Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To čekej :D :D
  • Mne sa najviac pacil prvy Battlefield :+) bol super v tej dobe sa hralo tak 5-6 FPS hier v net-caffe a tuto by som zaradil medzi jednu z najlepsich no postupom casu zacala upadat a ak mam povedat pravdu tak ked som videl prvy krat Battlefield 2142 a Vietnam tak som s touto hrou sekol a od vtedy som to nezapol ani raz :-I .
    V dnesnej dobe si raz za cas zablbnem s MW ale inak nehrozi ze by som si siel zohnat Battlefield tento titul podla mna uz nema to caro ktore kedysi mal D:
  • To je jako nějaký argument? Na PC se dělá všechno od softwaru do mobilů, aut, navigací atd. To takhle argumentuješ i když se mluví o těchto výrobcích nebo tak blbě meleš jen když jde o konzole? Ano BF začímal na PC ale to neni důvod něco vyčítat když i naopak přešlo hodně her z konzole na PC. Máš rád třeba klasiku MoH AA? Který dá se říct odstartoval válečné střílečky na PC. Víš že tato značka začala na konzoli? Takže se trochu mírni až zase budeš plácat do větru když si ani nepřipustíš fakta a historii.
  • má pravdu, kde začínal BF? Ano na PC!! Kde se vytvářejí hry na konzole? ANO NA PC! Zrušil bych všechny konzole *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10*
  • Přesně tak , konečně někdo kdo má stejnej názor. Nemám na mysli ani tak destrukční model , ten se mi líbí ale aby v takový hře dali možnost krytí jen pomocí skrčení je absolutní blbost a 7 kulek na zabití je fakt moc . Taky má dost maličkostí který taky hru dost znepříjemňují jako například že mapy se načítají dost dlouho a proto na začátku kola už má jeden tým danej plant a vám se mapa ještě třeba ani nenačetla. (rush mod) Nebo nejdou uplně přemapovat klávesy, chcete zneškodnit nálož pomocí F ale místo toho začnete měnit kity. atd atd. Modlím se aby se vrátily ke kořenům BF2.. *11* a jestli ne tak Red Orchestra 2 to jistí *1*
  • GuruSerpent
    Uklidni se.
  • Tož ani mě to nevadí... já osobně jsem se tím zničitelným prostředím (v BF:BC 2) tak namlsal, že si ani další hru bez toho nedokážu představit. A není to jenom o efektu. Když tě v budově dostane s winchestrovkou nějakej skiller alias kempa, tak zrovna možnost jít mu to vrátit skrz zeď je k nezplacení;-) Apropo, pravdou je, že se tak trochu také bojím aby BF 3 netěžilo více z BF:BC 2 než z BF 2. Mno a ta poslední část? Absolutní souhlas...
  • Mě to ani nevadí. Asi jsem hloupej, ale věřím na BF3! *12* BF2 hraji dodnes a jiné FPS už ani nehraju, protože mě prostě nebaví. BFBC2 mě v MP moc nechytnul a osobně kroutím hlavou nad tím, že to někdo vynáší do nebes a nejvíce nejzbytečnější je podle mě to zničitelné prostředí. Na efekt dobrý, ale... Co mi chybělo asi úplně nejvíce byla nemožnost zalehnutí a arkádové pojetí. Jen doufám, že BF3 se nezvrtne v nějaký paskvil kvůli konzolím a to i přesto, že proti konzolím nic nemám. Bunnyhoping bych osekal ještě více, není nic horšího, když ve válečné hře všichni hopkají jako klokani. To si člověk připadá jak na pouti *4*
  • 64 hráčů, stíhačky a zalehávání potvrzeno + teaser
    Taky bude singleplayer ;-)

    http://blogs.battlefield.ea.com/battlefield_bad_company/archive/2011/02/04/battlefield-3-is-coming-preorder-now.aspx
  • A smrt tobě.
  • Konečně jsem se těšil na nějaký Battlefield, co za to bude stát, a ono hovno :(
  • Smrt konzolím!!! *10*
  • V BF play4free máš celkom pekný remake Karkandu *3*
  • je sice hezky ze to pleskam na ps3,ale na PC by to bylo o necem jinem.je to velika skoda
  • zase flame o konzolich....... kolem dokola to samy
  • No nevím přesně proč. Je to hlavně mp, takže by se to stejnak blbě pirátilo, konzolový port stojí míň, než plný vývoj a k tomu by to zkrátilo fanouškům čekání na BF3, takže by i něco trhlo do kasiček developerů. Někdy se divím nad kroky "těch nahoře". Ale kdo ví, třeba měli pádný důvod.
  • Trochu mimo. Sice mam PS 3 a BFBC 2, ale at proboha se vykaslou na konzole!! At poradne maknou a udelaj to jak to ma byt BF 2 hraju od doby co vyslo a v BC 2 mi chyby ta atmosfera ktera vladla v BF 2, spotovovani nepratel, povely Q :) . Bunnyhopping doplhy diving jo kvuly temhle vecem sem mel nervy ale meto chyby :( :D .. Hlavne mi chyby karkand!! takze kdo chce remake karkandu ?? :)
  • Ataker
    Pochybuju... že BF3 bude stát čtyři kilča, podle mě nepůjdou pod litr.
  • Mimochodem, tweety vývojářů z DICE naznačují že se v pátek vypustí nějaké info o BF3.

    http://planetbattlefield.gamespy.com/fullstory.php?id=164255
  • No to ja za BF3 dam klidne i 2000kc protoze BF2 hraju dodnes , sice PR ale i tak. The best game.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit