Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nové ovladače officiální 11.10 budou až 31 října.
  • mrtvej homos, dobrej homos
  • Ale nikdo nerekl ze je to placeny, y HD textury jsou free, hra ti nabidne instalaci textur hned po zapnuti z druheho dvd...
  • Njn zkus to ale rikam ti rovnou ze s tim budes mit jen problemy jako 90% lidi co tuhle aktualizaci zkusilo. Jinak cista instalace OS je zalezitost maximalne jednoho odpoledne a to vcetne tvorby zaloh a instalace dodatecneho softwaru a driveru.
  • O jednu víc a o 10 míň *1*
  • 1. existuje něco, jako aktualizace OS, takže přeinstalace je hračka a všechny programy a nastavení ti zůstanou. 2. Windows XP je z roku 2001, to bys mohl takky brečet, že to neběží na MSDOS a 3dfx Glide *3*
  • co mate proti homosexualum, Server Bobici.cz je nas ruzovuckej svet , Lubime vas kluci
  • Přesně, já proti Windows Vista nebo 7 nic nemám, ale na mém počítači stále smradí XPéčka. Né že bych měl zastaralou sestavu, ale opruz všechno přeinstalovávat fakt nechci absolvovat a to se mi Battlefield 3 dost zamlouvá.
  • Už se těším cukrouši *14* *14*
  • No moment, neklepší byl přece Commodore 64, ale Amiga taky nebyla špatná :-)
  • Nejde o kapacitu, ale o propustnost. To že jsou HD textury na druhém (myšleno na dalším, ať druhém, třetím, desátém) dvd, je možná z kapacitních důvodů...nebo snad i určitě. Jde ale o to, že se na dalším disku (ať je to kolikátý chce) nachází balík z texturami ve vyšším rozlišení, než ty, které se z xboxového dvd streamují defaultně, který po intstalaci tyto "low-res" nahradí. Je to jak porovnávat cd a dvd. Ano, mohu mít to samou věc na 4 cd nebo na 1 dvd. Pokud ale hra využívá naplno datový tok dvd, je mi cd k ničemu, ať už tu samou kapacitu dám dohromady nebo ne. Souhlasím, srovnání kapacity dvou nosičů je skutečně hodně mimo, poněvadž tu o to vůbec nejde.
  • netvrdim ,ze musim mit nutne pravdu ,ale pokud vim tak duvod proc jsou textury na druhem dvd a pak po sleze doinstalovane na disk jsou ciste z kapacitniho duvodu. Srovnavat 8mi gigove dvd s 50 gigovem bluray mi prijde hodne mimo .
  • Akorát by to teď chtělo, aby se tvůj koment stále posouval na začátek diskuse, protože ho za chvíly zase nikdo nepřečte. Už tu to bylo vysvětleno několikrát a stejně se o pár řádků výše najde blbec, kterej položí koment, jako by to vysvětlení vůbec nečetl. *13*
  • Tleskám všem co to tu trpělivě několikrát vysvětlili a děkuji jim za to. Tak ještě jednou...HD texture pack je pouze z toho důvodu, že je propustnost dvd mechaniky na xboxu pro Frostibe 2.0 nedostatečná. Pro nejlepší zážitek je tedy třeba hru nainstalovat na disk. A protože stále existují xboxy BEZ HDD, bylo třeba udělat jakýsi kompromis a tedy nastavit ještě nižší rozlišení textur aby mohly být streamovány přímo z dvd nosiče. HDD texture pack se ovšem ZCELA ZDARMA nachází na druhém dvd hry a může být nainstalován dodatečně na flash paměť či dokoupený pevný disk. U ps3 verze je propustnost blu-ray mechaniky dostatečná, tj. hd textury jsou načítány bez problémů. U pc pochopitelně takový problém vůbec nemůže nastat, poněvadž se každá hra okamžitě musí nainstalovat na pevný disk.
    Není to tedy nějaká nekalá praktika nebo co, jen to byl jakýsi kompromis pro ty, co stále vlastní nejstarší verze konzole xbox 360. Pokud to ani po tomhle někdo nechápe...ať tápe dál....peace on you
  • No to mně po.... Doufám, že se to nerozmůže i na PC ... chceš lepší textury, tak zaplať. To už můžou vývojáři rovnou dávat jenom drátěné modely ... chce se mi blejt velebnosti
  • Jj aby ho mohli prodavat do krabice se hrou, wtf nekteri lidi jsou fakt natvrdli *15*
  • Do plynu ťa poslať, zasr*ný spamer *10*
  • vidis a ja stvou logikou muzu rict zlata Amiga 500-1200
  • *14* *14* *14* Lubime vsechny kluky, cekame Vas na nasem gay serveru BF3 *14* *14* *14*
  • FiCTive-MAN
    @text komentáře smazán uživatelem FiCTive-MAN@

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit