Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    To zni velmi dobre Permanentni smrt zrovna u Batmana bych necekal, ted aby to jeste vyslo spravne v praxi.
  • schumicrast
    Batman má tak skvělý soubojový systém že po pár challengích člověk chytne timing a v podstatě se nedá umřít. V Arkham City jsem plus prošel s prstem v nose. Ale hrát 12 hodin v kuse, tak to už je hodně velkej masochizmus.
    • Pri PC verzii nevidim problem mozes sa prepnut na plochu a hrat/robit nieco ine a pc len uspavat zato pri krabicke to problem bude tam save mohli dat aj ked pochybujem ze bez umretia a cisto len hlavne ulohy zaberu 12h..
      • Miserius
        Problem? Kolikrat mam PSko zapnuty pres noc a jen vypnu televizi...
        • A kolik jich timhle zpusobem spotrebujes za rok? :D
          • Miserius
            Nedelam to casto, 1 mesicne kdyz treba neco stahuju... Neni to Xbox, to vydrží i týden v kuse (mrkni na testy na netu)
  • Předchozí Batmany žeru. Tento díl ve mne však vyvolává otázky. Viděl jsem to spíš na sečkání na GotY edici, abych nemusel solit dodatečně za DLC, ale měl to vše komplet a i možná za lepší cenu než hned hru + dokupovat DLC.

    Trochu OT: má tu někdo zahrané DLC k AC - HQ Revenge? Mám do něj jít? Popřípadě kde jste ho splašili? Přes GfW obchod se mi to kupovat nechce, dřív překup divných bodů a informace o mé kreditní kartě. Díky za tip.
    • Počkal bych si na slevu.
    • Mam ho díky nákupu GOTY edice Batmana: AC ze Steamu. Musim říct, že je to fakt dobrý DLC, ale hodně krátký. Tak hodinka a půl hraní, možná ani to ne. Ale co bych neudělal pro mou oblíbenkyni Harley Quinn *14* Vim, že je to DLC na Steamu, takže asi tam bych kupoval.
      • Shaker
        Na steamu se ale neda koupit samostatny DLC, ale jen cela hra s DLC v baleni... Behem slev je to sice levny, ale ted mi tam v library strasi 2 batmani.
  • Miserius
    Tak permanentní smrt mod se mi fakt libí a urcite bych ho zkusil, ale to tu hru musim nejdřív 2x dohrát (1 normálně a jednou game plus)?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit