Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Není to MOBA, ani střílečka. Není to Borderlands, ale ani League of Legends... aháá už vím co to je je to blbost a zoufalost... *7*
    • Veskoslav
      Je to FPS moba Jacku. A prosím tě, nevyjadřuj se, když o tom víš s prominutím naprostou p*ču.
      • Jack1947
        Kdybych se nevyjádřil tak jak by si na mně a hlavně kde reagoval. Pojem FPS mOBA si vymyslel sám? protože to fakt neexistuje...
        • Veskoslav
          Ty jsi ještě větší hlupák než jsem si myslel.
          • Jack1947
            Moba infused games jo ale FPS MOBA není, žádný pojem. To je jako říct MOBA s prvky FPS lol.
            • Jack1947
              Mínuskář s tebou nesouhlasí, klidně si tu vyváděj s 50 multi dalšími nicky... Znám jen pojem MOBA tak se přestan ohánět moc ti to nejde *3*

              Už jsem s tebou skončil asi tak 2-4příspěvky a ty se furt hádáš. Né já jsem tupon a tyletadlo tos chtěl slyšet ne? *6* *7*
            • Veskoslav
              Ty jsi prostě tupoun, co používá výrazy, u kterých ani nezná význam.
            • Jack1947
              FPS s prvky MOBA maximálně, MOBA infused FPS ale FPS mOBA arena neexistuje a je to jako hra nesmysl.
            • first person shooter multiplayer online battle arena, když bys zapojil mozek, který vlastně nemáš. tak zjistíš že ta kombinace zkratek není úplná blbost
            • Veskoslav
              Aha. Ty nejspíš nevíš, co znamená zkratka FPS, co? *7*
    • No ty mas ale myslivnu, to se opravdu musi nechat. Jak takovej gen mohl vubec prezit, to je zahada.
      • DLC zachrání málokterou hru, očekávat však, že obsahové DLC opraví/změní už v samotném základu nepovedené a nedodělané herní mechaniky je absurdní.
        • Není , viz Destiny. Vše se dá zachránit. Otázkou je jestli Gearbox budou mít koule jako Bungie. Mimochodem beta battleborn mě nenadchla. Pekna , levelovani supr, ale tak trochu jsem se nudil. Oproti tomu třeba alfa paragonu mě bavila o mnoho víc. Tam mě trápila spíš jen dlouhá herní doba :-) Pro mě ideál těchhle 5v5 je zatím Heroes of The Storm.
  • tak už vím jak by vypadal overwatch, kdyby blizzard neuměl dělat hry...
  • Úpadek žánru v přímém přenosu. Nejdřív jsem si myslel, že levné klony lolka, kde tvůrci absolutně nechápou jak věci fungují a chtějí akorát přetáhnout hráče z velkých her jsou tím nejhorším, ale bohužel jsem se zmýlil. Hry jako Battleborn mají sice větší kvalitu než různé nekvalitní kopie, ale pro budoucnost žánru jsou mnohem horší. Tvůrci neví jak udělat dobrou hru na klasickém základu, takže z toho udělají střílečku a nazvou to evolucí. Ve skutečnosti je to jen snaha přitáhnout hráče akčních her, protože strategie nejsou populární a FPS má větší potencionální publikum. Navíc s výrobou týmových stříleček má už mnoho vývojářů zkušenosti a je to mnohem jednodušší než se snažit prorazit v novém žánru. Inovace pro pohled ze třetí osoby byl SMITE, tohle je jen snaha prodávat starý koncept pod novou nálepkou.
    • Jack1947
      FPS her s prvky MOBA na trhu taky moc není tady spíš o to že už nemá čím víc zaujmout. Tak jasný Online hra na kterou se brzo zapomene je případ sám osobě.
      • Cože?
        • Jack1947
          FPS MOBA jak si vybájil Veskoslav, neexistuje nicméně hnát FPS vehemtně do MOBY je zopufalost. Proč to neudělali po vzoru Overwatch... takhle to mohlo bejt zadara a ne za litra a něco ugh. Nebo za litra ale aby tam bylo s čím hrát ne jak tady.
  • Au moje oči močí duhu....
  • Se nedivím, vždyť to vypadalo otřesně a nezáživně už jen ze samotných trailerů.
  • Největším problémem Battlebornu je to, že vychází podobně, jako Overwatch. Kdyby to vyšlo před rokem, troufám si říct, že by to mělo šanci na úspěch. Takhle to jenom zapadne.
    • Asharak
      Vychází k vůli části lidí, kteří nenávidí Overwatch a chtějí podobně vypadající hru aby se OW posmáli, a sami vychválili jejich modlu.
      • Battleborn byl oznámený před OW.
    • ne nemělo..
  • Po Aliens: Colonial Marines jim to docela přeju. Fuj, to bylo škodolibý.
  • som sa dosral z tej recenzie
  • michaliuz18
    skusal som betu a vymazal po chvíli , bolo mi jasne ze to bude srajda,.. potom som skusal overwatch a nevedel som sa od toho odtrhnut :)
  • klasicka kremserovska recenze. hlavne ze jdeme proti proudu *1*
    • Zajímalo by mě, kolik by dal třeba Uncharted 4. Určitě málo. *cough cough*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit