Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V tyhle kolekci měli bejt všechny čtyři díly. Takhle je to kolekce o hovně imho. Ale pro někoho kdo to ještě nehrál (jestli takový nekdo je) to je asi dobrý mno.
    • Tak on je problém že Origin neni přímo 3 díl, je to od jinýho studia a tohle vydává studio a ne Warner
  • Tady asi lidi nepochopily že na těch nových konzolích Batman AA a AC nejsou a tak to tvůrci chtěj naprav i s nějakou lepší grafikou když už to je nějaký pátek
  • Pro mě jedny z nejlepších her posledních let. Rozhodně nejlepší v žánru takových těch akčních chodiček z třetí osoby (Uncharted, Ass Cred, MGS) atd. Čili jestli jste nehráli a umíte anglicky (hodně jde o příběh a dialogy), určitě si Batmany kupte.
  • Jack1947
    B leh, nakkašlat a nazvracet *11* *12* ( kecy typu že lidi to nehráli jejich problém co nám je co potom hlavně že takhle domrvej jednu značku ale on Batman už je vlastně po smrti *3* )
    • TheGGG
      tos poplet, po smrti je superman, batman je ten v černým...
      • černej je Cyborg
        • TheGGG
          ten je snad šedej, jako kov ne?

          EDIT: LoL, už mě to došlo...
          • Tak alespoň to netrvalo dlouho
    • Já to třeba nehrál, takže o tom přemýšlím.
      Mě každý vše nakrade do foroty.
      • Mě = Ne
  • kdyz uz musi vydavat srovnavaci videa aby si lidi vsimli rozdilu, je to spatny... E-E
  • Tyhle remastery pár let starých her fakt nechápu. Podělanej trend, na kterém chcou akorát vyrýžovat firmy peníze,Málo práce za hodně muziky (přidaj jen pár odlesků a efektů ) a vydají to za novou hru.Kdyby raději předělávali staré klasiky v novém kabátě ,když už .Alespon hry staré min 15.let,spíš ale 20 let a výš. Tohle je akorát k smíchu.Mám pc,konzole jsou mi u zadku ( to je platforma pro nooby a děcka ),takže očekávám haty od všech konzolistů,že oni co maj ps4 ,si chcou taky zahrát věci z ps3 *1*
    • 1) neni to remaster, ale spis redux verze - je to prechod na novy engine.

      2)UE3 nepodporuje platformy jako PS4 nebo XboxONE. Prechod je nutny.

      3) Ano, hra vypada mnohem lepe. Novy engine nejenze lepe zvlada nasvetleni, materialy, atd... ale ma i spoustu efektu, ktery ten predchozi nemel. Ze hra vypada lepe z puvodni verze na pc je blbost.

      4) ze nekde pridaji vetsi textury, jak se to dela u remaster je jen male plus.
    • Paulcz
      Stejný trend frčí i v Hollywoodu, buď točí další nudný filmy z komixové vlny a nebo sáhnou po nějaké té filmové klasice a patřičně jí dají co pro to :)
      • TheGGG
        pls... hipstere...
    • Presne tak pro nooby a decka, tos rek dobre.
  • i na mém stařickém PC z roku 2009 vypadá Batman Arkham City nebo Asylum pěkně, takže žádnou remaster edici nepotřebuji *1* , ale holt to je prostě taková moda poslední doby dělat remastery her
    • Inquisitor
      Stejně jako Bioshock.
  • Luckiller
    we wuz kings *1*
  • MickeyMutant
    "Proč vlastně Batman: Return to Arkham vyjde jen na PS4 a Xbox One, ale na PC ne?"

    Mohli jsme pro Vás připravit normální kolekci na PC... a krásnou! Očím lahodící grafiku, vylepšené nasvícení - prostě dokonalou jízdu. Jenomže my jsme řekli: NE! Vzpomněli jsme si totiž, jak strašně jsme to posledně dojebali a usoudili, že by naši hru tentokrát nikdo asi ani nespustil. Když nové dárky, tak pro všechny - kromě PC.
    • MARTASLJ19
      Vole na čo by ti toto bolo na PC. Keď tie hry na maximálnych detailoch vyzerajú lepšie než na konzolách...sa zobuď vole...2x platiť za to isté a v slabšej grafike.
    • protože teprv teď to bude na tech nextgen*1* konzolich skoro jako na PC tam neni nic treba remastrovat tam dobre vypadal uz zaklad!!!
    • kubi-wan
      Tak tak... radši než opravit svou d*jebanou hru, tak se na celý PC vykašlat... je to zbabělý a hloupý. Doteď jsem Arkham Knighta nehrál, protože nebudu dávat peníze někomu, kdo mi strká prostředníček do řitě... a přitom jsem se na tu hru tak moc těšil...
      • MARTASLJ19
        Arkham Knight si treba zahrať, rozhodne najlepší diel zo série. Ukončenie ako sa patrí... *5*
        • TheGGG
          a otřesný boss fighty...
      • Už je to dávno odladěný a v pohodě hratelný
        • Lukyz
          Technicky už je hra v pohodě, o tom žádná, ale i tak jde pro mě osobně o nejhorší díl ze série.
          • Veskoslav
            To je Origins
            • TheGGG
              ne není, origins alespoň má dobré boss fighty, to se o knightovi říct nedá...
      • Arkham Knight už je doladěnej osobně sem ho dohrál nedávno a v pohodě. Takže po technický stránce už dobrý a klíč na komplet verzi se všim se dá sehnat za pár šlupek. Akorát ty 10 minutový DLC jsou blbej vtip.
      • Lukyz
        Bohužel musím říct, že jsi o nic nepřišel *9*
  • TheGGG
    podle mě teda zbytečný ale OK... AC vypadá na PC na full i dnes velmi dobře a znova si to asi kupovat nebudu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit