Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • theGGG: snažíš se působit jako velkej fanda batmana ale myslím si že kdybys jim opravdu byl viděl bys všechny ty rozdíly proč bylo Asylum a City o tolik lepší jak tahle hra, nejvíc je to vidět na Riddler Trophies, kolik si tím daly práce v City a jak to odflákly tady kdy prakticky nemá ani vyznám ty datapacky sbírat, čekal sem po dokončení aspon nějákou konfrontaci s Enigmou nebo aspon tape v té zamknuté místnosti a ono nic, dále pak let po městě nesrovnatelnej, vedlejší mise typu znič 6 beden zbraní nuda a bída, propagovaní novejch gadgetu pul roku a pak vidím freeze grannade přejmenovanej na glue to je až skoro trapný, říkáš že nechápeš ten hate tak já ti řikám že tahle hra si kritiku rozhodně zaslouží .To není můj názor tak to prostě je.
    • Já jsem koupil kupon na hru od nějakýho týpka na aukru za 400 Kč, tu hodnotu to má. 50 euro fakt ne....
    • No pokud někdo považuje Riddler Trophies za nejdůležitější prvek hry? *7*
      • Dej si facku za ten tvůj nick a pak minimálně pěstí do huby, nebo se prašť dveřma za tu tvojí profilovou fotku. Enough said....
  • Asi sme sa zle pochopili.....ja proti atmosfere subojov s Origins nic nemam, fakt ten s Baneom ju ma exkluzivnu.....a nejde mi ani o uplne hardcore (dark souls sice poznam, ale nehral som)....mne ide o to, ci je ten bossfight hratelne aj nejako zazivny alebo len repeticia jednej klavesovej sekvencie, lebo to pokladam fakt za blbe....
    Ked si zoberies z AC aj toho Solomona Grundyho, alebo Rasa, alebo Clayface tak sice si opakoval nejaku cinnost, ale vacsinou to chcelo aj nejake to uhybanie, pripadne nacasovanie, a po nejakej faze suboja sa to zmenilo....to zial v origins nie je....zober si takeho Grundyho z AC....ano stacilo pouzivat 33 ako quick fire explosive gel.....potom zacal zatvarat tie otvory a udierat gulami, musel si trochu zmenit taktiku....ale popritom si sa musel vyhybat tym jeho guliam a este niecomu a zaroven odpalenie toho gelu nacasovat kym boli tie otvory kde bol zranitelny otvorene....
    na porovnanie.....Copperhead sa da zabit podobnou taktikou, mackas 33 33 33....az na to ze nicomu sa uhybat nemusis, nijaku taktiku menit nemusis, lebno ked pouzivas quickfire, tak ta nezasiahnu vacsinou....na konci zostane jedna baba a tu sundas...
    ja netvrdim ze tie bossfighty su uplne zle, a ani nechcem nezdolatelne tazke, len som rad ked nie su repetitivne a dementne zalozene na jednom tlacitku (co koniec koncov hlavne suboj s deathstrokom je) a nic sa v priebehu suboja nezmeni, stale TA ISTA TAKTIKA....a len si myslim ze boli predtym lepsie a dokonca aj atmosferickejsie
    • TheGGG
      No vidíš, já beru souboj s deathstrokem jako absolutní pastvu pro oči. Jakožto velký fanboy anime a asijské kultury obecně (pravda, hlavně asijských filmů s bojovým uměním) jsem rád že udělali souboj s deathtrokem tak jak ho udělali. Popravdě neznám jiný způsob jak docílit tak efektivního fightu plného krytů, úderů a úhybů, než na úkor hratelnosti. Pokud jsi viděl ten cinematik trailer jak batman bojuje s deathstrokem, musíš uznat že lépe to do hry prostě převést nešlo. Jistě mohly z toho udělat fight na pět částí v první bys musel používat ten gadget a uhýbat, pak v další bys zas musel používat jiný gadget a útočit atd., ale pak by se z toho IMO prostě vytratil ten pocit že se spolu střetli dva mistři bojových umění. Navíc vezmi si bossfighty v Asylu, to také bylo často o opakování jedné až dvou věcí Bane, Ivi, Crok, pořád dokola, přesto jsem City i Asylum dohrál několikrát, né kvůli obtížnosti, ale právě kvůli té atmosféře. Chápu a uznávám tvé myšlenkové pochody a beru, že na Deadshotovy a Shivě mohly zamakat víc, ale rozhodně nechápu celý ten hate na Origin. Proč tomu dávaj někde až podprůměrný hodnocení to je prostě absolutně směšný.
      Jinak právě třeba takový Viktor Zsaazs, (nevím jak se to přímení přesně píše) v jeho případě se o bossfightu ani nedá mluvit, přesto jsem si ho hrozně oblíbil jak v City tak v Asylu. Mě prostě jde o to jak bossové mají napsané dialogy, jak jsou nadabovaní a jaký jde z nich pocit. Vím že souboje jsou většinou hrozně efektní, ale u arkhamu mě to vůbec neva. Jinak třeba Crok z Asylu, taky šlo jen o to utíkat a ve správný čas hodit správně batarang, ale stejně to byl perfektní bossfight.
      • Opakujem....nevravim ze v Origins nie su atmosfericke suboje a suhlasim ze je to pastva pre oci....ja len tvrdim ze predtym boli lepsie....lebo mali aj atmosferu a aj aspon nejaky skill....a na Origin nemam hate, hram tu hru uz vyse tyzdna v kuse,bavi ma,a budem ju hrat este niekolkokrat,len si myslim narozdiel od teba ze je to najslabsia hra serie.... som batman pozitiv vyse 20 rokov (pravdupovediac malo hier ma este bavi, nemam ani cas ani chut, ale na batmana nedam dopustit, napriklad ziaden assassins creed sa naneho podla mna vobec nechyta) len proste vycitam chyby a mrzi ma ze VSETKY herne mechanizmy su zjednodusene a opakovane(vynimka detective mod) a najviac ma to mrzi pri riddlerovi
        Ja si osobne viem prestavit ten suboj s Deathstrokom aj lepsie....takto fakt staci len ten jeden counter nacasovat, to uz suboje s martial artistmi su zabavnejsie, lebo bud mas double counter, alebo niekolkokrat counter za sebou, alebo po udere counter....to su tri rozne cinnosti mozne v jednom suboji, s deathstrokom mas jeden presny counter a basta....no a obcas teda batclaw aby sa nepovedalo...chapeme sa ?
        A zase ked sme pri tom Crocovi, tam tiez bolo niekolko faz toho suboja....obcas hadzat batarangy, obcas sa plizit, obcas utekat a atmosferu mal vybornu a naviac stupnovanu(imo asylum je najlepsi pribehovo aj atmosferou)
        Co sa mna tyka mna z AC aj AO najviac bavi cast ked riesis Pinguina....tiez ma skvely dabing aj momenty aj dobre vystavane questy...pre mna najlepsie casti oboch hier
        BTW, vravis ze si nenarazil na bug, ja prave teraz zase na dalsi....dokonca na subojovej challenge mape .....vsetci protivnici lezia na zemi porazeny a challenge nekonci, zostava len restart, co dost mrzi v 4 kole...no nenaser sa :D
        • Jack1947
          Tech bugu tam mas hodne... teda nevim jak pc ale na X360 jsem zadny nemel, ktery by nak vyrazne zmenil muj pocit/pristup k hrani. *7*
          • no ja tu hru dost drtim, takze asi narazam aj na vela bugov...v podstate ju mam prejdenu 3krat a teraz drtim challenge, aby som to mal pekne na 100 percent komplet prejdene...
            ale co som cital na wb fore tak aj na x360 a ps3 mali ludia dost brutalne bugy
            • TheGGG
              já netvrdím že tam ty bugy nejsou. Jen že jsem měl štěstí a nenarazil jsem na ně. Proto tím nemohu ovlivnit své osobní hodnocení. Věřím, ale že pokud někdo měl tu smůlu a narazil na všechny bugy co tam jsou, že ho to mohlo dost naštvat.
          • TheGGG
            Já jsem na PC narazil vlastně jen na dva bugy. Ten provařený, kdy se nedá vlést do ventilačky a pak asi tak třikrát za celou dobu začal batman při plachtění divně rotovat, ale za chvíli to přešlo. Hru jsem hrál v den vydání a dohrál za tři dny. Celkem 16 hodin.
            • TheGGG
              Ano na dva bugy, které nijak nebrání hraní. Vím že se snažíš najít sebemenší chybku v mých příspěvcích, ale to se ti nepodaří.
            • Jack1947
              "Já jsem na PC narazil vlastně jen na dva bugy. Ten provařený, kdy se nedá vlést do ventilačky a pak asi tak třikrát za celou dobu začal batman při plachtění divně rotovat..."

              Tak co narazil na bugy nebo ne, 2 bugy a jsou to stale bugy... co jsme si otom tehdy rikaly Neodporujsi, neodporuj si... *7* *9*
      • Jack1947
        "taky šlo jen o to utíkat a ve správný čas hodit správně batarang, ale stejně to byl perfektní bossfight." Pak tedy, je jasne ze mas... radsi jednodussi hry nic proti zabavne ano ale jinak nic noveho pod sluncem.
        • TheGGG
          Mno, pořád lepší než hrát batmana na hard, 10krát umřít při boji s lehoučkým Freezem a myslet si kdoví jak nejsem hardcore. Ne bude to pro místní diskutující šok, ale hardcore hráče z vás nedělá to že si navolíte těžkou obtížnost a pak se s jedním bossem pižláte 5 hodin. *5*
          Jinak dohrál jsem Demon souls i dark souls a připravuji se na Dark souls II. Zde očekávám mnoho umrtí, rage a do posledního pohybu se budu učit taktiku nepřítele. Arkham serie nikdy nebyla o tom udělat bossfighty težké, nemluvě o tom že ani v Asylu ani v City těžké nebyli. Akorát bylo potřeba střídat dvě taktiky, zatímco v Originu se většinou střídá jedna. No a co, stejně jsou všechny bossfighty v arkham sérii dělané na efekt.
          • Jack1947
            Treba ne ale celkove mi to prislo zajimavejsi... nez sice svobodne jednani ale bez nejakeo toho cile a kdyz pominu Bosse, ktere zase byli hodnotnejsi v AC Suma sumarum je nej, pro formu libilo se mi vice. A to uz je docela "par let" dozadu, ceka se ze narustajici dily poctem prevysi i kvalitou. *4* Hlavne si moc neodporuj, vypada to pak divne, kdyz neco napises a pak zase napises jineho, nakonec uznas ale aby to nevypadalo "vlozis" to jako ze si nevedel atp... jinak ok. Kazdy ma pravo na nazor, ja si dovolim nesouhlasit. Uz jsem se prejedl a chci neco jineho. *3*
            • TheGGG
              No, nebudu ti brát tvůj názor, já to vidím poněkud jinak. Hlavně tu pasáž za Jokera považuji za jeden z nejlepších momentů v Arkhamovské sérii. Každopádně další důvody proč mě hra baví se mě vypisovat nechce.
            • GGG preco povazujes kritiku za hate ?
              Mna AO bavi, nelutujem ze som kupil....dokonca by mi ani nevadilo hrat v podstate AC len s novym pribehom....mna len VELMI mrzi, ze co tvorcovia zmenili alebo upravili oproti AC tak to imo dovrzali....bossfighty, debilne OP gadgety (shockgloves a remote claw su naozaj veci ktore znizuju obtiaznost a ZAROVEN hratelnost o niekolko urovni....a to ze zoberu freeze granat, a premenuju na glue granat a nezmenia ziadne vlastnosti je imo hanba....a btw ten uzasny conclusion granat aj niekto pouziva ???) nevychytany prelet mestom, znizenie urovne riddler questu ( chyba mi fotenie tam bolo vidiet ze autor ma rad a cti komiks, hadanky su omnoho jednoduchsie, a velmi jednotvarne... ridllerovych poskokov mas dokonca na mape a dokonca nemusis davat pozor aby si ho nedorazil skor ako zbytok skupiny......a to ani nevravim ze v AC mal riddler este tych rukojemnikov, kazdeho v zaujimavej miestnosti, ktopru bolo treba nejako vyriesit.....AO vysielacie veze to nezachrania, nedaju sa porovnat)....druha rovina pribehu s catwoman v AC mala aspon nejaky zmysel a dokreslovala pribeh, tu je ta chvilka s Jokerom nemastna neslana,mam pocit ze to tam dali, len aby sa mohli chvalit ze nehrate len za Batmana.....a autormi v promo videach vychvalovana batcave je v podstate nanic a taka ista ako v asylum...to ze ti viac skusenosti doda porozpravanie sa s alfredom ako poriadny fight, alebo najdenie 20 datapackov je fakt nasmiech.
              Naco je mi obrovske mesto, ked questov a subquestov je rovnako ako v AC, keby autori radsej namiesto modelovania mesta venovali pozornost pribehu a questom...
              uz som to tu pisal, jedinu pozitivnu zmenu v gameplay vidim v detective mode.....a to nie je zdaleka dokonaly
            • TheGGG
              Ano, protože už mě celkem štve ten hate na hru která podle mého zasluhuje MINIMÁLNĚ TĚCH 7/10. A to opravdu minimálně. Prostě nevím proč lidem v době, kdy vychází dlouhé herní serie, které jsou na jedno brdo vadí že si Origin dovolil být podobný jako City. Navíc, nevím co dalšího ze světa batman bys chtěl vytvořit. V next gen bude lepší grafika, nový příběh, možná se rozhoupou pro jízdu v batmobilu, ale jinak to zas bude to samé. Ostatně GTA (které všichni upřímně milujeme) je také vlastně to samé, vždy jen s kopou mininovinek a s modelem lepší a hezčí než minule. Jinak pro mě má každý díl Arkhamovské série něco co na něm zbožňuji. Na tvrdo přiznám že tak dobré halucinace jako v Asylu po setkání se scarecrowem se jim už vytvořit nepodařilo. City a Origin mají zase své nezapomenutelné momentky, ale nechci tu spoilovat. Kdo hrál ten ví.
          • Nechapes.....nejde o to ze na hard musis 10 krat umriet s Freezom.....ide o to ze musis spravit 10 roznych veci aby si ho porazil....
            vysvetlim.....
            AC - freeze- normal....spravis 3 ROZNE takedowny a dostanes ho
            AC -freeze -hard - spravis 10 ROZNYCH takedownov a dostanes ho
            AO - venom bane - normal - spravis 3 ROVNAKE takedowny a dostanes ho
            AO - venom bane - hard - spravis 5 ROVNAKYCH takedownov a dostanes ho....

            uz chapes ? nie rozdiel v obtiaznosti, ale vo variabilite ?
            • TheGGG
              Mno nevím jestli stačilo na normál pouze tři různé takedowny, ale to je jedno. S freezem to bylo stejně takové dost umělé. Ono je celkem jedno, jestli na něj vybafneš odněkud z ventilačky, nalákáš ho do vody, nebo někam napaleš gel, vždy stačí ho pouze někam nalákat a pak BUM. Kór když byly všechny možnosti jak na něj zaútočit pěkně vypsány. Nicméně, bossfight s freezem a s banem nemůžeš srovnávat. Fight s freezem byl a měl být takový pomalejší a taktičtější (stejně to ovšem bylo jen jako, takový umělý pocit že taktizuješ). Zatímco druhý fight s Banem měl ukázat jeho rychlost a sílu po použití Venomu. Zde prostě nemělo být na velkou taktiku a plánování místo. Autoři IMO chtěli vytvořit ten pocit že na malém prostoru bojujete s nezastavitelnou a rychlou kreaturou. Jinak ať nedojde k mýlce, fight s Freezem se mi taky líbil.
          • Jack1947
            Tak by to ale byt nemelo, aby ses "pizlal" s bossem nekolik hodin jen kvuli obtiznosti ... doparil ano proto si obcas protirecis , jinak ja radsi jsem rad normalnim hracem abych se zabyval s necim nekolik hodin kdyz na stredni obtiznost to je celkem otravne to fakt ne. Hardcore je ale neco uplne jineho, promyslena taktika a moznosti tu uz ve hrach dneska jaksi chybi... skoda. Arkham Asylum nej... tim nerikam ze ostatni Batmani byli spatni jsou urcite zajimavejsi nez treba Spidermani (o Xmenech nemluve a poslednich fuj... skoda mluvit.) Jen to chce priste neco ponekud jineho, zaroven stejne zajimaveho.
            • TheGGG
              Dobře, možná je PODLE TEBE Asylum nej. ale rozhodně to nemohlo být kvůli bossfightům. Protože ty nejsou o nic lepší nebo horší než v ostatních dílech.
    • neviem preco mi hodilo sem ten prispevok, bola to reakcia na ggg
  • Já se jen divím, že u AC každý pořád nadává, jak tam nepřátelé jen stojí kolem hrdiny a koukají na něj bez náznaku útoku a když vidím tohle... *7*
    • No to snad nemyslíš vážně :D... Srovnávat bojový systém AC a Batmana nemá jednoduše smysl.
      • AC v tomto zmysle neni Assassin's Creed ale Arkham City (druha cast batmana) *5*
  • skvela hra, takmer rovnaka ako City, takze u mna minimalne 9/10. Ten bug s prepadnutim pod textury mesta som vobec nemal. Trosku mimo, ale na (mozno) pobavenie - video s vlozenym slovenskym dabingom http://www.youtube.com/watch?v=S91dJqWN3fE
    • Bud rad ze si ten bug s prepadnutim cez mapu nemal.....ja ano, ked som mal hru skoro dokoncenu....najhorsie ze bug sa po restarte stale opakoval a nezostavalo nic ine ako zahodit niekolko hodin hrania a zacat odznova....fakt na kolaps
      pre istotu si uz savy zalohujem...
      • to by som sa na tu hru vysral a nehral to odznova
  • Zvládnete mi tu někdo co nejobjektivněji říct, jak je na tom příběh? Protože jestli si tuhle hru (která vypadá dost, dost podobně jako dvojka) mám pořizovat, bude to asi hlavně kvůli němu, a protože jsem ještě nikdy nečetl ani neslyšel jeho ohodnocení, pořád váhám. Bez spoilerů prosím, děkuji :)
    • No bez spoilerů to bude dost těžký. Tak každopádně příběh byl jedno velké překvapení. Jak už bylo mnohokrát řečeno po batmanovi jde x vrahů najatých black mask. No nezní to nic moc, co??
      Jenže a ted malinkej spoiler příběh nakonec řeší jako v každém jiném díle vztah batmana a jockera tedy origin jejich vztahu a ještě k tomu takovej, kterej v žádném comiksu ještě nebyl ( četl jsem jich dost :D:D) :. Plus je tam střašně příběhouvých twistů, kdy se xy postava dostane do smrtelného nebezpečí a ty jako batmen se ženeš gothamem toto postavu zachránit (až budeš hrát pochopíš). Na recenze byc vůbec nereagoval četl jsem ji asi 15 a všechny jsou stejný jako nějakej blb na začátku, že je to stejný jako předchozí díly a z toho důvodu 7/10. Nechápu :D:D:D
      • Jack1947
        X vrahu, jenze ty se vlastne "utkas" jen s nekterymi z nich. Potencial tady byl no...
        • TheGGG
          Tak tos asi nehrál, protože se ve hře utkáš ze všemi.
          PS: než mi dáte zbytečná mínuska radši napište v čem se mílím. Protože Origin jsem dohrál a mohu říct že všech 8 assassinů (nevím proč tajit jejich počet když to říkají v každém traileru) ve hře potkáš a porazíš v zajímavém bossfightu.
          • Jack1947
            Tebe uz ta Hateovani PC "komunity" vazne narusilo, "Firefly byl nejjednodussi a celkem mne pobavil". *15* Aha, Bane tam nebyl z toho duvodu, ze prvni "fight" s nim nestal zato... Takze tam vlastne byl ne *3* , je mi lito ale pro ,mne to je dil nejslabsi, minuly jsem hral na pc a zdal se mi lepsi tak 8/10... zajimavejsi a kdyby tady nebylo "plno" Bossfights tak by nestal skoro za nic. Srdcovka je pro mne jen Arkham Asylum je mi lito, k cemu mi je otevreny prostor kdyz vicemene me to nuti jit po pribehove lince ? Takze AA 9/10, AC 8/10 a AO 7,5/10 ... je mi lito a nic me rozhodnuti nezmeni, ani tuna DLC. *4* Joker byl nejkomedialnejsi ... Bum, bum bum bum... Doufam ze priste uz Joker nebude, at uz ten srac, zustane pod zemi... Bastard jeden.
            • TheGGG
              nevím jak souvisí to že byl lehký s tím jak byl nebo nebyl dobrý. Tady si zas někdo chce při hraní připadat hardcore. Mě jde o atmosféru a ne jen o to kolikrát umřu. Nevím co mluvíš o DLC, to už ti zřejmě bliká před očima. Jinak sorry, ale arkham city byl nejlepší díl 10/10 a s tím nic nenaděláš *6*
            • ja tiez dufam ze joker nebude....a ze batmana zas ktosi neotravi....

              a mohli by pre zmenu spravit hru ktora konci zaroven s pribehom ....
              lebo v AC som ako Catwoman pobehoval a hladal ukradnuty lup,pripadne s batmanom riesil street violence a tu pre istotu som behal po dokonceni pribehu s batmanom a chytal 20 blackgate vaznov a vyriesil dva primitivne pripady.....to bola asi najnudnejsia cast hry....mna osobne nemotivuju questy zadavane PO dokonceni pribehu, ak niekto niekde zabudol nejaku riddler trophy, tak nech si ju ide zobrat po dohrati hry, ale naco zadavaju dalsie jednoduche questy....
          • Jack1947
            Neprud, s tim jak pisu u me myslenky predbihaji, psany projev prosim.
            Ten pod teboiu ma pravdu, bylo to velmi slabe. Bane tam byl 2x ... je videt ze si mirne jednodussi kdyz ti staci co ti predhodily, zbytek v DLC. *4* Bugy sem nezminil, to ze pro tebe 8,5/10 je pouze tvuj nazor za mne 7,5 ... *3*
            • TheGGG
              ano bossfight tam byl dvakrát, ale v příběhu se objevil podstatně častěji. On to napsal jako by se tam bane objevil jen na chvíli
            • Bane tam nebol dvakrat ??? naozaj ??? prosim ta GGG hral si ty vobec tuto hru ???
            • TheGGG
              Zase argument co nemá žádnou váhu, bane tam rozhodně dvakrát nebyl, to je zavádějící a směšné tvrzení
          • ako sorry, sice vsetkych 8 assassinov stretnes a porazis, ale zdaleka nie vsetkych v zaujimavom bossfighte.................killer croc-hned na zaciatku a v podstate taka ista bitka ako bane, ale jednoduchsia....oproti crocovi s asylum sa neda porovnat................electrocutioner-ehm ehm, bossfight ?.....................shiva - zopar martial artistov a clenov league of shadows ide na teba naraz, medzi nimi aj shiva.....bossfight ?........................Deadshot - obycajny predator mod s jednou postavou, ktoru musis napadnut viackrat a ktora si privolava posily....v podstate to iste ako two face v arkham city.......................deadstroke - staci vediet v spravnu chvilu stlacit prave tlacitko mysi....v podstate kopia jednej casti fightu s Ra`s Al Ghulom......................Copperhead - Doplnena druha cast boja s Ra`som z arkham city....vratane toho rychleho vypadu
            Firefly-asi najoriginalnejsie, ale aj tak velmi podobne Poison Ivy z asylum, ktore bolo tazssie a zaujimavejsie....poznamka, tento suboj sa da dohrat jednou rukou, len na klavesach s quick gadgetmi............................Bane-atmosfericke....no nudne a repetitivne a to ze tam potom pridavaju ostatnych panackov do suboja na tom nic nemeni.....mimochodom nikde inde som nenadaval tak na ovladanie ako v tomto suboji, ked si bane nahodou dal venom niekde pri rohu tej terasy, a zacal sa rozbiehat smerom k jej vyklenkom a zrovnaval ma bez moznosti uniku 5 krat za sebou....ale kazdopadne najtazssi suboj, plus mod n a hard dal zabrat, i am the night neviem ci s nim zvladnem
            Bane nadopovany venomom- ako sorry, ale vsetko riesi glue granat, dymovnica a silent takedown....5 krat za sebou stale rovnako, nic netreba spekulovat....taky Mr.Freeze v Arkham city bol teda omnoho tazssi, lebo sa nedal na jednu fintu nachytat viac krat...a na harde si s nim musel vyuzit naozaj vsetky takedowny co batman dokaze, navyse ta aj stopoval a pouzival termalne granaty ci co to bolo
            zabudol som nejakeho bossa? :P ako sorry, ale bossfighty su jednoznacne najslabsie z celej serie
            kazdopadne hra je OMNOHO jednoduchsia ako predchodcovia, jedinu pozitivnu zmenu gameplay som zaznamelnal v novom detective mode (vsetko ostatne je jednoduchsie a dementnejsie ako predtym, hlavne riddlera dost osklbali), ale kedze predchodcov mam krizom krazom prejdenych aj vsetky challenge mode, tak ma to este stale dost bavi a kupu nelutujem
            takisto halucinogenna pasaz s mad hatterom sa neda porovnat s tym co bol v Asylum Scarecrow
            • TheGGG
              ano, boss fight s banem tam byl dvakrát, já myslel že mluví o tom že se v příběhu objevil jen dvakrát. Každopádně souboj s copperhead mě bavil, byl rychlí a dynamický. Souboj s Banem měl zase pořádnou atmosféru a s Banea napumpovaného Venomem šel pořádný respekt. Každopádně firefly byl dobrý, ale když to ještě jednou zvážím nejlepší byl boj s deathstrokem. Konečně pořádný boss fight kde člověk vyděl batmanovy bojové dovednosti naplno. Nicméně, bossfighty v Arkhamovské sérii nebyl nikdy nijak extra těžší. Vzpomeň si na bossfight s Banem, Crokem a Ivy v Asylu. To rozhodně nebylo ani na nejtěžší obtížnost něco co bys mohl porovnávat třeba s Dark Soulem. Solomon Grundy, Ras´al ghul, Tučňák, ani Clayface, taky nebyl nijak extra hardcore. Stejně tak bossfighty v originu nebyly nijak přehnaně natahované, nebo zjednodušené. Nejdůležitější ale je že Arkham série se nehraje jen proto abys byl master hardcore hráč, jako třeba při hraní dark souls. Já hru hraji také díky perfektním dialogům, zajímavému komiksovému story, skvělé grafice a atmosféře, chytré kombinaci stealth, bojového a detektivního režimu, perfektním záporákům a dabingu atd. Toho jsem se dočkal, během hraní jsem naštěstí nenarazil na žádné vážné bugy a vše se dalo dohrát v pořádku.
            • No nie je to nostalgia, arkham city som presiel niekolkokrat a naposledy cca pred dvoma mesiacmi...skor tebe sa to mota v hlave, alebo zabudas o com boli bossfighty predtym
              Mr.Freeze na easy obtiaznosti bol mozno jednoduchy, to neviem posudit....na hard si ho musel prekvapit tusim 8 ci 9 krat a pokazde inym takedownom, lebo ten predchodzi ti uz zabranil vykonat...naporovnanie venomovy bane sa da na hard zrusit tusim na 4 silent takedowny v kombinacii s elektrickou stenou....vravim...glue granat, potom dynovnica a silent takedown zozadu, 4 ci 5 krat za sebou spravis TO ISTE a je po Baneovi...
              Copperhead - co je na tom suboji prosim ta zaujimave ??? akurat ze sa namiesto s panacikmi bijes s iluziami.....to iste bola jedna cast v suboji s Ras Al Ghulom v AC.....skus si spomenut, alebo pozri na YT nejake video.....okrem toho cely suboj s Copperhead sa da velmi lahko vyriesit s quick fire explosive gel....iluzie zmiznu a zostane len prava copperhead a snad ako batman zvladnes zbit jednu zensku bez toho aby si to oznacil ako bossfight
              Bane- bol tam dvakrat, aj ked tu v inom komente tvrdis nieco ine.....skus si tu hru prejst este raz....okrem toho je to fakt nudny suboj....5 krat uhnut, trikrat svihnut plastenkou, trikrat kriticky udriet a potom stlacit E......a tato ista sekvencia klaves sa opakuje niekolkokrat dokola.....fakt zaujimavy fight
              Firefly- ako som napisal asi najlepsi z celych orgins.....ale narozdiel od Poison Ivy z Asylum, ktora tu kupolu otvarala, zatvarala a len vtedy si ju mohol trafit, tak firefly trafis hned, ani sa mu nemusis uhybat ani na najvyssej obtiaznosti.....55 11 11 11 22......space space......takto vnima suboj s firefly tvoja klavesnica.....a to bol najlepsi fight z hry prosim pekne
            • TheGGG
              hlouposti, bossfight s banem byl jeden z nejlepších. Deathstroke a copperhead byly také perfektní a firefly byl asi nejlepší. TA podobnost se ti nějak v hlavě motá, protože bossfighty v originu jsou originální a až na deadshota zajímavé. V žádném předešlém díle nebyl bossfight který by tak dobře ukázal batmana v boji s někým kdo se mu vyrovná v kontaktním boji. Jako sory, ale Mr. Freeze rozhodně silnější nebyl, myslím že tě zase nějak zachvátila nostalgie kdy na předešlé díly vzpomínáš jen v tom nejlepším.
              Třeba v asylu byl bossfight s crokem otřesně repetetivní a nebýt toho že s croka šel fakt strach byla by to taky těžká nuda.
              Každopádně Bane a Deathstroke=IMO dva skoro nejlepší bossfighty v rámci celé serie.
          • Jack1947
            Aha, tak ja nepocitam ale postranni mise pribeh... a tam se utkas jen s "hlavnimi" a hral a doparil pred par dny. *3*
            • TheGGG
              Promiň, ale já se narodil v České republice a jazyku tramtárie nerozumím. Ve vedlejší misi jsou pouze Deadshot a Shiva. Ostatní potkáš v hlavním story. Navíc vedlejší mise se Shivou je kvalitní, uznávám Deadshot trochu zklamal, ale to je tak všechno. Ty to píšeš jako by byla polovina bossu ve vedlejších misích. Jinak na bugy jsem téměř nenarazil, příběh byl skvělý a dabing a grafika byly také na maximální úrovni. Za mě 8,5/10.
    • Pre mna osobne je pribeh taky, ze neurazi, ale ani nenadchne....asylum mal zatial imo najlepsi...
      co ma ale dost rozosmialo bola jedna scena s Albertom....jednu chvilu v pohode kecame v batcave a potom zrazu je strasne rozculeny a nechce mi dovolit pokracovat vo vyprave a blaboce o tom ze dal tiez slub ci co.....taka velmi divna zmena nalad tam bola....
      • Ronox
        No tam nevychytali, že s ním můžeš kecat, protože nejdřív říká na začátku když do ní vlezeš o tom slibu a Bat se chová dál jako douchebag a pak přijde tahle cutscéně, když jí opouštíš. V tenhle moment měli vypnout to dobrovolný kecání a nebo mu dát nas*aný kecy jen.
        • este nevychytali jednu vec, daaaavno som porazil Bane-a a potom som tusim isiel nejaku crimescene vysetrovat a tam som vyzvedal od nejakeho baneovho poskoka, co Bane chysta...
          no co by chystal, uz nic, ked je davno v blackgate s vymazanou pamatou *1*

          ale fakt je ze batman sa casto chova v origins ako magor....a jeho "Nooo" v jednej scene chytania blackgate prisonera mi pripomenulo podobne Noooo z filmu Rise of the planet of the Apes
    • Ronox
      Klasickej komiksovej příběh. Batman je společnosti neznámej spíš jako mýtus .. "Black Skull" na něj vypíše 50 mil USD odměnu a tu dá tomu, kdo ho zabije v tuhle vánoční noc. Jde po něm 8 zabijáků. Je tam nějakej zvrat, je tam trocha emocí, ale hlavně bambilión omrknutí na komiksový fans. Prostě jestli máš rád Batmana a komiksy celkově, tak ber. Mně jakožto fandovi se to líbilo a v určitý moment jsem si vážně chrochtal blahem, když tam je pasáž z Killing Joke :) Pokud tě předešlý díly bavily, tak ber. Pokud ne, tak na to prď.
      • TheGGG
        Snad Black mask ne?
        • Ronox
          Sorry Black Mask. Čtu Kapitána ´Meriku, tak jsem to zaměnil. Omlouvám se za mystifikaci :)
      • Přesně reakce, na kterou jsem čekal! :) Díky *5* Ta pasáž z Killing joke mi bude chybět, protože jsem ho ještě !POŘÁD! nečetl... (i když vím, co se tam tak zhruba stane) V češtině jako kniha nevyšel, right?
        • Ronox
          http://www.comicspoint.cz/batman-kamenak-a-dalsi-pribehy-alan-moore-ed-brubaker/d-73818/ vyšel :)
          • aaaaa jde se šetřit :D
    • jestli te zajima jen pribeh tak si to koukni ny youtube
      • Sedíš si na kábli ? Chce si to kúpiť, nebude to pozerať na youtube, zaujíma ho proste niekoho názor..
  • tak som dočítal i psanú recenzi a opäť je to len znôška nezmyslov a autorovej neschopnosti a nie chyba v hre...to čo vyčíta súbojovému systému i poletovaniu v meste sa mi za celú hru ani raz nestalo. Asi nie je zvyknutý na gamepad po tých desaťročiach hrania na myši a klávesnici alebo mal nejakú sprasenú promo verziu, ktorá sa ale klasického hráča, pre ktorého je písaná absolútne netýka....

    A jasné, že sa nebudem pokúšať omráčiť protivníka na zemi, keď pri mne stojí nepriateľ, ktorý ma neblokovateľný úder...lol...

    a ten pind na súboje s bossmi, prosím??? lepšie aby človek lupou pohľadal....imho Batman nie je vôbec priamočiary, ale dosť opatrný v deji a váhavý...

    jednoducho po Beyonde ďalší paškvil s neobjektívnymi výtkami...asi by to fakt chcelo novú mladú krv....
    • Vyskusaj sa preletiet v Arkham city a nasledne v Arkham origins, potom si mozes porovnat mnozstvo zachytnych bodov, pripadne vyskyty miest, kde sa batman nezmyselne zachytava, pripadne debilne odraza....asi tak to podla mna autor myslel....
      architektura mesta v origins je prekombinovana, pritom zachytnych bodov je menej a koliznych viac, preto aspon mne nenavodzuje az tak dobry pocit z letu ako v city...

      to same bossovia....vsetko tu uz bolo predtym, ibaze lepsie
      • TheGGG
        Boss fighty jsou v Originu lepší než v předchozích dílech. Konečně si Batman s bossy pořádně zabojuje i nablízko.
      • Vidis ako vystizne si to povedal - na rzdiel od autora recenzie.
      • Jack1947
        Arkham Asylum az vyjde lepsi muzeme se dal bavit. *3*
    • Jack1947
      Das si uz pokoj, ty Beyondem zklamany Slovensky hejsku. *4*
      • s českým trollom, čo nevie napísať jednu konštruktívnu vetu sa nemienim baviť....
        • Jack1947
          Jestli mne povazujes za trolla , tak je to bezpredmetne na obou stranach, to same bych mohl rict i o tobe...
          • No sorry ale on na rozdiel o teba aspoň napísal niečo k veci .. Docvakáva ?
            • Jack1947
              Doufam ze tobe, ano. *3*
  • Ani trochu nemám pocit, že bych si po prvním díle (2 sem ještě nehrál) chtěl tohle pořídit. Graficky nevim, recenzovaná verze je dost podprůměrná...ty souboje na mě působí bídně (všude mraky nepřátel a kvantita ubíjí kvalitu). Co se my naopak líbí je stylizace Gothamu a celková atmosféra..Jokerova dabéra bych ale vyhodil..málo peprný...
    • GlaDOS
      Sice jsem Origins ještě nehrál, ale pokud je to jako v City, tak ta kvantita je na tom nejlepší.
      • Jack1947
        Jenze, tady je ji az presprilis uz se to blizi BF4, CODUm kde bylo 50x vice nepratel cim blize si byl konci, respawnovali se tak aby ses prostrilel az treba na 3-5pokus. Tady te to hodne unavi, nejlepsi je kdyz je pak Boss , ten je zase az na vyjimky celkem jednoduchej. *15*
        • GlaDOS
          Takže jich je víc než v City? No, CODy jsou střelnice. Batman má minimálně skvělý bojový systém.
          • Jack1947
            To jo no, jenze ceho je moc toho... Kdyz je vice nepratel a Batman je v jejich oblezeni tak se nemuze tak rychle reagovat respkt, counterovat utoky a pak je to dost na nervy Zvlaste kdyz je jich nekolik "vln".
            • Ronox
              Právě, že například v Blackgate, kde je ta hromada vězňů, tak se counteruje nejlépe. Tam stačí jen stát, mačkat counter a kochat se tím baletem a jakmile se nabijou Shock Gloves, tak si užívat ten kosti drtící valčík.
  • tretia hra s batmanom, tretikrat batman chudacisko otraveny.....to ako vazne pani scenaristi ? trosku originality to veru chcelo...
    paci sa mi novy detective mod, po vsetkych ostatnych strankach je zial hra horsia ako arkham city, ale aj tak je to stale dobra zabava
    • Tobě se líbí zrovna detective mod? Aneb slow-time event? Dojdi k červené šipce, podrž tlačítko, přejdi k jiné červené šipce, podrž tlačítko, drž tlačítko než se jinde objeví další červená šipka...každou vteřinu strávenou v detective módu jsem cítil, jak mi odumírají mozkové buńky.
      • Ano paci sa mi....paci sa mi ze je od minula ako jedina vec vylepseny (aj ked dokonaly nie je)....to ze to tam naznacuju cervenou sipkou, to uz je druha vec a strasna skoda (aj cisto detektivna LA noir naznacovala stopy, sice nie az tak napadne, ale Batman je zas akcna hra...), zial vsetky hry su teraz robene zamerne blbuvzdorne, aby si ju rychlo dohral, hlavne nikde nezakysol a kupil dalsiu hru....
  • Jak se mění ta hlasitost ve videu?...pokaždé, když to chci změnit.mi to spadne na minimum...
    • smejki
      ve fullscreenu mi tohle taky blbne. bez něj v pohodě.
      • Jack1947
        Chyba... stale i nadale pretrvavajici.
  • Rhulad
    Nechápu, proč hlavní hrdina vypadá jak orangutan na steroidech.
    • Ronox
      Prostě si vybrali tuhle stylizaci. Já to nějak neřeším, protože už mi rukama prošlo tolik podob rytíře z komiksů, animáků a filmů, že už to ignoruju. Spíš při intru jsem si všimnul, že má docela přepálený stehna, ale pak v gameplayi dál už mě to nijak nerušilo. Jak říkám je to o stylizaci a najdou se i větší, ale zároveň i dachau Batmani.
    • MrSanta
      Já zase nechápu jak můžeš být tak zabedněn, Rhulande. Vesmír je pln neznámého a nepochopitelného.
      • Rhulad
        Já chápu, že tě to překvapí, ale ne každý se rád dívá na přerostlou opici v latex oblečku. Jinak bych rád slyšel argument, jaksi vypozoroval, že jsem zabedněn z toho, že hlavního protagonistu považuji za krajně nesympatického. Děkuji
        • MrSanta
          Komixový Batman je již drahnou dobu dvoumetrový korbič. Tato hra zpracovává komixového Batmana a tak je tedy hrdina řádně osvalen.
          Že jsi zabedněn soudím dle toho, že je pro tebe nepochopitelné proč je postava ztvárňující korbu korba. Doufám, že už to je jasné, trulante.
          • C-BEAM
            jedno je ale fakt, je to už riadna hora svalov a v kombinácii s jeho bleskovými pohybmi v hre to pôsobí trochu divne.
          • Rhulad
            Měl jsi vůbec někdy v ruce např. The Dark Knight Returns. Tak se do něho podívej. Jinak tvoje vyjadřovaní je poněkud úsměvné. Opravdu je ti 35. Tipuji 35 a stále panic co? Ubohé.
            • MrSanta
              Ty wole, takže tady jde spíš o to, že ty máš nějakou představu o ideální podobě Batmana a v Origins si ho dovolili udělat jinak.
              Na tu tvojí větu jak by měl vypadat ti řeknu akorát jdi se podívat do komixů. Ve spoustě komixů je Batman ještě větší vazba než v Origins, kde má ještě navíc cosi jako brnění. V komixech, až na zvláštní případy, běhá klasicky ve "spandexu" a přitom je větší než ten obrněnej z Origins. Se podívej jak vypadá třeba když se mlátí s Dreddem.

              Různí autoři prostě k jeho postavě přistupují různě. Jestli i přes tohle všechno pořád nechápeš proč je Batman v Origins vazba, tak mám pro tebe jednoduché vysvětlení: v Origins vypadá Batman tak jak vypadá, protože se tak rozhodli autoři. To snad pochopí i tak pyramidální howado jako ty.
            • Rhulad
              V TDK:R je poloviční než v Origins navíc v Origins je o hodně mladší než v Arkham a vypadá ještě hůř. Navíc Batman by měl trochu atlet a ne gorila.
            • MrSanta
              Tobě se tohle nezdá jako korba?
              https://lh5.googleusercontent.com/-HGMGVG7qbfE/TYqbTcvhw5I/AAAAAAAAKck/8GPwvKu3III/s1600/BatmanTDKR2-093_The_Dark_Knight_Triumphant.jpg
        • TheGGG
          Batman vypadá jak Batman už asi 80 let, občas trochu svalnatější občas míň. Jestli s tím máš problém, asi by ses měl hrám vyhýbat.
          • Rhulad
            A co třeba INJUSTICE: GODS AMONG US.. tam Batman vypadá o něco sympatičtější.
            • Rhulad
              Christian Bale a Batman Begins. Tam měl ideální postavu na Batmana. Ve trojce už byl zas moc hubený.
            • TheGGG
              Jak by podle tebe měl vypadat. Nemůže to být žádný vychrtloň.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit