, takže dôvod to rozbehnúť znovu a užiť si zlaté kocky 😀

  • Máš pravdu, Honour mode tam už je. Honour mod má pouze jen jeden save, takže nemůžeš save scamovat. Druhou věcí jsou přidané legendární akce pro spoustu bossů a minibossů. Nadcházející změna by pak měla přidat tyto akce pro mnoho dalších postav, které ve hře potkáš. Už se těším, ale stejně se nepřinutím hrát za záporáka, abych viděl ty konce. :D

  • diki za upresnenie, lebo na YT a tiez aj pri samotnom hrani vidim dalsiu vyssiu obtiaznost-ciastocne, ale druhy stupen mi staci uplne, level, nebodaj dva  LVL protivnici nadomnou su cisty wipe :D

    a to daktori vraj skusaju na tactical mode, co ma byt cisty koniec obtiaznosti..

  • lito

    to už jsi udělal za mě.😉

  • twicer

    Nezapomeň za sebou spláchnout.

  • cms.sarka-tmejova

    Budou tam s ní spojené nějaké nové možnosti, trochu jsme to v článku upřesnili, díky za upozornění 

  • lito

    To si pravý labužník, ještě že to víme.

  • twicer

    Je to tak. Virtuální focení neleze tolik do peněz. Můžeš si dělat krajinky, portrétovky i makro za cenu jednoho dražšího objektivu. 😃

  • twicer

    Jo, přidává to čas, co do té hry člověk může nalít.

    Když plánuju co si zahraju dalšího a na jak dlouho to bude, navštívím HowLongToBeat.com a udaný čas vynásobím dvěma. :D

  • twicer

    V podstatě nikde, ale ne proto, že bych o tuhle funkci neměl zájem, ale vývojáři implementované foto řežimy jsou často svázané různými zbytečnými limitacemi.

    Tudíž jedinec co si v tomle niché sektoru chce skutečně ujet, stejně sáhne k módům a injektorům. Je kolem toho poměrně živá komunita.

    PS: Na japonskou turistiku s foťákem po světě Balduru si terve brousím zuby. :)

  • Taronyu

    Stovky a stovky fotiek vo Frontiers of Pandora. A v Horizon sa niečo nájde.

  • Taronyu

    Čáká nás nová obtiažnosť Honour mode? Veď ten tam je už vyše pol roka :D To sa do článku ako dostalo? 😀

  • AC: Origins je jediná hra, kde jsem taky photomód využil! 🙂

    Tam se to hodně nabízí,  hned první lokace Siwa s kopci a jezerem... Výhledy se mi zapsaly víc než hratelnost. 🙂

  • Morraw

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit