Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V závěru recenze je poznámka, že je škoda, že je hra licencovaná a někoho tak odradí od hraní postava Batmana.
    Ale kdyby to nebylo o Batmanovi, ta hra by nefungovala tak dobře. Všechny drobné vady, které hráč pro kvalitu hry přehlíží i samotný příběh a pojetí hry, by byly důvodem pro nižší hodnocení.

    A na začátku, kde autor vyzdvihuje příběh. Je kvalitní, ale popis, jak Batman objevuje, kdo je do čeho zapleten, jak zločiny jeden přes druhého uplatňují své zločinecké vize, je přehnaný.

    Jinak fajn recenze. I když pro některé byla asi příliš pozitivistická. Příliš opěvuje hru a zážitek z ní.
  • Je nutné připojení k internetu?
    • kubi-wan
      Ńaštěstí neni :)
  • V obchodě, blbe zlodějský.
  • Nevím kde sehnat CD-Key ke Batman-Arkham city a asylum *16*
    Prosím poraďte kde ho mám sehnat
    Díkec
    • www.steampowered.com - tento víkend sleva 50% - €14 - neodolal jsem....
  • Hledám vhodnou grafku za normální peníze kolem 10ti tisíc a nevím co pořídit váháme mezi geforce 570-580 a radeon 7950 a chci využít co nejvíc možností dnešních her tak co vybrat. Nechce se mi moc přijít o PhysX ale ani platit zbytečně moc za starý 580tky.
  • strašne nudná hra ma to nebavý jednotka bola super ale to dlhé čakanie na dvojku to nadčenie vyprchalo teraz jeto len hra ako hra
    • S*r zatiaľ na hodnotenie hier, uč sa základy gramatiky.
    • debile! Toje bomba!!!!!!!!!! *10*
  • Můžete mi jen poradit. Jsem v podstatě na začátku, v budově policie (GCPD), kdy na konci mise mě Penguin zavře v jedné místnosti a já mám použít "cryptographic sequencer" a hacknout bezpečnostní panel. Bohužel to absolutně nemůžu udělat, protože mi to v nabídce nedovolí ten c.s. použíž. Díky za radu.
  • mám problém, po scénke s rash al ghulom keď ho porazím tak mi nenaskočí obraz, mám ho čierny, ale keď dám pausu tak mi ju zobrazí a aj mapu mi zobrazí, a keď sa pohnem tak mape mi ukáže že som sa pohol ale keď zhodím mapu alebo pauzu tak mám čierny obraz, nezobrazuje mi. Čo mám robiť?
  • Zdravím,musím říct,že hra mě doslova uchvátila ,ale mám problém a to ,že mi trochu blbně zvuk efekty jsou v pohodě ,ale např. když mi telefonuje Zsaz tak ho nesliším a jen vidím titulky ,ale když udělám to co chce a on volá znovu tak ho slyším, zvuk mám nastavený na maximum,nebo když umřu a vidím Jokera jak něco říká tak ho neslyším, neví někdo prosím co s tím mám dělat.Předem děkuji za odpověď.
  • O jeho ovládnutí, rozklad nebo zničení se snažilo několik desítek ..........


    KOREKTOR KOREKTOR - flakni tan tu carku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit