Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Se divim ze zminka o tom ze CoDu dochazi napady je tu az ted...
    CoDu dochazi napady uz peknou dobu... Kdyby si radsi dali tri roky pauzu, vymysleli nejakej peknej pribeh a udelali pro adekvatni engine udelali by lip .. (CoD 2, CoD 4)
    • Jack1947
      Pritom by stacilo... neco navic malo aby to hrace udrzelo a ne jen 80LVL a pak papa satecek.

      SP ... SP by chtelio prekopat od zakladu, to co bylo COD1-2 (3 nepocitam to byl celkem hnus)
      uz nezazijeme... coz je skoda ani by se to COD nemuselo jmenovat, stacila by poctiva akce s delsim pribehem a zajimavejsim. Jenze co je snazsi ze? Velkej pribeh nebo tupa MP strilecka co po dosazeni max levelu ( ci omrzeni wallhackery a aimboty) zajde ... a za rok zase... mi ostatni mame smulu.
  • B.o.b
    Jsem docela zvědavej na další Call of Duty od Treyarch.
  • Podle mě to s tím Myersem není zas tak špatnej nápad. Kdyby byl Fog mapa pro nový mod, kde by byl náhodně vygenerován hráč, který by se stal Myersem a ostatní hráči by neměli zbraně, maximálně nůž, když už.

    Ano, nevyvolá to žadný napětí tak i tak, nikoho to zřejmě nevystraší, ale upřímně řečeno, vždycky jsem si chtěl zahrát nějakej mod, kde by po mě něco šlo a já bych se nemohl bránit, jenom utíkat a schovávat se.
    • Pamatuji si jak jsem hrál Obscurity mod na CoD4 a bylo to super... i když tam byli poměrně zajímavý schopnosti místo běhání se sekyrou...
    • Další vlhký sníč :) Stejně jako Jack, uvědom si, že tohle je Cod. To co píšeš by bylo fajn asi, to jo, ale musel by to dělat někdo normální.
      • Pokud fakt, že si myslim, že by něco ve hře bylo fajn, kdyby to bylo tak a tak, ze mě dělá vlhkého sníče, tak proč ne. Můj názor, suď mě za to jak chceš, nevezmeš mi ho. :-P

        To, že je to CoD jsem si uvědomil už když jsem psal svůj první komentář, což ostatně vypovídá i o tom, proč jsem použil slovo "Kdyby", že? :-)
      • a navíc, už vidím ty děcka s gamepadama jak si kupují něco, kde nemůžou střílet :D a jak se nahání, to by byl oskoro jak závody páčkou ostře doprava run, run run .. stiskni "a" aby jsi se mu vyhnul, páčkou ostře doleva nééééééééé slepá ulička, páčka na max málem vyrvaná, aby se otočil o 180° bleskurychle za 2 vteřiny a The End Kid. :D
  • Inquisitor
    Moc drog, hodně moc drog.
    • LionelHutz
      *1* Nojo, za něco ty vydělané miliardy utrácet musí
  • Jack1947
    Spatne to zas tak nevypada, ovsem nic co jsme jeste nevideli tu neni...

    Napada me ze by bylo bre, kdyby jeden z hracu hral v zminene mape za Myerse a ostatni by ho meli zabit, on by mel zabijet ostatni pak by se to vystridalo treba a bylo by to v peknem hororovem nadechu. Aby tam byl citit ten "strach".
    • Ronox
      čteš????? "...a k tomu se jeden hráč stane proslulým Michaelem Myersem z kultovní série Halloween..." je asi jasný, že před ním nebudou jen utíkat bez střílení ...
      • Jack1947
        Ja mel na mysli kdyby ... treba nemeli zbrane a nestrileli... hralo se na Melee , pac to by nebylo spravedlive protoho Myerse. Umrel by rychle, nebo by tam mel silenou vydrz. ( jenze to jsou jen blahove prani, do utichajici serie).
    • Prosímtě je ti jasný, že tohle je CoD? Tak se probuď z toho vlkého snu.
      • kubi-wan
        Ale "vlkej" sen by to taky moh bejt... kdyby přitom chytil vlka *1*
      • Jack1947
        Jo? Fakt, ono tech strilecek kdy si des jen zastrilet treba 15minut je silene moc... ( F2P jsou ale to taky neni ten styl). Nemuzu napsat ze to nevypada zle? *7* Jo vim ze to COD tak klidek...
      • *vlhkého
  • Money must flow!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit