Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pitwo
    Pekna recenzia :) Citam sice s oneskorenim az po 200% dohrani a 612 Rival Poits a 100+h na Steame :D, ale vzhladom k tomu ze som hral na PC, stale cakam na vsetky DLC a mam chut nasavat dalsie informacie a pohlady na hru.
    Patrim k ludom ktorym zapojenie Batmobilu sadlo. Mam napozerane, nacitane aj nahrane dost z Batmanskeho loru a za najlepsie podanie povazujem prave Arkhamsku seriu. (Zboznujem to vybalancovanie komiksoveho/Burtnovskeho a civilnejsieho, napr. Nolanoveho pohladu) Nemyslim si ale ze by Batmobil a jeho podanie bolo prehnane, alebo by nedodrzovalo batmansky kánon. Batmanove auticko robilo pekny bordel ako v starsich filmoch, tak vo filmoch od Nolana a dokonca napr. aj v Batman: The Dark Knight Returns, uazka: www.youtube.com/watch?v=9DUz38n-fvQ ..btw tento animak ja fakt dost fajn :)
    Dalsia vec je ze Rocksteady sa kludne mohlo mierne inspirovat aj Future Batmanom (a tym nemyslim batman Beyond) ked Bruce mal uz ine hracky ako "obycajne" auto. Len tak okrajovo nacrtnem: Brother-Eye, cela plejada systemov na ochranu BatCave, Bat Family vratane Wing Armoru: http://goo.gl/iCHUc6 (nie, nieje to oblek) a dalsich. Ano mal v podstate svoju malu robo armadu. Vsak prave Batman je ten co takmer vyhubil vsetkych superhrdinov aj ked nema ziadne superschopnosti (samozrejme nechcene xD) a prave Batman je ten co navrhol Watchtower a asi najvacsou mierou prispel k porazke/zahnaniu Brainiaca.
    Obrovska informacna studnica je DC Universe Online. Kto DCUO hral v end-game vie o com hovorim :)
    A potom su tu dalsie alter univerza ktore ani nema cenu rozoberat lebo je toho privela :D

    Nooo ale co som chcel je ze jedno ozbrojene auticko a skupinky dronov v gothame su podla mna absolutne kanonicke :)
    • podporuje ta hra na PC ovladac? :)
  • Já nevěřím vlastním ocim. Jaký demagog může napsat že Batman spadá pod Marvel? Už jen v úvodním logu Batman her je DC comics. Ve filmech taktéž. O grafických románech ani nemluvím. Prosím, toto si vážně zaslouži přepsání.
  • Jack1947
    Nejlepší Batman vůbec, 9/10! tentokrát tam je dost postav ale nejsou jen bezmyšlenkovitě předhazovány a mají i svůj celkem zajímavý příběh + vedlejší úkoly a možnost hraní za i ostatní hrdiny.

    Dopařeno i DLC - DLC nic moc 30 minut každé a jsou 2... dlouhá hra a povedená co dodat snad jen se těšit na další budoucí pokračování (jestli bude). *4*
  • Batman umřel nebo žije?A myslíte že bude nový díl?
  • ,,A i když na pár pomníčků přece jen narazíme, je to přesně dle marvelovského mustru"

    Batman spadá pod DC Comics ne pod Marvel
  • TheGGG
    scarecrow > joker
    Joker je overrated šašek, kterýho už bylo všude dost, Scarecrow je charizmatický badass. Další důkaz, že olejník tomu nerozumí.
    BTW: Nejlepší padouch z MCU je teďkom Fisk.
    • Nemel hovadiny! Joker je a bude Batmanuv nejhorsi protivnik ,protoze je jeho pravy opak! *3*
      • hlavne joker stvoril batmana, jak jack rika, jeste jako jack napier mu zastrelil rodice a pak batman stvoril jokera, kdyz ho v chemicce misto odpraveni hodil do smicholinu *5* (bez prdele, tak tam rikali ty chemikalii v knizce podle filmu)
        • Jack1947
          No to je docela diskutabilní ted baborad, bylo dříve vejci nebo slepice *7* *13*
          • joker nedal vzniknout batmanovi to je pí.čo.vina od bl.bejch hollywoodskejch scenaristu co pose.rou co mužou.
            • Jack1947
              Jn, pak tu bude spoustu překliků od anonymů, co ještě více je lepší v tom že si anonym? Nic!
            • knight, klavesnice polita cajem jde docela ztuha *5*
            • no jedinej dobrej film s batmanem je dark night, takze s touhle vyjimkou se da s tebou souhlasit
      • Jack1947
        Hlavně mu zabil rodiče, to mu žádný jiný padouch neudělal nic tak hrozného.
        • Lukyz
          Joker zabil Batmanovi rodiče?!? *1* *1* *1*
          • Jazz
            Neboj se, tahle "blbost" je jen v prvním filmu od Burtona s Jackem Nicholsonem.
          • jj
  • Inquisitor
    Batman hry mám rád, ale už po druhý je hra po vydání nehratelná. Dneska se opravdu hry vyplatí hrát až tak za půl roku. I když Origins není úplně opravený dodnes.
  • Nema niekto link k okejnikovmu clanku o pc master race? To by sa malo tesat do kamena
    • jo tady:
      http://hnisavec.blog.sector.sk/blogclanok/11203/moja-zbierka.htm
      • Jack1947
        Lo hnisavec má vlastní blog? no to je teeda gool. Díky za link. *4* Aspon víme s kým máme tu čest. *4*
        • Tak to kazdy snad vi od prvniho komentare,co od nej kdy kdo cetl..Jako u tebe *3* *1*
          • Jack1947
            Já blog nemám... takže ví prd. Ne, to nechápeš, takovejhle hinsák je fakt zahnisaný ale neskutečně ani to já nejsem.
      • nelíbí se ti to, to je mi jasné a tohle se ti bude líbit ještě míň, tvoje vlastní slova:
        "Vodca PS3 vlčej svorky, hejter PC a WiiU, nemám rád Matúšov a iných trtkošov.... provokatér a cynik..."
        takže ty provokuješ a když jsou na tebe ostatní "zlý" tak jdeš otravovat na games.cz, ale nejvíc si u mě klesnul za wiiu, na kterém si nikdy nehrál, takže jsi stejný jako PC master race, kterou tu kritizuješ
  • Kravicka
    Umi plavat Batman ?
    • Ne, ale prý tam na rozdíl od Bloodborne jde skákat, btw v Bloodborne jde plavat?

      Z toho jasně vyplívá, že nejlepší hra je Zaklínač 3, protože tam jde jak skákat, tak plavat
      • V bloodborne jde skákat *4*
      • Bloodborne ma ako jeden z mala hier vertikalnu hratelnost takze tam ide skakat ale i musis casto skakat daleko a presne.
        • to si pleteš s Tomb Raiderem
          • del0
            On si plete hodně věcí.
            • del0
              "tak drž pussy a nemel"

              Drž pussy a nemel sebou? To si mě asi s někým pleteš. Chápu, že tyhle hlášky si asi často slýchával od klientů na Hlaváku, ale neprojektuj to do mě please.
            • TheGGG
              ty pctarde jsi bloodborne ani nehrál, tak drž pussy a nemel.
  • Arkham Knight > Witcher 3 *3*
    • Nepovedeny pokus o vtip. Na PC nehratelne na konzoli je bloodborne.
      • a Bloodborne je fajn, ale Batman je Batman...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit