Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • clovicekO

    Kéž by se přání vyplnila a byla to pecka.

  • Knifer

    Na Arenu na telefonu se těším hrát to přes Steam link není zrovna výhra ale dá se to

  • Chidlink

    Spíš mě zajímalo jestli někdo ví, jestli to bude RPG typu DOS nebo třeba z pohledu třetí osoby jako např. Zaklínač nebo Gothic ?

    • 0011

      To je dost divné přirovnání, v zaklínači i gothicích hraješ jenom za jednu postavu na kterou je fixovaná kamera a osobně doufám, že to bude rpg typu Baldur's Gate a doufám že si Lariani netroufnou nic měnit, aby to nebylo jako konzolový BG dark aliance, kde hraješ za jednu postavu. Vidím to buďto na isometrický purismus (za mě nej volba) nebo něco jako Neverwinter/Dragonage = kamera jde oddálit ale jenom trochu a ovládáš maximálně 3 členy party najednou. Každopádně si to zahraju, ale doufám že to bude hodně detailní izometrické rpg byť s otáčením kamery, zoomováním ať tam jsou věci které si dodneška v BG jenom představuju, jako že zbroj z dračích šupin bude skutečně detailní že uvidíš každou šupinu, detailnější animace kouzel atd., ale ať je to v jádru to samé co dvojka - důraz na příběh, zajímavá, taktické pauzování, hlavně žádné čtverečky hexy a podobné cipoviny.

    • Femt0

      Pravděpodobně to bude jako BG/DOS. Tohle je RPG s důrazem na taktiku/partu a tam je 3rd person pohled o ničem, pokud z toho teda nechceš mít clusterfu¢k mlátičku.

    • skaven

      uvidime uz vo stvrtok. predpokladam horsiu alternativu, tj nie 3D iso, ale nieco ako prave tebou menovany witcher/gothic


    • Zyklon

      27.2. budou záběry z hraní.  Sám jsem na to zvědav, ale myslim, že to bude jako třeba v Neverwinter Nights.


  • Turn based, tak na tohle ne´šáhnu ani 2 metrovou tyčí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit