Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Jsem myslel že to je Bannerlord uch...

  • Dneska vyšel Dawn of Man, tak doufám, že už píšete recenzi. Dopoledne jsem to nainstaloval a povedlo se mi to vypnout až večer, fakt pecka. Takhle už mě dlouho nic nechytlo, ta hra si fakt zaslouží propagaci, vzhledem k tomu, jaká tuna balastu vychází každý den, tak by bylo škoda, aby zapadla. Je to od tvůrcu Planetbase (nějak tu chybí recenze a vůbec karta hry...). Prakticky je to planetbase skřížený s banished v pravěku, kam ten survival sedne jak hrnec na p****. Nicméně na rozdíl od banished je zde opravdu co stavět a dělat. Ze začátku nic neumíte a jste rádi, že přežijete zimu s pár neandrtálcema, postupně jak se vylepšují vaše technologie, dokážete uživit a ošatit (to je taky hodně důležité) víc lidí, začnete být nad přírodou pánem, zima už vás nerozhází ani útok naštvaného medvěda, kterého vyrušil váš kopáč ze zimního spánku nebude problém, tak pak nastupuje opevňování vesnice a obrana před tlupami nenechavců z okolí.

    • Tak, tak, včera kolem sedmé večer jsem zapl a vypínal v půl jedné ráno :), holt jsem vstával do práce. Jinak bych pokračoval v rozšiřování opevnění dál, a dál :).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit