Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak on je problém že Origin neni přímo 3 díl, je to od jinýho studia a tohle vydává studio a ne Warner
  • V tyhle kolekci měli bejt všechny čtyři díly. Takhle je to kolekce o hovně imho. Ale pro někoho kdo to ještě nehrál (jestli takový nekdo je) to je asi dobrý mno.
  • Inquisitor
    Stejně jako Bioshock.
  • Tak alespoň to netrvalo dlouho
  • TheGGG
    ten je snad šedej, jako kov ne?

    EDIT: LoL, už mě to došlo...
  • černej je Cyborg
  • TheGGG
    a otřesný boss fighty...
  • TheGGG
    ne není, origins alespoň má dobré boss fighty, to se o knightovi říct nedá...
  • TheGGG
    tos poplet, po smrti je superman, batman je ten v černým...
  • Tady asi lidi nepochopily že na těch nových konzolích Batman AA a AC nejsou a tak to tvůrci chtěj naprav i s nějakou lepší grafikou když už to je nějaký pátek
  • Veskoslav
    To je Origins
  • Pro mě jedny z nejlepších her posledních let. Rozhodně nejlepší v žánru takových těch akčních chodiček z třetí osoby (Uncharted, Ass Cred, MGS) atd. Čili jestli jste nehráli a umíte anglicky (hodně jde o příběh a dialogy), určitě si Batmany kupte.
  • MARTASLJ19
    Arkham Knight si treba zahrať, rozhodne najlepší diel zo série. Ukončenie ako sa patrí... *5*
  • MARTASLJ19
    Vole na čo by ti toto bolo na PC. Keď tie hry na maximálnych detailoch vyzerajú lepšie než na konzolách...sa zobuď vole...2x platiť za to isté a v slabšej grafike.
  • Mě = Ne
  • Já to třeba nehrál, takže o tom přemýšlím.
    Mě každý vše nakrade do foroty.
  • Jack1947
    B leh, nakkašlat a nazvracet *11* *12* ( kecy typu že lidi to nehráli jejich problém co nám je co potom hlavně že takhle domrvej jednu značku ale on Batman už je vlastně po smrti *3* )
  • TheGGG
    pls... hipstere...
  • 1) neni to remaster, ale spis redux verze - je to prechod na novy engine.

    2)UE3 nepodporuje platformy jako PS4 nebo XboxONE. Prechod je nutny.

    3) Ano, hra vypada mnohem lepe. Novy engine nejenze lepe zvlada nasvetleni, materialy, atd... ale ma i spoustu efektu, ktery ten predchozi nemel. Ze hra vypada lepe z puvodni verze na pc je blbost.

    4) ze nekde pridaji vetsi textury, jak se to dela u remaster je jen male plus.
  • Paulcz
    Stejný trend frčí i v Hollywoodu, buď točí další nudný filmy z komixové vlny a nebo sáhnou po nějaké té filmové klasice a patřičně jí dají co pro to :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit