Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tuto pecku mám předoobjednanou jako jedinou z podzimní nadílky,protože prostě věřím,že to bude bomba.Jedničku jsem si opravdu silně zamiloval:-)
  • Máte to blbě, na slideru je Arkham Asylum... :D
    • sleepless
      Cesta mezi mozkem a rukama je dlouha, obcas se tam nejaka informace trosku pokrouti. Dik za upozorneni ;)
    • Zrovna jsem chtěl napsat to samý :)
  • Se divim, ze jste neco prelozili jak mate vzdycky ve zvyku sem hodit video v anglictine a spatni anglictinari at se treba pokakaj... *16*
    • kostejnesmrtelny
      Inu, dobrovolnosti se meze nekladou, ale na jejich místě bych se spíš snažil si tu angličtinu zlepšit. *3*
      • Mas na mysly to barevny telokalkulacku? Jo z toho mi mohly vypadnout oci z dulku.
        • Mysli pyco
  • Arkham City už od začátku vypadá celkem zajímavě, navíc her s Batmanem, kterým by se dostalo takové pozornosti a snahy o kvalitní zpracování není nikdy dost:-) Líbí se mi přístup toho scénáristy, působí jako pravý fanoušek a jeho nadšení je celkem nakažlivé.
    Jen se obávám, že ta hra bude mít pořád příliš arkádový styl boje a obecně se bude člověk mlátit až moc často, což se přejí stejně rychle jako v jedničce.
  • grinderman
    nevim jestli neni chyba na mem prijimaci, ale u nekolika vet chybel preklad. kazdopadne co se tyce hry samotne, tak je tam sice viditelny posun od prvniho dilu (napriklad rolehlost prostredi), ale az tam me to nenadchlo.
  • Je nějakej specifickej důvod, proč je přeložená jenom každá druhá věta??? Schválně jsem se na video zkoušel dívat beze zvuku, a kvůli chybějícím titulkům je pro hráče neovládající angličtinu nemožné porozumět...
    • blixa
      Omluva je na miste, pri konverzi se to video nejak pokazilo.. Ted uz by to melo byt OK.
    • grinderman
      aha, takze chyba neni na mem prijimaci :)
    • Erien
      Teď jsem chtěl napsat zda jsem jediný komu vypadávají titulky asi ne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit