Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nehrál jsem to a je to jen jeden aspekt - ale praštilo mě to do vočí: Chápu, že šípy frčej *4* - ale dát týpkovi ze speciální jednotky kuši? Místo řekněme útočný pušky s tlumičem? Wut?!

    Za každou cenu bejt "trendy" a nahánět prodeje se mi zdá celkem laciný...chápu, konkurence drtivá...ale kdyby snad radši pořádně zamakali na konvenčních zbraních a přinesli nějakej "fresh" nápad.. .

    Nerad bych se dožil chvíle, kdy budou specops nosit na hlavě zelený čepečky, na zádech toulec a bez bázně a hany bohatým brát a chudým dávat.. *15*
    • Keyz
      Je klasika.Vezmou něco co se používá/testuje v reálu a pak to nafouknou do hry.
      Pochybuji,že vojáci mají kuši k sestřelení vrtulníku anebo aby jí používali během přestřelky.

      Tohle dají pak do hry aby to šlo použít.Jinak kdyby zbraně měli opravdová omezení a výhody tak by ta hra bylo hodně taktická a strašně by záleželo na partě.Protože sólo by to bylo obtížné bez podpory atd.
    • ales.smutny
      Nemálo speciálních jednotek různých států moderní kuše i dnes používá, pořád mají svoje využití, ona to není taková blbost, jak se zdá.
  • Neviem ako vam,ale mne na konzole nevadi az tak malo hracov,ked hrajes Rush tak tam by ani 64hracov pre mna osobne nebolo mozne bolo by to riadne psycho max 5min zivota bum sniper,bum z zboku 5ludi by na teba mierilo je pravda ze 24 je tak isto trosicka malo mohli dat ako na BFBC2 32hracov a to bolo ideal.Conguest a Armored kill je to dost ine tam uz viac hracov je potrebnych behat ako huj hore dole kde sa bojuje je dost pomalsie hranie,ale aj sam BF2 bol na pc 64hracov mapy brutal velke a ta hra sama o sebe ked si nemal heli tak si pocas hrania mal 15-20killov mozno aj menej to nie je COD
  • Battlefield 3 je velice návyková a zábavná hra. Ale, jak tu řeší níže, potýkám se s problémem profi hráčů. Někdy kdyý mám štěstí, tak si zahraju pohodově, udělám level za den a jsem spokojenej. Jindy nemám ani jeden úlovek ale jsem více než stokrát zabit. Zkrátka nemám čas té hře věnovat tolik, abych měl takový postřeh a skill jak říkáte abych se mohl postavit "profíkům" neboli dětem s těžce naučeným strojovým hraním. Když nemám čas hrát a zapnu to třeba po týdnu, tak nemám čanci vůbec a trvá než se do toho zase dostanu. Tím chci říct, proč tam nedali boty jako u starých battlefieldů... tam jsem si užil ábavy mnohem více.
    • But naprosto v klidu, viz muj BF log, uz davno jsem si zvykl ze kazdy druhy je lepsi nez ja....
      Bezne prijdu na server po tydnu nebo i par dnech a jsem 10x mrtvy aniz bych se rozkoukal....staci napriklad dobry letec s 100 hodnosti a vubec si nezaletam s heli nebo jeste lepe te sejme nekde v trave..... ovsem i tak si zahraji....kdyz jsem na serveru kde me opakovane sunda stejny hrac 3x do 5 min tak se odpojim a jdu si zahrat na Hardcore Aftermach server kde sice budu taky 10x mrtvy ale zaroven ziskam 5-10 killu. S casem jsem na tom podobne.
    • já mám z BF naopak pocit, že je to hra "pro všechny" ... a dobrá arkáda by měla hodně selektovat podle skillu - viz Unreal Tournament, Quake III, Counter Strike. Myslim, že i BF2 hodně rozlišoval podle toho, jak byl člověk dobrej. Z BF3 mám pocit hektičnosti, zběsilosti a nepřehlednsti ... mě si nezískal
  • Omlouvam se za OT ale mam s BF3 malej problem.Hra mi neustale pada treba hned po nacteni mapy.Rikal jsem si ze ji zkusim preinstalovat ale ona nejde odinstalovat.V Odebrat programy dam jeji odinstalci.2vterinky na obrazovce vidim "uninstaling BF3"a tim to hasne.nemate nekdo radu jak hru odstranit?Diky za info
    • Jestli máš 32bitový operační systém tak tohle by mohlo pomoc: http://www.youtube.com/watch?v=OldsV7w4kY0
    • Popiš problém. Ja měl neustále Kicked by Punkbuster bla bla No packet Flow. Na každým serveru a pěkně mě to sra*o. Otevírání portů, zakazování služeb UPnP, služeb SSDD a dalších milion řešení co sem našel. Potom sem se opravdu nas*al a všechno letělo. Origin, BF3, punkbuster, registry, appdata, data v dokumentech. Prostě všechno. Pak sem zase všechno nainstaloval a de to v poho. :) Jináč, na ten problem s odinstalováním bych zkusil radu kolegy nade mnou a to mazání registrů, poté vymazání složky se hrou. Pak skus odinstalovat, to by mělo hodit, že data již nejsou k dispozici a zda-li chceš odstranit zástupce. Pak by to mělo jít znova nainstalovat. Jo a ještě jedna rada, pokud máš hru na DVD, tak to hoď na polici a stáhni to z originu celý. *1* Tak snad ti to pomůže.
    • Kup si konzoli a máš po problému *3* Budeš se ale muset smířit s malým počtem hráčů na mapě *9*
    • Napiš sem specifikace pc, protože to bude možná ramkama a v odebrat programy to nejde odinstalovat více lidem tak to skus přes originální DVD nebo se to dá odinstalovat na originu ale to nevím na 100%. Jinak pokud ti to nepomůže napiš třeba na ea support.
      • příkazový řádek->regedit->battlefiled hledat-> Delejte Delejte Delejte....
      • Jo a sorry za spam :(
    • Napiš sem specifikace pc, protože to bude možná ramkama a v odebrat programi to nejde odinstalovat více lidem tak to skus přes originální DVD nebo se to dá odinstalovat na originu ale to nevím na 100%. Jinak pokud ti to nepomůže napiš třeba na ea support.
  • haha trochu mesic zpozdeni ne ?
    • haha, no a?
  • Enclaw
    "poboční zbraní"? ehm.... CO?! nemyslel autor spíše příruční? *1*
    • ales.smutny
      Poboční zbraň je zcela legitimní označení, už jsem to i řešil s dvěma vojáky, ne, není to špatně :) Takže autor nemyslel příruční.
      • Shaker
        mozna to neni spatne, nicmene je to o duvod vic, proc sem rad, ze ve vetsine her neni cestina :)
    • Spades
      Špatný překlad sidearm :D
      • Já bych to přeložil jako záložní zbraň - záložka.
    • Nebo vedlejší nebo zbraň osobní ochrany ... vše lepší než ten doslovný příšerný překlad od autora, ano :)
      • Spades
        Jako zbraň osobní ochrany (PDW) jsou v BF3 SMGčka, jinak souhlasím.
    • zbran je po tvem boku, tedy pobocni :)
  • Na to aby hraci na BF3 zanevreli neni treba "kanibalizace" on to spolehlive zvlada sam.
    Me nadobro znechutilo neustale opravovani jiz opraveneho a mezitim trikrat rozbiteho.
    BF3 uz davno ztratil rukopis DICE a stal se hrickou komuniny. Myslim ze kdyby se naslo dost lidi kteri by breceli po tancich v ruzove kamuflazi tak by je DICE nakonec do nejakeho patche pridali.
  • KronosDeret
    existuje zpusob jak se vyhnout cheaterum nebo nevyvazenym teamum? Ja bych BF3 tak rad hral, vzdycky to nainstaluju, ale proste nenarazim na dobry server.
    • To mas tezke. Predevcirem jsem hral po dlouhe dobe moji nesmirne oblibenou Caspian Border. Sotva jsem se pripojil do hry sejmuj me z Ruske zakladny sniper na US zakladne (cca 1,5km)! M-98 samozrejme. OK, nahoda, cheater?
      Ani nahodou na druhy respawn a par ujitych metru od zakladny stejny vysledek. Tak jsem si toho hrace nasel po hre na BF logu abych zjistil ze to je elitni hrac v elitnim sniper teamu, cemuz plne odpovidalo moje zjisteni a jeho nejdelsi headshot na 2,2 km!! Tehdy jsem pochopil jaka ze jsem to nula. Muj Battlelog http://battlelog.battlefield.com/bf3/#!/bf3/soldier/RapierCZ/stats/355269517/ a sniperske vysledky. No kdyz se mi dari tak dam i opakovane za hru headshot na 350-550m ale to musim se sniperku hrat tak par tydnu abych se s ni szil.....no a pak prijdes na server a tam je nekdo kdo te sunda kdyz se zastavis na 2 sec.....na miste.
      K nevyvazenym teamum.....jak to chces ovlivnit? Pokud vidis ze tvuj team je vyrazne slabsi, hrej za to co umis nejlepe. Kdyz si chci behat s L-96 a plnit nejaky ten Scout psi znamku a vidim ze na Operation Firestrom dostavame na prd** od tanku, tak jako spravny tankiska si zopakuji proc me to tak bavi v tanku a zkusim jim to zneprijemnit v tanku nebo heli.....ale nebudu se plazit na mape a sbirat 2 headshoty na 500m za hru ze? Proste pomoz si sam...ale zase kdyz vidim ze neni SOFLAM a ja ho tam chci protoze vim kcemu slouzit beru snipera umistim SOFLAM kde je dobry vyhled a jdu pro tank...no nejsem engineer ale je tam SOFLAM (coz oceni vsichni) vcetne me v tanku s navadenou munici....
      • safra a to jsem si myslel že jsem mizernej.. :D (bez urážky) :)

        moje stat: http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/voogac/stats/363052860/

        podle hodin jde poznat, že to taky neválím hlava nehlava, poprvadě jsem hrál pár měsíců po vydání a pak asi 3/4 roku ne, až zase teď poslední dobou.. :)) a AM mě baví..
      • S teamovým hraním máš pravdu, je potřeba být tam kde tě tým potřebuje. Na druhou stranu tvoje teamové skóre spíš říká, že jsi sólista. A máš pravdu, že tvoje statistiky jsou docela mizerný. Na 270 nahraných hodin to není nic moc *1* Pro porovnání moje statistiky: http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Broe_cz/stats/226372019/ps3/ A to nejsem 15-ti letý kluk, co hru "drtí" od rána do večera.
        • Muze byt...neni jednoduche najit teamove hrace na public serverech kde obvykle hraji (rezim conquest). No lepsi uz moje statistiky nebudou a resetovat se mi nechteji...rad bych hral vice teamove kdyby bylo s kym ze? A taky se priznam ze to neumim (myslim prezit close combat v prvni linii).
          Ales casto pise v recenzi: hodne nastve kdyz Vam odjede s poslednim vozidlem nekdo a Vas tam necha viset....jenze moje zkusenost rika: casto prvni kdo sedne do tanku/heli odleti bez toho ze by pockal na nekoho....
        • jeste bych doplnil, a byt tim, co team potrebuje. Je super ze mame v teamu x-techniku, kdyz nas drti letectvo, a nikdo si tu zpropadenou iglu nevezme ;-) Jinak da se hrat jak teamove, tak solo... je to proste funny hra na behani a koseni (ci dostavani...). Jako relax super
          • To je klasika proto pouzivam Iglu/Stinger casteji nez Javelin, pokud hraji engineera.
            To je uplne totoz co se SOFLAMem. Kdyz bych ho fakt potreboval tak tam neni, pomoz si sam.
      • Nechci ti nejak kazit iluze o tvym elitnim sniper hrdinovy, ale vsechny killy s dlouhym dostrelem (2 km+) jsou predpripraveny. V BF3 neexistuje mapa, kde by bylo mozne behem standardni hry dosahnout strely na takovou vzdalenost (viz Wake Island, strela z letiste na letadlovou lod cca 1500 m).
        Pokud ta strela nebyla predpripravena, tak je jeste z dob, kdy se dal na dlouhy HS pouzit EOD bot.
        • Kamarád dával HS na 1200+ metrů na Kaspian Border bez větších problémů. Nic předpřipraveného, prostě si hlídal vybrané místo a kosil toho, kdo se tam objevil : *1*
        • Muze byt, ja jen ze proste kdyz clovek potka snipera co ma v BF logu 13 500 killu s M-98 a presnost nekde (pro me) v zavratnych vysinach (+40%) tak si moc neuzijes.
          Server ma krasny nazev: [RFB] Destruktions | 24/7 Conquest | Noobs Welcome :)
          Nicmene i tady se naslo reseni, dostat se mimo LOS prislusneho snipera a uz jsem si i zahral :)
      • KronosDeret
        diky :)
    • nech me hadat :)
      hráč lepší než ty = cheater
      hráč horší než ty = noob
      • KronosDeret
        to zas ne... ta hra je hodne o skillu, Rambovani nefunguje, a je jasny ze kdyz to nekdo hraje nonstop ze ma proste prevahu. Chtel sem rict, ze je to dobra hra, ale nedotazena.
        • je třeba chvíly hledat, který mod ti padne TDM, CQ, AK, LargeQ, nebo snad 64Rush co se cheaterů týče, je to to sice problém, ale stačí hrát na PB serverech.
      • Radioaktivni_surikata
        Je to tak. Cheateři jsou tak okatí, že je nejde nepoznat. Kill nesmyslnou zbraní z druhýho konce mapy, stovky zabití během pár minut, ideálně ještě před začátkem kola... Na nářky typu "nice wallhack" a "stop cheating you ***" nemá smysl reagovat. Holt je to zabugovaná hra, a tak klidně hráči trčí nohy skrz zeď, je při zalehnutí zlomenej do pravýho úhle a dělá stojku, i když z jeho pohledu vypadá vše normální, má půlku těla zabořenou do země... No a pak je tu typicky BF lag při udělování hitů. A do toho všeho když vlítne banda joudů a narazí na nějakýho lepšího hráče, tak je o zábavu postaráno *1*
  • Skvele DCL, kusi jeste nemam (taky jsem se ji nesnazil ziskat, ani nevim co je treba udelat) ale presto mapy jsou vazne moc dobre! I v tanku :)
    A diky tomuto DCL hraji casto na hardcore serverech. Jak uz to Ales naznacil, v BF3 si vybere kazdy dle chuti, nalady a toho co preferuje. A tak to ma byt! Ackoliv jsem nadseny z Armoured Kill pro me nejlepsi DCL v BF3, jednoznacne.
    • Radioaktivni_surikata
      AK jsem nedokázal odpustit stupidní Gunship (je to čistá nasíračka. Jednak jde z oblohy rychle dolů, ale ještě předtím dokáže rozstřílet na 1 - 2 rány cokoliv odkudkoliv), a takový Death Valley bych si dal 64 hráčů jen pěchota, paradoxně bez techniky. Krásná mapa, kterou nadměrný množství tanků podle mě vysloveně ničí. Vydržel jsem u toho ani ne týden, stejně jako u Close Quarters. Aftermath mě ale nadchnul a po několika měsících jsem hru oprášil a zkejsnul na ní dost dlouho. Trochu to sice ředím Left4Dead, ale stejně se vždycky vrátím do paláce *1*
      • Priznam se, ze posledni dobou hraji uz jen vanila/aftermath, a napr. grandbazar bych bral ciste infantry.. ale map na ciste infantry je malo :- / (resp. serveru).
  • Souhlasím s Alešem, je to nejlepší DLC k Battlefieldu. A kuše je naprosto super. Výbušnými šipkami tank nezničíte, to by tankista musel bejt opravdu idiot, ale už jsem pomocí nich pár vozidel dostal a je to taková malá podpora k RPG. Klasicka šipka dokáže zabít na jednu ránu kamkoliv, ale zase jen z opravdový blízkosti a na dálku se opravdu nehodí. Družstvo s ní fakt nevyvraždíte, ale je to skvělej doplněk pro reccony. V boji na blízko je fajn, ale minout znamená zemřít, proto ji asi nemá každej jouda, což jsem jednak nečekal a jednak je to fajn. To vyváženou šipku v praxi nepoužívám. Je sice relativně přesná, ale nedává takový poškození. Za lékárnu bych kuši každopádně neměnil. Pro reccona super zbraň, pro zbylý třídy... Nic pro mě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit