Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zde se nabízí lehce upravená legendární věta p. Hrušínského: "Tento způsob směřování Battlefieldu, zdá se mi poněkud nešťastným"... Koupil sem v předobjednávce, ale to, co pak následovalo, to vytahování peněz z kapes, aby vyrýžovali co nejvíc peněz a pořád nemají dost. Už sem nic nepřikoupil a ani nemám v úmyslu... Je to smutné, kam to dopracovali.

    Když to srovnám s L4D2, kdy sem koupil hru a pak sem dostával hromadu obsahu vč. misí z prvního dílu zadarmo. Tam opravdu nelituju investovaných peněz na rozdíl od BF3
  • Keyz
    Tam je již tolik vozidel,zbraní perků a všechno to bojuje na malém prostoru,že mně to připomnělo když jsem hrál UT 2004 Onslaught a na jedné mapě s mnoha hráči se to sešlo.To bylo podobná rubačka..

    I když tohle přece nemá být UT.UT je vymyšlená sci-fi FPS a toto se přece inspiruje moderní válkou...
    • je videt že jsi ješte bf2 či bf3 nehral je to sice hnus ty premium je videt kdo jsou uplny nulky a kdo hardcor hrači :) jinak ty mapy s tema vozidlama co ma vyjit ma bejt 2x vetši než nejvetši mapa z bf2 takže jestli jsi to hral tak trva cca 20 min než přebehneš z jednoho konce na druhej to ti přijde jako mala mapa? :o zamysli se :)
  • praseek
    Taže v podstatě teďka si můžeme koupit hotovou hru (která ještě není hotová, ale máme slíbeno, že zhruba za rok by mohla být) za těžký prachy (který bývají u jiných firem za sběratelské edice)? Tak co to bylo před rokem? Dosti drahý demo (dokonce poprvé v historii demo v limited edition s další šestinou hry přislíbenou k vydání "až bude hotová")...

    http://www.youtube.com/watch?v=35TbGjt-weA
    • wtf? jako ze plna verze battlefieldu, ktera vysla na podzim nebyla dostatecne obsahla?.. orezana? to jako vazne? :)
      • praseek
        Tak k tomu stačí jediný fakt - BF2 vyšel v roce 2005 s 16 mapami v základu. BF3 (2011) - 9 map v základu
    • To co se deje kolem BF3 je zablesk toho,co nas v nedaleke budoucnosti ceka,vzhledem k prodejnim cislum BF3 a poslednich CoD titulu a vsech tech jejich dlc,premium,elite atd.
      Aneb kupte za plnou palku zakladni kostru hry a vetsinu obsahu si dokupte za stejnou cenu,jako zmineny zaklad.
  • Prodat hru temer po roce od vydani za vyssi cenu nez pri vydani, bravo.
    • JohnyTheZik
      S 5 DLC? Mne to zas tak nefer neprijde..
  • mám cukání si tuhle edici koupit, i když zrovna nemám železo, který by to utáhlo. Nechce někdo zafinancovat? *1*
    • Trol.internetovy
      http://www.youtube.com/watch?v=gvdf5n-zI14
  • Jakože já mám BF3+P účet, ale ti už fakt nevědí co z toho vytřískat.
  • Ždímat, ždímat , ždímat ... *10*
  • Battlefield 3 Premium po padesate... KLAPKA !!!!!!!
  • Ať si to narvou do řiti, za mejch mladejch let se za hru platilo jednou...
    • Víš co je na tom ještě horší... že za mých taky!!! A to mi tahne teprva na 20 *1*
      Tedy ne, že bych tě chtěl nařknout, že si nějakej starouš, ale to co se děje je fakt otřes. A hlavně se sérií Battlefield *9*
      • Pořádně se začal herní průmysl rozvíjet 95-00 takže na to fakt žádnej staroušek bejt nepotřebuješ :)
    • však tohle je pro ty, co bf3 ještě nemají. obsahuje základní hru + premium v jednom
      • A také prostředníček pro fanoušky, kteřá za to samé dájí o 50% víc.
      • hmm.. někdo si to do teď nekoupil a najednou za to vyplácne 70USD?
        • třeba kamarád si ho koupil minulý týden i s premiem, celkem za 1600 kč. určitě se spousta lidí najde, ale v těch jejich edicích aby se prase vyznalo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit