Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Game of the Year, za tech 7€ ve sleve na Steamu stal, bral bych to i za plnou cenu. A jeste k tomu free DLC, ne nejaky retardovany call of duty, kde vyjde DLC s 2 mapama za 15€ kazdej mesic.
    TAK A DO ME MINUSKARI LOLOLOLOLO! :D
  • lipkozzi
    Kde tu maju clanky 'like' button? :)
    • lipkozzi
      Heh, nojo. Co ine som mohol cakat ked som sa pustil do zumpy ktorou su internetove diskusie. Anyway, jedine co som chcel povedat bolo, ze ma dany clanok potesil...
      • nevim, proc se do tebe hned navezli. pritom like button je jeden z nejlepsich napadu na FB *3* chytej plusko *4*
    • V Hrdeli ty Ementale
    • ty si máš místo mozku z FB ho*no (a ne kostku) *1*
  • Tak mě nějak v článku chybí zmínka o tom, že Bastion je možné hrál v prohlížeči Chrome. V Google Apps je ke stažení zcela zdarma. Na IGN to bylo skoro před týdnem a tady zatím nic. To Games nesleduje zahraniční zdroje?
  • matty-the-gamer
    Ta hra je super, má pěknou kreslenou grafiku a skvělou atmosféru. Akorát mi nějak uniklo, že ta hra má i multiplayer... ten mě stejně nikdy moc nezajímal. No už se těším! *4*
  • Zrovna jsem dohral a chystam se dat si to znovu. Tak ty dva dny jeste pockam no.:-)
  • Bastion je boží!!Kupoval jsem hned v den vydání na steamu a nemohl jsem přestat dokud to neskončilo:-)Indie hra par excellence,podobně na tom je teď Trine 2-prostě pecky:-)
  • Paráda, koupě Bastion nelituju.
    • Jj, u me snad jedina hra na Steamu co mam za plnou cenu (nemoh jsem se dockat a musel si to predplatit) :D.
  • Danieledl
    Dneska jsem si bastion stáhl. Už se těšim. :)
    • matty-the-gamer
      Nějak mi nejde do hlavy za co máš ty mínuska *4* .
      • Někteří, zřejmě ne moc inteligentní, členi se nejspíš domnívali, že si hru uprirátil *1* .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit