Přejít na výpis diskuzí

Battle royale s po zuby ozbrojenými auty? Notmycar zkouší inovovat populární žánr

10.4.2019 18:55
Patrik Hajda 8 příspěvků

Battle royale sem, battle royale tam. Už se to zajídá, ale pak se z nicoty objeví Apex Legends a svět má zase novou senzaci. V nejpopulárnějším žánru planety je stále prostor pro novinky, čehož je důkazem i notmycar (skutečně se to píše takhle). Na lidi tu ale nenarazíte. Konflikt mezi sebou vedou automobily.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

Tak je to frytuplej takže zkusí každý já v tom vidím trochu CRossout a vlastně třebs TWisted metal tohle zvládl kdy někdy v roce 98 nebo kdy byl první díl na PSX,to je fakt dávno... no jasně tam to nebylo proti 100 lidem a byl to závod, ale víceméně podobné mapy nebyli 40km2... ale jistá podobnost tam prostě je.

• Blue.Shark

Raději Grip

• species
    Interstate 76!!!!!
  • Ross

Vypadá to jako Crashday :D Ten byl taky multiplayer. No na Steamu má tahle hra hodně nízké hodnocení. Chtěl jsem to zkusit, ale radši jsem si to rozmyslel.

• ja_nic_nevim

A Carmagedon byl co? Asi už jsem moc starej a hlavně náročnej.

• species
      v podstate jo no :D
      • ja_nic_nevim

Jako že patřím mezi neustále si stěžující staříky? Jo já vím, naštěstí mě tu baví neustále dostávat banány od redakce.

• species
          jako… v podstate jo no :D Ale muj puvodni prispevek byl spis na to ze carmageddon byla vlastne takova battle royale :p

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit